خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب فلسفه و عرفان / هانری کربن: آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی

هانری کربن: آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانیقیمت: ۴۵۰,۰۰۰ ۳۸۲,۵۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651705861
  • داریوش شایگان
  • فرزان روز

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب هانری کربن:آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی:

کتاب آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی (هانری کربن) نوشته‌ی داریوش شایگان می‌باشد که باقر پرهام آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب توسط انتشارات فرزان روز چاپ و در 548 صفحه به بازار عرضه شده است.آخرین چاپ آن مربوط به سال 1397 بوده و می‌توان به لحاظ موضوع‌بندی آن را در بخش عرفان، دین و مذهب قرار داد.

کتاب داریوش شایگان بازنمودی شایان توجه از سیر و سلوک هانری کربن است. در مسیر این سیر و سلوک روشنگرانه و فلسفی و معنوی، وی به تجزیه و تحلیل آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی می‌پردازد، و مکانهای اصلی و ارتباط آنها را با هم نشان می‌دهد.

درباره کتاب هانری کربن:آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی:

انتشارات فرزان روز منتشر کرد: مردی که چراغ جادو دارد لقبی است که داریوش شایگان به هانری کربن داده است او که عمیقا با شخصیت و آثار کربن آشنایی دارد اثری نومایه به رشته نگارش آورده است این کناب هم برای آنانی که در طلب آشنایی با آثار کربن هستند و هم برای آنانی که با آثار وی مانوسند سودمند است کتاب اخیر شایگان بازنمودی شایان توجه از سیر و سلوک هانری کربن است در مسیر این سیر و سلوک روشنگرانه و فلسفی و معنوی وی به تجزیه و تحلیل آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی می پردازد نکات مهم آن را با برجستگی تمام باز مینماید و مکان های اصلی و ارتباط آنها را با هم نشان میدهد ارزش این اثر در دقت و ظرافت طرح و تنظیم و حسن انتخاب متون و منابع و همچنین بیان چهار حوزه ای است که که در یک نقطه به هم میپیوندند رهیافتی جامع به اسلام شیعی بی مراجعه به آثار ارزنده هانری کربن امکان پذیر نیست کتاب گرانقدر داریوش شایگان بی تردید بهترین مقدمه ای است که میتوان بر این آثار نوشت هانری کربن یکی از برجسته ترین متفکران معاصر فرانسه و بی شک از اصیل ترین و البته از ناشناخته ترین آن هاست پژوهش هوشمندانه شایگان گفتگویی میان شرق و غرب گفتگویی که کربن آغاز گر آن بوده است.

مشخصات کتاب هانری کربن:آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی:

موضوع:فلسفه

نویسنده:هانری کربن

مترجم:داریوش شایگان

نشر فرزان روز

قطع رقعی

جلد گالینگور

547 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب فلسفه و عرفان بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب هانری کربن:آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب آفاق تفکر معنوی در اسلام ایرانی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۲۳۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۸۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۴۵۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۵۱۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۶۸,۰۰۰ تومان