خانه / انواع کتاب / کتاب زبان خارجه / آکادمیک انگلیسی / person to person starter + Cd

person to person starter + Cdقیمت: ۱۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9780194302098
  • .
  • نشر زبان مهر

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب :person to person starter + Cd

این مجموعه در سه سطح از مبتدی تا متوسط به پایین مطابق با سیستم آمریکایی جهت تقویت مکالمه (communicative speaking) و مهارت شنیداری برای گروه سنی بزرگسالان همراه با دیالوگ های واقعی، تمرین های گفتاری دو نفره و فایل صوتی که انگلیسی واقعی را به نمایش می گذارد، بخش review و مطالب مربوط به فرهنگ ها (cross-cultural input) ارائه می شود.

کتاب‌های person to person starter + Cd در حال حاضر در سه سطح ارائه شده و با تمرکز روی نیازمندی‌های مکالمه زبان انگلیسی برای فعالیت‌های روزانه همانند خرید، سفارش در رستوران، و تنظیم یک ملاقات با یک دوست، مورد استفاده بسیاری از زبان‌آموزان قرار می‌گیرد.
درس‌های کتاب person to person starter + Cd براساس مکالمات واقعی ایجاد شده و با ارائه بخش‌هایی به منظور شنیدن و فهم زبان، به تثبیت و تسریع یادگیری زبان انگلیسی کمک نموده‌اند. کتاب person to person starter + Cd با ساختار آموزشی مناسب خود مورد توجه بسیاری از افراد برای آموزش زبان قرار گرفته است…

کتاب person to person starter Listening and Speaking Skills (پرسن تو پرسن استارتر) مناسب برای رده سنی بزرگسالان است. سری کتاب های person to person ویرایش سوم مجموعه ای سه سطحی برای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری زبان آموز در سطوح مقدماتی تا پیش متوسط است که توسط نویسنده مطرح Jack Richard تألیف گردیده است.

کتاب person to person starter + Cd به عنوان یک کتاب آموزشی مناسب برای گروه های سنی بزرگسالان و معمولا توسط مدرسین در آموزشگاه ها تدریس می شود. تمرکز کتاب person to person starter + Cd بیشتر بر روی تقویت مهارت لیسنیگ که خود به طور ناخودآگاه مهارت گفتاری را تحث تاثیر قرار میدهد. از این رو زبان آموزانی که قصد تقویت همزمان دو مهارت گفتاری و شنیداری را دارند، می توانند به خرید کتاب زبان انگلیسی person to person starter + Cd از وب سایت بوک دوک اقدام نمایند.

کتاب های آموزشی زیادی در بازار کتاب موجود است که زبان آموزان معمولا به علت گستردگی تنوع در بازار سردرگم می شوند. از این رو سایت بوک دوک با داشتن مشاورین متخصص در حوزه زبان های مختلف می توانند در خرید کتاب های زبان انگلیسی و دیگر زبان ها دقت نمایند و از هزینه بیهوده جلوگیری کنند. از این رو زبان آموزان میتوانند از مشاورین رایگان و تلفنی کتاب لند برخوردار شوند. در ضمن قیمت کتاب زبان انگلیسی person to person starter + Cd در وب سایت بوک دوک همراه با تخفیف ویژه موجود است.

مشخصات کلی کتاب person to person :starter + Cd

نویسنده: jack c. richards

انتشارات: Oxford

موضوع: زبان انگلیسی - خودآموز

زبان: انگلیسی

سال انتشار: 1393

جلد: نرم

قطع: رحلی

تعداد صفحات: 122

وزن: 312

قیمت و خرید کتاب person to person starter + Cd:

خرید کتاب person to person starter + Cd با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.