خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب سرگذشتنامه / قصه انسان و پایداری‌اش: شناخت نامه ایران درودی

قصه انسان و پایداری‌اش: شناخت نامه ایران درودی


کد محصول: ۴۱۴۴۸

قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ ۲۱۲,۵۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789641248989
  • مهدی مظفری ساوجی
  • نشر سخن

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب قصه انسان و پایداری اش:شناخت نامه ایران درودی:

ستعداد آفرینش در ایران درودی، وسعتی گسترده تر از قلمرو خاص نقاشی دارد، اما گویی برای او هدف حیات نقاشی است و به همین سبب دیگر زمینه ها در برابر این رویای مقدس، آن گونه که باید تمامیت خود را نمایان نکرده اند. مقالات او در باب تاریخ هنر و نیز نقد هنر، گشاینده راهی بوده است که بعدها اهمیت آن برای دوستداران هنر و علاقه مندان این قلمرو نمایانگر شد. همچنان که او سال هایی را در گرمای قدرت تخیل و نیروی غریزی تصویرسازی، صرف تهیه کنندگی و کارگردانی برنامه های فرهنگی و هنری تلویزیونی کرد که در عصر خود بازتاب درخوری داشت و رسانه تصویری ایران را با این گستره آشنا ساخت و آشتی داد.نقدنویسی، ترجمه و تحقیق، همچنین تدریس تاریخ و شناسایی هنر در دانشگاه، مجموعه ای در زندگی او پدید آورد که می توان آن را تأثیرگذار و سرشار از تلاش در راه فرهنگ و هنر این سرزمین توصیف کرد. با این همه دریغ است اگر به هنر نویسندگی او در کتاب در فاصله دونقطه اشاره خاص نداشته باشیم...

مشخصات کتاب قصه انسان و پایداری اش:شناخت نامه ایران درودی:

نشر سخن

نویسنده:مهدی مظفری ساوجی 

قطع وزیری

جلد گالینگور

2200 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب زندگینامه بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب قصه انسان و پایداری اش:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب قصه انسان و پایداری اش با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

 

۱۵%
15 تخفیف ۲۴۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۳۴۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۴۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۷,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۶۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۰,۰۰۰ تومان