خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / لوازم اداری رومیزی / سهند کلربوک 100برگ قابدار

سهند کلربوک ۱۰۰برگ قابدارقیمت: ۴۲۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات کلربوک 100 برگ قابدار سهند :

کلیربوک 100 برگ قاب دار سهند Sahand سایز A4

کلر بوک (کلاسور) یا همان کلیر بوک نام محصولی است برای بایگانی برگه‌ها و کاغذهایی که بتوان آنها را به راحتی و به صورت مرتب در اختیار داشت. آلبوم فایل در تعداد برگ متفاوت، از 10 برگ الی 100 برگ وجود دارد و نمونه هایی از جمله قابدار و بدون قاب را شامل می‌شود که بنابر نوع استفاده، می‌توانید انتخاب کنید که کدام نمونه برای کار شما مناسب تر است.

کلربوک با نام پوشه کار و یا کار پوشه نیز در مدارس شناخته می‌شود که برای مرتب کردن تکالیف دانش‌آموزان به کار می‌رود.

اگر در بین تعداد زیادی از مدارک و جزوه‌هایتان سردرگم شده‌اید و دنبال راهی برای سروسامان دادن به آن‌ها هستید، با «کلیر بوک کاوردار سهند 100 برگ کد 0277A» می‌توانید به کلافگی خود و بهم‌ریختگی میزتان پایان دهید. مزیت بزرگ این محصول به محصولات مشابه داشتن کاور است که باعث می‌شود بتوانید کلیربوک خود را به‌صورت ایستاده در کتابخانه و قفسه‌ی خود قرار دهید. با این کلیر بوک خیالتان از جهات مختلف راحت است. هم برگه‌هایتان نظم می‌گیرید، هم یادداشت‌هایتان تمییز و سالم نگه‌داری می‌شوند و هم دیگر در صورت نیاز به یک برگه لازم نیست در بین کاغذهایتان زمان زیادی را برای پیدا کردنش صرف کنید.  این کلربوک ظرفیت نگه‌داری از 100 برگه را دارد و کاورها از پلاستیک مات ساخته شده است. مات بودن جلد این محصول، برگه‌های مهم شما را دید افراد غریبه حفظ می‌کند. کلیر بوک 100 برگ دلی کد A0277 ساخته شده از پلی‌پروپیلن پوشه‌ای محکم برای داده‌های کاغذی شما است. این کلیربوک دارای کاورهایی برای قرار دادن کاغذهای A4 است که این کاورها ویژگی‌ها و مزایایی مانند فوق نازک، فوق شفاف، ضد الکتریسیته‌ی ساکن و بدون چسبندگی دارند. در مجموع اگر گوشه‌ای از میزتان را کاغذها و جزوه‌ّ‌های روی‌هم تلنبار شده اشغال کرده است، در خرید این محصول شک نکنید.

 اغلب کسانی که به دلیل کار و یا تحصیل با تعداد زیادی کاغذ سروکار دارند از نامنظم و آشفته بودن برگه‌های کاغذ ناراضی و نالان هستند. حال اگر مطالب روی کاغذ مهم باشد دغدغه نگهداری و مراقب از آن به‌مراتب بیشتر خواهد شد. کلیر بوک سهند نه‌ تنها از برگه‌های شما مراقبت می‌کند، بلکه به شما جهت جمع‌آوری یک مجموعه هنری، درسی و... در ابعاد A4 کمک می‌کند. 100 کاور کاغذ A4 در این آلبوم با جلد پلاستیک سخت قرار گرفته که شما می‌توانید برای به نمایش گذاشتن آثار خود از دو طرف کاور استفاده کرده 200 اثر خود را نمایش دهید. کلیر بوک A4 سهند مدل 0270A در رنگهای متفاوت و دارای کاور پلاستیک سخت برای سلیقه‌های گوناگون طراحی و تولید شده است.

هر نوع برگه، سند و مدرک، از اولین نقاشی مدرسه گرفته تا گزارش های مالی موسسه را می توان درکلیربوک نگهداری کرد. استفاده از کلربوک بهترین راه برای بایگانی حجم وسیعی از اسناد و مدارک در کنار هم و در یک مکان است. این کلیربوک سهند از جنس نوعی پلاستیک به نام پلی پروپلین (pp) است، پلی پروپلین سبک، بادوام و قابل شستشو است. این آلبوم فایل با ابعاد  24×31 سانتی‌متر دارای 100 کاور پلاستیکی شفاف با سایز A4  است. در هر یک از این محافظان پلاستیکی اوراق و اسناد 2 برگه جا می‌شود، یعنی کلربوک گنجایش نگهداری از 200 برگه A4 و کوچکتر از آن را دارد. این کاورهای پلاستیکی غیرچسبان هستند، درنتیجه برگه‌ها رنگ پریده و خراب نمی شوند. این کلیربوک قاب دار با 3 لایه حفاظتی از اسناد و مدارک مهم شما مراقبت می کند. محافظ اول کاورهای پلاستیکی، محافظ دوم بدنه پلاستیکی کلیربوک و محافظ سوم یک قاب پلاستیکی محکم است که کلیربوک در آن قرار می گیرد.

مشخصات کلربوک 100 برگ قابدار سهند :

:رنگبندی

آبی زرد سبز قرمز

:سایز

A4

:تعداد برگ

100 برگ

:سازنده

سهند 

 

قیمت و خرید کلربوک 100 برگ قابدار سهند :

خرید کلربوک 100 برگ قابدار سهند با قیمت مناسب و ارسال رایگان در سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود .