خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / صبح جادویی در روابط

صبح جادویی در روابطقیمت: ۷۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786009879755
  • -
  • آرایان

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب صبح جادویی در روابط:

کتاب صبح جادویی نوشته هال الرود نشان می‌دهد همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می‌توانیم زندگی رویایی‌مان را خلق کنیم.

درباره کتاب صبح جادویی در روابط:

متحول کردن یک رابطه فقط یکی از طرفین رابطه را میخواهد .این کتاب برخلاف کتاب هایی است که تا بحال در مورد رابطه خوانده اید ! برای رسیدن به نتایج دلخواهتان در رابطه ، به همکاری طرف مقابلتان نیازی ندارید .
با استفاده از ابزارها و استراتژی های بسیار اثربخش برای ایجاد تغییرات دلخواهتان در رابطه ، خودتان را توانمند کنید . «صبح جادویی در روابط » ، تکنیک های ساده و اثبات شده ای را به شما آموزش می دهد که هزاران نفر در سراسر دنیا از آن برای تحول در روابط بین فردی و ایجاد عشقی پایدار و شور و هیجان در رابطه شان استفاده میکنند .
راهکار بسیار متفاوت و جدید « استیسی و پاول مارتینو » برای توسعه رابطه ، نحوه برقراری رابطه را تغییر میدهد . آن ها شهرتی جهانی در نویسنده کتاب های پرفروش ، سخنران و متخصص رابطه دارند و فرآیند منحصر به فردشان که شما را به سرعت به نتیجه می رساند آن ها را معروف کرده است . رابطه ای را بسازید که همیشه دل تان می خواست .

 

متنی از کتاب صبح جادویی در روابط:

۱- این کار فقط یک نفر می خواهد با اهرم قرار دادن قدرتمندترین نیرو در روابط، همیشه یک نفر رابطه را تغییر می دهد! خودتان را توانمند کنید تا از این نیرو برای دست تنها تغییر دادن رابطه تان ، هرربطه ای که باشد، استفاده کنید!

۲- چرا صبح (بیشتر از آنچه فکر کنید) مهم است ۶۲ مسأله صبح و دلیل اهمیت بسیار زیاد آن در موفقیت رابطه و این که اگر از این وقت روز بهره نبرید چه اتفاقی می افتد.

۳- آدم صبح شدن فقط پنج دقیقه طول میکشد ۷۵ حتی اگر تا حالا آدم صبح نبوده اید، در این بخش ساده ترین و موثرترین راه را برای غلبه بر چالش زود بیدار شدن، پیروز شدن بر دکمه اسنوز و به حداکثر رساندن صبح هایتان پیدا خواهید کرد.

۴- منجی های زندگی برای رابطه تان قدرت متحول کننده زندگی، موثرترین اقدامات توسعه فردی اثبات شده را که برای انسان شناخته شده اند تحت کنترل خود درآورید؛اقداماتی که به طور تضمینی کمک می کنند بتوانید مانع از دست دادن موفقیت هایی که شایستگی اش را دارید (در هر حوزه از زندگی شوید.

بخش ۲: متحول ساختن رابطه تان

۵- چشم انداز: رابطه تان را با نگاهی جدید ببینید ۱۶۳ تا وقتی چشم اندازتان را تغییر ندهید، چیزی برایتان عوض نمی شود . در این فصل، استیسی چشمانتان را به پویایی حقیقی عشق و علاقه باز می کند. با خواندن این فصل زن و مرد را به نحوی درک خواهید کرد که پیش از این هرگز درک نبوده بودید. این تغییر چشم انداز روزنه ای است که به شما اجازه می دهد از ابزارها و استراتژی هایی که ارائه خواهند شد،

استفاده کنید.

۶- چطور همه چیز را ببخشید راز پاک کردن لوح زندگی و از نو شروع کردن آن، فرایند بخشندگی پنج مرحله ای ما است! آزادی حاصل از بخشیدن ، فراموش کردن و پیش رفتن را تجربه کنید. حتی وقتی کسی که بیشتر از همه باید او را ببخشید خودتان هستید، از آزردگی ها، ناراحتیها یا خیانت هایگذشته بگذرید.

۲- انجام کار: نحوه ایجاد عشقی محکم و پایدار

“ابزارها و استراتژی های لازم را برای ایجاد رابطه های بسیار محکم به دست آورید؛ رابطه ای که در آن هیچ کس نمی تواند بین شما قرار بگیرد! فرایندی گام به گام پیش روی شما قرار میدهیم تا با اجرای آن پیوندی را که از صمیم قلب می خواهید، ایجاد کنید. همچنین کارهایی را به شما نشان خواهیم داد که همین حالا نادانسته انجام می دهید و پیوند و سازگاری که برای رابطه تان می خواهید را از بین می برند. « به شما یاد خواهیم داد که چطور این کارها را نکنید.»

۸- عمل کنید: نحوه رها کردن شور و احساس یاد بگیرید چطور گرمی و حرارت را به رابطه تان برگردانید. استیسی یاد می دهد چطور انرژی زنانه اصیل خودتان را رها کنید و پاسخ مورد نظرتان را از همسرتان بگیرید. پاول یاد می دهد چطور دوباره با انرژی مردانه درونیتان همراستا شوید و مرد بالغی را پرورش دهید که به یک زن اجازه می دهد پذیرای شما باشد.

۹- نقشه راه شما برای رسیدن به استادی رابطه ۳۶۳ مهم نیست چقدر یاد می گیرید... اگر این نقشه راه پنج مرحله ای را برای رسیدن به مهارت و استادی نداشته باشید، در تمام زندگیتان درگیر این سوال خواهید ماند «من بهتر و بیشتر از قبل میدانم، چرا هنوز شرایط خیلی سخت است ؟» این راز استادی حقیقی است، جایی که در آن با لذتی بی دردسر زندگی می کنید!

۱۰- چالش دگرگونی زندگی با صبح جادویی در ۳۰ روز ۴۰۱ به طور کلی: فرایند ۳۰ روزه گام به گام اثبات شده (که شامل موثرترین استراتژی سه مرحله ای برای حفظ عادت های جديدتان است) را دریافت کنید تا بتوانید حتی مدتها بعد از خواندن این کتاب، بهبود مستمری در نتایجتان داشته باشید.

فصل افزوده: معادله جادویی رابطه: جاده منتهی به موفقیت را طی کنید استراتژی ایجاد کننده نتایج فوق العاده ای را کشف کنید که استیسی و پاول از آن برای مقابله با شرایط سخت و تعیین استانداردهای جدید برای چیزهای امکانپذیر استفاده میکنند و به هزاران نفر توانایی انجام همین کار را داده است. حتی افرادی که با چالش های ظاهرا غیرقابل تحمل رابطه مواجه می شوند.

بخش آخر: گام های بعدیتان ۴۳۳تفاوت بین افرادی که این کتاب را می خوانند و افرادی که اصول و مبانی مطرح شده در آن را در زندگیشان عملی میکنند در گام های بعد ایجاد می شود. شما چه کار خواهید کرد؟ شما در شرایط حاصل از نتایج تصمیماتی که میگیرید زندگی خواهید کرد، پس هوشمندانه انتخاب کنید.

مشخصات کتاب صبح جادویی در روابط:

نویسنده:هال الرود

انتشارات:آرایان

موضوع:روانشناسی زنان وازدواج

قطع:رقعی

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:325

قیمت و خرید کتاب صبح جادویی در روابط:

خرید آنلاین کتاب صبح جادویی در روابط با قیمت مناسب و ارسسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.