خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / ماژیک / استدلر ماژیک پاک نشو دو سر سبز 348

استدلر ماژیک پاک نشو دو سر سبز ۳۴۸


کد محصول: ۵۳۰۳۶

قیمت: ۳۶,۵۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات ماژیک دو سر پاک نشو لوموکالر 348 سبز استدلر :

 

ماژیک دو سر پاک نشو لوموکالر 348 سبز استدلر این را ایجاد میکند تا دو ابزار نوشتاری را در یک پک داشته باشید .این نوشت افزار دارای بوی کم بوده و به سرعت روی کاغذ خشک میشود و از پخش شدن جوهر روی سطوح کاغذی جلوگیری میکند.

این ماژیک استدلر دائمی بوده و میتوان بعد از تمام شدن جوهر مخزن جوهر دیگری را جایگزین کرد.به واسطه‌ی درپوش و مخزن پلی‌پروپیلنی که دارد طول عمر آن بسیار بالا می باشد و تا مدت ها خشک نمیشود و با خیال راحت میتوان از آن استفاده کرد.

یکی از ویژگی های خوب ماژیک لوموکالر این ادارای قابلیت DRY SAFE، که می‌تواند تا روزها بدون درپوش باقی بمانند بدون آن‌که جوهر آن‌ها خشک شود و همچنین تثبیت فشار اتوماتیک جوهر برای جلوگیری از نشت آن در هواپیما است.

جوهر عاری از مواد زایلن و تولوئن، درخشش عالی رنگ‌ها، قابلیت شارژ مجدد با مخزن 48 488، خشک شدن سریع و قطر نوشتار F و M از دیگر ویژگی های این محصول است.

استدلر یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده نوشت افزار در آلمان است. نام استدلر از سال 1662 میلادی توسط فردریش استدلر به دلیل ساخت مداد نورنبرگ است. اما شهرت اصلی آن به دلیل شخصی به نام یوهان سباستین استدلر است که در سال 1835 یک کارگاه کوچک ساخت مداد را به یک واحد صنعتی تبدیل کرد. امروزه استدلر 21 شعبه رسمی و 150 نمایندگی در سراسر جهان دارد که بالاترین استانداردها در طراحی، تکنولوژی عملکرد، حفظ محیط زیست و کیفیت برند در سطح جهان دارد.

 

مشخصات ماژیک دو سر پاک نشو لوموکالر 348 سبز استدلر :

 

برند : استدلر

نوع کالا : ماژیک پاک نشو دوسر

رنگ : سبز

قابلیت dry safe

قابلیت شارژ مجدد جوهر

قابلیت تثبیت جوهر در ارتفاعات و جلوگیری از نشت

کشور مبدا محصول : آلمان

 

قیمت و خرید ماژیک دو سر پاک نشو لوموکالر 348 سبز استدلر :

خرید ماژیک دو سر پاک نشو لوموکالر 348 سبز استدلر با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.