خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب فلسفه و عرفان / افلاطون

افلاطون


کد محصول: ۱۴۳۶۷۸

قیمت: ۳۲,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786004055994
  • -
  • نشر ثالث

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب افلاطون:

بی هیچ مبالغه ای به افلاطون لقب پدر فلسفهٔ غرب داده شده است. گرچه او چنین جایگاهی را آرزو نکرده بود، احتمالاً از پذیرش آن صرف نظر هم نمی کرد. آنچه امروز دربارۀ افلاطون می دانیم، ریشه در نوشته های بی شمارش دارد. ما با توجه به آنچه افلاطون در آثارش گفته، و از زندگینامه هایی که معاصران افلاطون درباره اش نوشته اند، تصویری نسبتاً خوب از شرایط زندگی او داریم. اما تصویر او، مانند هرعکس قدیمی دیگر، در طول زمان تیره و تار شده است. برخی از چیزهایی که دربارۀ افلاطون می دانیم، ریشه در نوشته هایی دارند که سعی داشتند او را شخصیتی افسانه وار نشان دهند. پس لازم است برخی تصاویر پر آب و تاب از پس زمینهٔ او جدا شوند. این کتاب به اطلاعاتی دربارۀ زندگی افلاطون می پردازد که بیش تر پژوهشگران آن ها را پذیرفته اند. البته نظریات متفاوت دیگر دربارۀ افلاطون نیز برای تکمیل گفته ها آورده شده، ولی با جزئیات زیاد به آن ها پرداخته نشده است می توانید با مطالعهٔ یکی از منابع ذکر شده در ضمیمهٔ این کتاب، به اطلاعات بیش تری دربارۀ افلاطون و زندگی او برسید.

مشخصات کتاب افلاطون:

نشر ثالث

نویسنده:براین پرافیت

قطع رقعی

جلد شومیز

159 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب فلسفه و عرفان بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب آنلاین به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب افلاطون:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب افلاطون با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.