خانه / نوشت افزار و هنری / هنری معماری و مهندسی / رنگ نقاشی / کلاسیکو رنگ روغن 60 میل 082

کلاسیکو رنگ روغن ۶۰ میل ۰۸۲قیمت: ۱۸۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 8018721064432

توضیحات

مقدمه:

نَقاشی، نگارگری یا رسم، فرایندی است که طی آن رنگ، رنگدانه یا رنگ نقاشی بر روی یک سطح مسطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد.

نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد.[۱] برخی از پژوهشگران معتقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

قدیمی‌ترین نقاشی‌ها در جهان که متعلق به حدود ۳۲۰۰۰ هزار سال پیش می‌باشد، در گروته شاوه فرانسه قرار دارد. این نقاشی‌ها که با استفاده از افرای قرمز و رنگ‌دانه سیاه، حکاکی و رنگ شده‌اند، تصاویری از اسب‌ها، کرگدن‌ها، شیرها، بوفالوها و ماموت‌ها را نشان می‌دهند. این‌ها نمونه‌هایی از نقاشی در غار هستند که در اغلب نقاط جهان وجود دارند.

بسیاری از آثار شناخته شده و مشهور هنری امروزی، مانند مونالیزا، شب پرستاره، دختری با گوشواره مروارید و تولد ونوس نقاشی‌های برجسته‌ای هستند که در سراسر جهان از آن‌ها الگو برداری شده‌است. هرچند اختلاف نظرهای جزئی در مورد کاملاً هنری بودن آثاری که به روش‌های غیر سنتی و با روش‌های غیر از شیوه‌های کلاسیک خلق می‌شوند وجود دارد اما از لحاظ مفهومی، هنرمندانی که از صدا، نور، آتش‌بازی، چاپگرهای جوهرافشان، پیکسل‌های صفحه نمایشگر و پاستل یا مواد دیگر برای خلق اثرشان استفاده می‌کنند، با کسانی که مواد سنتی و رنگ‌های آمیخته با زرده تخم مرغ را بکار می‌برند، یکسان هستند. در نتیجه به اغلب کارهای هنری از این دست نقاشی گفته می‌شود.

در قیاس با نقاشی، طراحی، سلسله عملیات ایجاد یک سری اثر و نشانه با استفاده از فشار آوردن یا حرکت ابزاری بر روی یک سطح است.

نقاشی ساختمان یک روش قابل اجرا برای تزئین دیوارهای یک بنا با استفاده از رنگ‌آمیزی در ساختار جزئیات کار موجود است.

کلاسیکو رنگ روغن 60 میل 082 را میتوانید از فروشگاه اینترنتی بوک دوک تهیه کنید.

عناصر نقاشی: رنگ

رنگ، متشکل از رنگ، اشباع و ارزش، که بر روی یک سطح پراکنده شده‌است، جوهر نقاشی است، درست همان‌طور که مضراب و ریتم ذات موسیقی است. رنگ بسیار ذهنی است، اما دارای تأثیرات روانشناختی قابل مشاهده است، اگرچه اینها می‌توانند از یک فرهنگ به فرهنگ دیگر متفاوت باشند. رنگ سیاه در غرب با عزاداری همراه است، اما در شرق، سفید است. برخی از نقاشان، نظریه پردازان، نویسندگان و دانشمندان، از جمله گوته، کاندینسکی، و نیوتن، تئوری رنگ خود را نوشته‌اند.

علاوه بر این، استفاده از زبان فقط انتزاعی برای یک معادل رنگ است. به عنوان مثال کلمه «قرمز» می‌تواند طیف گسترده‌ای از تغییرات را از قرمز خالص طیف نور مرئی پوشش دهد. ثبت رسمی از رنگهای مختلف به روشی که در نت‌های مختلف موسیقی، مانند F یا C♯ توافق وجود داشته باشد، وجود ندارد. برای یک نقاش، رنگ به سادگی به رنگ‌های اصلی (اصلی) و مشتق شده (مکمل یا مخلوط) (مانند قرمز، آبی، سبز، قهوه ای و غیره) تقسیم نمی‌شود.

نقاشان عملاً با رنگدانه‌ها سر و کار دارند، بنابراین "آبی" برای یک نقاش می‌تواند هر یک از آبی‌ها باشد: آبی فتالوسیانین، آبی پروسی، نیلی، کبالت آبی، اولترا مارین و غیره. به معنای دقیق، معنای روانشناختی و نمادین رنگ، نقاشی نیست. رنگ‌ها فقط به زمینه بالقوه و مشتق شده معانی می‌افزایند و به همین دلیل، درک یک نقاشی بسیار ذهنی است. تشبیه با موسیقی کاملاً واضح است - صدا در موسیقی (مانند نت C) مشابه "نور" در نقاشی، "سایه"‌های دینامیک و "رنگ آمیزی" همان نقاشی است، زیرا صدای خاص آلات موسیقی در موسیقی است. این عناصر لزوماً ملودی (در موسیقی) از خودشان نیستند. بلکه می‌توانند زمینه‌های مختلفی را به آن اضافه کنند.

هنر مدرن و معاصر از ارزش تاریخی صنعت و مستندات به نفع مفهوم فاصله گرفته‌است. این امر اکثریت نقاشان زنده را از ادامه کار نقاشی یا به‌طور کلی یا بخشی از کارهایشان منصرف نکرده‌است. نشاط و تطبیق پذیری نقاشی در قرن بیست و یکم "اعلامیه"‌های قبلی مرگ آن را نقض می‌کند. در دورانی که با ایده کثرت گرایی مشخص می‌شود، هیچ توافقی دربارهٔ سبک نماینده عصر وجود ندارد. هنرمندان همچنان کارهای هنری مهم را در طیف گسترده‌ای از سبک‌ها و طبع‌های زیبایی شناسانه می‌سازند - قضاوت دربارهٔ شایستگی‌های آنها به عهده عموم مردم و بازار است.

کلاسیکو رنگ روغن 60 میل 082 را میتوانید از فروشگاه اینترنتی بوک دوک تهیه کنید.

مشخصات رنگ روغن کلاسیکو 60 میل 082:

رنگ روغن کلاسیکو (Classico Maimeri) برند مایمری محصول کشور ایتالیا بوده که دارای بهترین نسبت قیمت و کیفیت در بازارمیباشد. این محصول قابل استفاده در صنایع دستی، نقاشی با رنگ روغن و... به صورت یک مجموعه بی نهایت از رنگ های زرد ، قرمز، سبز و آبی با حداکثر پایداری در مقابل نور میباشد.

کمپانی مایمری MAIMERI ایتالیا در سال 1923 فعالیت خود را در زمینه تولید رنگ و ورنی آغاز کرده است؛ این شرکت بر مبنای ترکیبی از علاقه هنری و تکنیک‌های نقاشی تاسیس شده و محصولات متنوعی از جمله رنگ‌روغن، رنگ‌اکریلیک، آبرنگ، ابزارهای نقاشی، انواع ورنی و مدیوم، رنگ‌پارچه، رنگ‌شیشه، رنگ‌متالیک، رنگ پتینه، خمیرهای مدل‌سازی و انواع‌ اسپری را تولید نموده است؛ رنگ روغن یکی از تکنیک‌های نقاشی است، نخستین نمونه‌های نقاشی رنگ روغن، نقش‌های بودا در غارهای بامیان مناطق مرکزی افغانستان است که در سال‌های 650 میلادی ترسیم شده‌اند، از مدیوم‌های قابل ترکیب با رنگ ‌روغن، تربانتین و روغن‌هایی مثل بزرک را می‌توان نام برد، رنگ‌روغن بر خلاف اکرلیک، قبل از شروع به کار نیاز به بسترسازی دارد، مثلا جسو یکی از مدیوم‌هایی است که برای پوشاندن زمینه‌ی مورد نظر مناسب است، رنگ روغن کلاسیکو (Classico Maimeri) یکی از محصولات کمپانی مایمری ایتالیا ست که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، پایداری در مقابل نور و قابلیت استفاده بر روی انواع سطوح مانند بوم، پارچه، مقوا، شیشه، چوب و ... از ویژگی های رنگ روغن Classico است، رنگ روغن کلاسیکو مایمری انتخابی هوشمندانه برای نقاشان حرفه ای و نیمه حرفه ای است.

رنگ روغن کلاسیکو 60 میل مایمری محصول شرکت  مایمری می باشد. که در رنگ های زنده و متنوع تولید شده است.

هر عدد از این کالا دارای گنجایش  60 میلی لیتر است.

بدون شک با استفاده از این رنگ آثار هنری برجسته و باکیفیتی را خواهید کشید.

کلاسیکو رنگ روغن 60 میل 082 را میتوانید از فروشگاه اینترنتی بوک دوک تهیه کنید.

مشخصات کلی رنگ روغن کلاسیکو 60 میل 082:

برند: مایمری کلاسیکو Classico Maimeri

تولید کننده: مایمری

شماره رنگ: 082

وزن: 112

حجم: 60 میلی لیتر

نوع بسته: تیوپی

موارد استفاده: بوم نقاشی , چوب , پلاستیک , چرم , کاغذ , مقوا , پارچه

سایر توضیحات:

پایداری در مقابل نور

کیفیت بالا

ساخت ایتالیا

رنگ روغن کلاسیکو دارای کیفیت عالی و رنگ های منحصر به فرد

رنگ روغن کلاسیکو با استفاده از بهترین روغن کنجد تولید می شود

بدون واکس و هر نوع پرکننده دیگری می باشند 

دارای رنگ های مدرن، غیر سمی و بدون آلاینده 

همه رنگ ها در هر نسبت و بدون محدودیت قابلیت ترکیب شدن دارند

دارای رنگدانه های کادمیوم واقعی با غلظت ۲۰ تا ۲۵ درصد

ایده آل برای دانش آموزان و نقاشان حرفه ای

مناسب برای نقاشی هایی در مقیاس بزرگ

قیمت و خرید رنگ روغن کلاسیکو 60 میل 082:

خرید کلاسیکو رنگ روغن 60 میل 082 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.