خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب داستان خارجی / کیمیاگر

کیمیاگرقیمت: ۹۸,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

 • 9789646404465
 • پائولو کوئیلو
 • نشر ثالث

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب کیمیاگر:

کتاب کیمیاگر اثر مشهور و برجسته پائولو کوئیلو است که تاکنون به بیشتر از ۵۰ زبان ترجمه شده است. بیش از۶۵ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است و یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های جهان محسوب می‌شود

درباره کتاب کیمیاگر:

سانتیاگو یک چوپان است که عاشقانه گوسفندانش را دوست دارد. طبیعت وجودی ناکامل و محدود گوسفندان ذهنش را مشغول کرده است. گوسفندانی که تنها آب و غذا می‌خورند، آن‌ها هیچ‌گاه سر بلند نمی‌کنند و تپه‌های سرسبز و غروب آفتاب را تحسین نمی‌کنند.

والدین سانتیاگو همیشه درگیر فراهم کردن نیازهای اساسی زندگی بوده‌اند، به همین خاطر خواسته‌ها و آرزوهایشان را سرکوب کرده‌اند. آن‌ها در بخش خودمختار اندلس زندگی می‌کنند، که به خاطر روستاهای قدیمی و تپه‌هایش به جاذبه گردشگری تبدیل شده است، اما برای آن‌ها جای رویاهایشان نیست.

سانتیاگو سواد دارد و خواندن بلد است، بنابراین می‌خواهد سفر کند. یک روز برای فروش تعدادی از گوسفندانش به شهر می‌رود و با یک پیرمرد و یک زن کولی برخورد می‌کند. آن‌ها او را ترغیب می‌کنند که به دنبال سرنوشتش برود و دنیای فعلی‌اش را رها کند. زن کولی او را به سمت اهرام مصر راهنمایی می‌کند و می‌گوید که می‌تواند آنجا به گنج برسد.

سانتیاگو کاملا آن زن را باور می‌کند، گله‌اش را می‌فروشد و دل به دریا می‌زند و راهی سفر می‌شود. در شهر طنجه دزدی پس‌اندازش را از او می‌دزدد. این همه زحمت و مشقت تنها برای سفری کوتاه! اما سانتیاگو خودش را نمی‌بازد و به حس بزرگتری دست می‌یابد: به این یقین می رسد که در مسیر درست قرار دارد. اکنون زندگی متفاوتی را تجربه می‌کند، که هر روزش تازه و رضایت‌بخش است. 

کتاب کیمیاگر با ارائه این ایده که عشق می‌بایست محور زندگی باشد به عنوان یک داستان عاشقانه نیز شناخته می‌شود. هر کسی دارای سرنوشتی مستقل و مجزا از دیگران است.

گنجی که سانتیاگو به دنبال آن است نمادی برای رویاهای شخصی یا سرنوشت است، اما او وقتی دختر رویاهایش را در آن بیابان می‌یابد از رها کردن این گنج خوشحال است. کیمیاگری که در بیابان با او ملاقات می‌کند می‌گوید که عشق آن دختر در صورتی واقعی است که از جستجوی سانتیاگو برای یافتن گنج حمایت کند

برشی از کتاب کیمیاگر:

 • قلب شما هر کجا باشد گنج خود را همان جا خواهید یافت.
 • وقتی چیزی می خواهید تمام عالم دست به دست هم می دهند تا در تحقق یافتن آن کمک کنند.
 • راز زندگی، هفت بار زمین خوردن و هشت بار برخاستن از زمین است.
 • تنها یک چیز وجود دارد که یک رویا را غیر ممکن می کند: ترس از شکست.
 • تسلیم ترس های خود نشوید، اگر این کار را بکنید نمی توانید با قلب خود صحبت کنید.
 • مردم در هر زمان از زندگی خود قادر به انجام چیزی که رویایش را دارند می باشند.
 • چشمان شما قدرت روح شما را نشان می دهد.
 • هرگز نمی توانید از قلب خود فرار کنید، پس بهتر است به آن چه می گوید گوش بسپارید.

مشخصات کتاب کیمیاگر:

نویسنده:پائولو کوئیلو

انتشارات:ثالث

موضوع:داستانهای برزیلی

قطع:رقعی

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:284

قیمت و خرید کتاب کیمیاگر:

خرید آنلاین کتاب کیمیاگر با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.