خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب داستان خارجی / حکایت دولت و فرزانگی (ترجمه گیتی خوشدل)

حکایت دولت و فرزانگی (ترجمه گیتی خوشدل)قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789643412388
  • مارک فیشر
  • نشر قطره

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی:

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر در زمینه‌ی روان‌شناسی نوشته شده و یکی از مشهورترین کتاب‌های یک صده گذشته به شمار می‌آید.

موضوع کتاب حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire: a tele of windom and wealth) زندگی‌نامه‌ی جوانی تیزهوش است که قصد منتشر کردن کتاب‌های خود و کسب درآمد از این راه را دارد اما با مشکلات زیادی در تحقق این هدف رو به رو می‌شود.

حتما تا به حال به فکر پولدار شدن و راه‌های رسیدن به آن افتاده‌اید. این کتاب نیز دارای متن و هدف یکسان و هدف نفر اول موجود در داستان پولدار شدن و مشهور شدن است. کتاب حکایت دولت و فرزانگی از پانزده حکایت تشکیل شده است. «حکایت به حبس افتادن جوان»، «حکایت ارزش تاثیر از خود»، «حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی»، «حکایت آموزش ایمان»، «حکایت آموزش تمرکز بر هدف» برخی از حکایت‌های این کتاب هستند.

چکیده کتاب حکایت دولت و فرزانگی:

داستان آمریکایی کتاب حکایت دولت و فرزانگی مربوط به جوانی ست که در شرکتی مشغول به کار است و به شدت از کارش بیزار و دلزده شده و به دنبال راهی برای افزیش درآمد خود میگردد. در همین حین به توصیه ی عموی بسیار پولدارش که از جوانی ثروت بسیاری کسب کرده است به ملاقات یک پیرمرد میلیونر خودساخته میرود و ... 

درباره ی نویسنده کتاب مارک فیشر:

مارک فیشر نویسنده کتاب حکایت دولت و فرزانگی یکی از بهترین و  تاثیرگذارترین نویسندگان کانادایی است که باانتشار کتاب مورد بحث نام خود را در بین موفق ترین نویسندگان انگیزشی جاودانه کرد.این کتاب به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده و فروش آن تنها در آمریکا به بیش از 150 هزار نسخه رسیده است.کتاب های مارک فیشر در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد.

در قسمتی از کتاب حکایت دولت و فرزانگی می‌خوانیم:

مانند این همه مردم نباش که پیش از آن‌که بیازمایند دست می‌کشند و باز مانند کسانی هم نباش که دست به عمل می‌زنند اما قبلا متقاعد شده‌اند که موفق نخواهند شد. اندیشه‌ها و کردارهایت را هماهنگ کن. بزرگ‌‌ترین دارایی ما آزادی است و دولت می‌تواند به تو آزادی عطا کند. برایت نیکو خواهد بود که‌ این آزادی را بشناسی با آن خواهی دید که بسیاری از توهمات ناپدید می‌شوند و در آخر جوان نامه‌ای از دولتمند دریافت می‌کند که در آن همه کتاب‌هایش را به او بخشیده تا از آن‌ها بهره‌ور شود و تاکید کرد که به تله اعتماد به هر آن‌چه کتاب‌ها می‌گویند نیفت. آن زمان است که جوان با خبر می‌شود که پیرمرد مرده است او با خود عهد کرد که تمام تعالیم دولتمند آنی را به بهترین شکل به همه برساند.

 قیمت و خرید کتاب حکایت دولت و فرزانگی:

خرید کتاب حکایت دولت و فرزانگی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.