خانه / کودک و نوجوان / کتاب کودک و نوجوان / کتاب داستان نوجوان / داستان های شاهنامه18 (خوب و بد روزگار)

داستان های شاهنامه۱۸ (خوب و بد روزگار)قیمت: ۵۸,۰۰۰ ۴۹,۳۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789645452726

توضیحات

معرفی کتاب خوب و بد روزگار:

داستان "سرزمین گوهران" الهام گرفته شده از افسانه‌ی جمشید است. زمانی که جمشید برای سپاه خود به دنبال گوهر و سنگ‌های قیمتی می‌رود تا بتواند با دیوان مبارزه کند. او همراه با سربازانش به کوه‌ها می‌رود و هر کوهی را کنده و فیروزه، زمرد و یاقوت پیدا می‌کنند، همچنین از دریا و صدف‌ها مروارید استخراج می‌کنند. جمشید گوهرها را بین سپاهیان تقسیم می‌کند و سپس به نبرد با دیوان می‌رود و آن‌ها را شکست می‌دهد، که این امر باعث شادی و شادمانی مردمان می‌شود.

درباره نویسنده شاهنامه، ابوالقاسم فردوسی:

فردوسی، شاعر حماسه‌سرای ایرانی و سرایندهٔ شاهنامه، حماسهٔ ملی ایران بوده است. او در هفتاد و یک سالگی شاهنامه را به پایان رساند و تعداد زیادی اثر ادبی نیز به او نسبت داده شده است. فردوسی در زمانی که جنبش استقلال‌خواهی در ایران رواج داشت، زندگی می‌کرد و از هنر سخنوری استفاده کرد. او زبان عربی می‌دانست اما در نثر و نظم عرب چیرگی نداشته است.

مشخصات کتاب خوب و بد روزگار:

نویسنده: ابوالقاسم فردوسی

ناشر: خانه ادبیات

قطع: رحلی

نوع جلد: گالینگور

تعداد صفحه: 24

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب داستان نوجوان بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب خوب و بد روزگار:

خرید کتاب کودک و نوجوان از جمله کتاب خوب و بد روزگار با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۱۳۴,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۴۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۳۴,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۰,۰۰۰ تومان