خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / پاک کن و غلط گیر / سی کلاس لاک غلط گیر 1291

سی کلاس لاک غلط گیر ۱۲۹۱قیمت: ۱۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات لاک غلط گیر 1291 سی کلاس:

لاک غلط گیر قلمی سی کلاس (C.CLASS)اشتباه کردن در نوشتن اجتناب‌ناپذیر است و مادامی که راهی برای اصلاح آن وجود داشته باشد، جای نگرانی وجود ندارد.استفاده از لاک غلط گیر قلمی سی کلاس (C.CLASS) راهی برای اصلاح اشتباهات نوشتاری یا حتی چاپی است.کار با این محصول بسیار آسان است و مدت کوتاهی پس از پوشاندن اشتباه نوشتاری با این غلط‌گیر می‌توانید شکل صحیح آن را بنویسید.لاک غلط گیر قلمی سی کلاس (C.CLASS) راه خوبی برای اصلاح مطالبی است که شما با ابزاری مانند خودکار یا روان‌نویس نوشته‌اید؛ به‌علاوه اصلاح اشتباهات کوچک مطالب تایپ و پرینت شده هم با این محصول کار آسانی است.غلط‌گیر سی کلاس به دلیل خشک شدن سریع، طراحی باریک و کاربرد روان و آسان برای همه‌ی افرادی که روزانه با نوشتن زیاد سر وکار دارند، انتخاب بسیار مناسبی است.

 

درباره برند سی کلاس:

 سی کلاس برندی ایرانیست که سی سال در عرصه تولید نوشت افزار فعالیت داشته است. سی کلاس در این سال ها هم در تلاش بوده تا محصولات با کیفیت به بازار عرضه کند و هم از دیگر برندهای مطرح ایرانی و خارجی جا نماند. از محصولاتی که توسط شرکت سی کلاس در این سال ها تولید و عرضه شده می توان به لاک غلط گیر قلمی، انواع خودکار، ماژیک وایت برد، مدادرنگی، اتود و نوک اتود، پاک کن اتودی، مداد، ست پرگار و خط کش و… اشاره کرد. محبوبیتی که سی کلاس در این سال ها بدست آورده این انگیزه را در آن مجموعه به طرز چشمگیری برای تولید محصولات جدید و خلاقانه افزایش داده است.  
شرکت سی کلاس در تلاش است که در آینده ای نه چندان دور این برند، جزء جدانشدنی از زندگی روزمره مخاطبان خود شود و همچنین ایجاد انگیزه برای تولید محصولات نوآورانه را در خود تقویت کند و به انتخاب اول نسل جوان تبدیل شود.

 

قیمت و خرید لاک غلط گیر 1291 سی کلاس :

خرید لاک غلط گیر 1291 سی کلاس با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر  کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود