خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب ورزشی / یوگا راه تندرستی کامل

یوگا راه تندرستی کامل


کد محصول: ۱۴۹۶۴۶

قیمت: ۳۲۵,۰۰۰ ۲۷۶,۲۵۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786226973069
  • -
  • نشر چیمن

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب یوگا راه تندرستی کامل:

کتاب یوگا راه تندرستی کامل آموزه های جامع ب.ک.س.آیینگر را برای ذهن، بدن و سلامت پوشش می دهد و برای هر سطح از توانایی یوگا، سن و شرایط فیزیکی مناسب است.

این کتاب که به طور کامل پ با نماهای منحصر به فرد 360 درجه از آساناهای کلاسیک تصورگری شده است، شامل یک دوره ی 20 هفته ای است که مبتدیان را با گسترده ترین شکل یوگا در جهان آشنا می کند، توالی های ویژه توسعه یافته برای کمک به کاهش بیش از 80 بیماری رایج آموزش داده شده و همه ی آساناهای کلاسیک توسط ب.ک.س نشان داده شده و نظارت می شوند. بنابراین کتاب یوگا راه تندرستی کامل یک کتاب خودآموز است که افراد بدون کمک مربی می توانند از آن بهره برده و با تمرینات یوگا آشنا شده و آن ها را به درستی کامل اجرا کنند.

این کتاب ویرایش و به روز شده است تا شامل فصل جدیدی از زندگی و کار آیینگار شود.

در بخشی از متن کتاب آمده است:

"با اینکه مشاهده اثر آساناها و پرانایاما بر ذهن زمان بیشتری می برد، با صبر و تمرین خیلی زود احساس توازن ذهنی و تندرستی را طی تمرین و بعد از آن کشف خواهید کرد. هنگام تمرین آساناها و پرانایاما، پنج حس ادراک که ذهن را به محیط بیرونی منحرف می کنند، به درون بدن کشانده می شوند. وقتی بی قراری ذهن آرام شد، تمام وجود شما آرام و پایدار می شود. تاثیر استرس منفی کاهش می یابد، درحالی که فواید استرس مثبت افزایش یافته و تاب آوری و انعطاف پذیری عصب ها، اندام ها، حواس، ذهن و عقل برای آفریدن ذهن و بدن سالم بیشتر شده است. شفافیت، تحکیم هدف، انضباط شخصی و حساسیت اخلاقی و معنوی به طور طبیعی در پی آن می آید و به شما توان می دهد زندگی آرام، بدون استرس و هماهنگ با محیط را تجربه کنید."

هر آدمی این قدرت را دارد که بین عادت های خوب و بد تمایز قائل شود و حس رفتار اخلاقی را در خود پرورش دهد. با دنبال کردن عادت های خوب، مانند تمرین منظم یوگا، می توانید استرسی را که انرژی زیستی بدن را خالی می کند کنترل کنید. تمرین آساناها و پرانایاما نه فقط موثرترین و همچنین طبیعی ترین درمان برای استرس است، برخلاف بسیاری از درمان های دیگر خطر اثرهای جانبی زیان آور را نیز ندارد. وانهادگی به تنهایی برای غلبه بر اثرهای منفی استرس کافی نیست. تمرین منظم یوگا، همراه با رژیم غذایی و شیوه زندگی سالم، کمک می کند انرژی بسیار زیادی در بدن تولید شود که یاخته ها را تحریک و عضله های منقبض را آرام می کند.

مشخصات کتاب یوگا راه تندرستی کامل:

نشر چیمن

نویسنده:ب ک س آیینگر

مترجم: الهام روحیان

ساناز برهانی

قطع وزیری

جلد گالینگور

433 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب ورزشی بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب آنلاین به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب یوگا راه تندرستی کامل:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب یوگا راه تندرستی کامل با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

 

۱۵%
15 تخفیف ۱۲۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۲۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۸۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۴۵۰,۰۰۰ تومان