خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب رمان خارجی / آخرین روز یک محکوم

آخرین روز یک محکوم


کد محصول: ۱۵۱۵۱۹

قیمت: ۱۵۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786004057981
  • ویکتور هوگو
  • نشر ثالث

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب آخرین روز یک محکوم :

سال 1829، ویکتور هوگو رمان آخرین روز یک محکوم را بدون ذکر ن ام نویسنده منتشر کرد. راوی داستان مردی است که کمی بعد از اعدام خواهد شد. ما هیچ چیز درباره ی آن مرد نمی دانیم. نه می دانیم نامش چیست و نه حتی می دانیم چه جرمی مرتکب شده است... .

درباره نویسنده این کتاب ویکتور هوگو:

ویکتور ماری هوگو شاعر، داستان‌نویس و نمایشنامه‌نویس سبک رمانتیسم فرانسوی بود. آثار او به بسیاری از اندیشه‌های سیاسی و هنری رایج در زمان خویش اشاره کرده و بازگوینده‌ی تاریخ فرانسه بود. از برجسته‌ترین آثار او «بینوایان»، «گوژپشت نتردام» و «مردی که می‌خندد» است و در فرانسه بیشتر وی را برای مجموعه‌ی اشعارش می‌شناسند.

برشی از کتاب آخرین روز یک محکوم :

از جا بلند شدم؛ دندان‌هایم به هم می‌خوردند، دست‌هایم می‌لرزیدند و نمی‌دانستم لباس‌هایم کجا هستند. در پاهایم احساس ضعف داشتم و در اولین گامی که برداشتم مانند حمّالی که بار زیادی بر دوشش گذاشته شده، سکندری خوردم. با‌این‌حال زندان‌بان را دنبال کردم. دو نگهبان در آستانه‌ی سلول منتظرم بودند. دوباره به مچ دست‌هایم دست‌بند زدند. دست‌بند قفل محکم و کوچکی داشت که نگهبان‌ها آن را به‌دقت می‌بستند. گذاشتم که قفل را ببندند. انگار دستگاهی روی دستگاهی دیگر بسته می‌شد. از حیاط‌ خلوتی گذشتیم. هوای زنده و مطبوع صبحگاهی به من جانی دوباره بخشید. سرم را بالا بردم. آسمان آبی بود و پرتوهای گرم آفتاب که با دودکش‌های بلند شکسته شده بودند، زوایای نورانی و عریضی بر فراز دیوارهای بلند و تاریک زندان رسم کرده بودند. هوا به‌راستی خوب بود. از یک پلکان مارپیچ بالا رفتیم. از دالانی گذشتیم. و بعد یک دالان دیگر، و بعد دالان سوم. سپس درِ کوتاه و کوچکی باز شد. هوایی گرم و آمیخته با هیاهو، به صورتم خورد ...

مشخصات کتاب آخرین روز یک محکوم :

نویسنده :ویکتور هوگو

مترجم: محمد قاضی

انتشارات :نشر ثالث

قطع :رقعی 

نوع جلد: شومیز 

تعداد صفحه :165

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب رمان خارجی  بر روی لینک رنگی کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتاب هایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب آخرین روز یک محکوم:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب آخرین روز یک محکوم با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.