خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب رمان خارجی / در ستایش ژان دارک

در ستایش ژان دارک


کد محصول: ۱۴۲۸۵۲

قیمت: ۱۴,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789642093564
  • کریستین دوپیزان
  • نشر ماهی

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب در ستایش ژان دارک :

کتاب در ستایش ژان دارک منظومه‌ای‌ست دلنشین که کریستین دوپیزان آن را در مدح قهرمان ملی فرانسه، ژان دارک، به نگارش درآورده است. نوعی ادای احترام به زن جوانی که صلح را به فرانسه برگرداند. کتابی شگفت‌انگیز و کم‌حجم که شیرینی آن تا مدت‌ها بر جانتان خواهد نشست.

در کتاب در ستابش ژاندارک می خوانیم که: در سال 1429، آن گاه که اشغالگران انگلیسی نیمی از قلمرو فرانسه را در چنگ داشتند، دخترکی روستایی به نام ژاندارک گویی از ناکجا ظهور کرد و آب رفته را به جوی بازگرداند. کریستین دوپیزان نخستین نویسنده زن حرفه ای در تاریخ اروپا و مدافع سرسخت شان و منزلت زنان در ستایش ژان منظومه ای سرود که آخرین اثر عمر این بانوی ادیب به شمار می رود.افرادی که به شعر جهان علاقه‌مند هستند، از مطالعه‌ی این اثر شگفت‌انگیز لذت فراوانی خواهند برد.

توضیحات راجع به کتاب در ستایش ژان دارک :

ژان دارک، ژاندارک و یا دوشیزه‌ی اورلئان. ممکن است پیش‌تر نیز نام او را شنیده باشید. اما مهم است بدانید که او در حافظه‌ی تاریخی مردم فرانسه چه جایگاه عظیمی دارد و چه نقش پررنگی را ایفا کرده است. کتاب در ستایش ژان دارک‌ (The Selected Writings of Christine de Pizan) سروده‌ای‌ست زیبا در وصف بزرگی و شکوه این بانوی قدیس.

مشخصات کلی کتاب در ستایش ژان دارک : 

نویسنده :کریستین دوپیزان

مترجم : علیرضا اسماعیل پور

انتشارات : نشر ماهی 

قطع :  جیبی 

نوع جلد: شومیز

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب رمان خارجی  بر روی لینک رنگی کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتاب هایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب در ستایش ژان دارک:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب در ستایش ژان دارک با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.