خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / بنویس تا اتفاق بیفتد

بنویس تا اتفاق بیفتدقیمت: ۱۴۰,۰۰۰ ۱۱۹,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786008913252
  • هنریت کلاسر
  • نگاه نوین

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد :

سال‌ها قبل از چاپ شدن کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد یعنی در دهه‌های 20 و 30 میلادی، کتاب‌هایی چاپ شدند که در آن‌ها «قدرت فکر» نقش موثری داشت. این کتاب‌ها تنها راه موفقیت را افکار و قدرت ذهن می‌دانستند. 

اما هنریت  کلاوسر، زنی که به تاثیر نوشتن بر همه‌ی جوانب زندگی ایمان دارد؛ تصمیم گرفت تنها راه دستیابی به موفقیت را از انحصار قدرت ذهن خارج کند و چشم خوانندگان کتاب‌هایش را بر قدرت نوشتن به اندازه‌ی قدرت فکر کردن باز کند.

 کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد با نام فرعی «بدانید چه می خواهید و به دستش بیاورید» خواننده را به نوشتن تشویق می‌کند. نوشتن خواسته‌ها، نوشتن هر آن چیزی که یک نفر می‌تواند بخواهد؛ بدون تعیین اینکه نوشته یک لیست خرید مواد خوراکی است یا شرح وقوع بزرگ‌ترین آرزوی زندگی یک انسان. هنریت کلاوسرمی‌گوید راه درست یا غلطی برای انجام آن وجود ندارد: «زندگی روایتی است که شما هم‌ دستی در نوشتن آن دارید.پس بنویسید تا معجزه‌ی پدیدار شدنش را ببینید.»

هنریت  کلاوسر معتقد است که اصل و ذات نوشتن مهم است: « نگران نوع کاغذی که استفاده می‌کنید نباشید. به این فکر نکنید که  باید در یک دفتر بنویسید یا روی یک تکه کاغذ عادی. هرنوع کاغذی اعم از خط‌دار یا بی‌خط، گران یا ارزان، در یک دفتر یادداشت یا جدا از آن، و با هر نوع خودکاری-یا مدادی- با هررنگی مناسب است. تنها قانون من این است که هربار چیزی می‌نویسید زیر آن تاریخ بزنید.»

توضیحات راجع به کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

خانم کلاوسر ازجمله معلم‌های کاربلد حوزه‌ٔ موفقیت شخصی است که در کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، یک روش ساده ولی مهم برای دستیابی به خواسته‌های شخصی را آموزش می‌دهد. همان‌طور که از عنوان کتاب هم معلوم است این روش، «نوشتن» است. ایشان برای آنکه به مخاطب نشان بدهد که نوشتن چرا و چگونه می‌تواند زندگی فردی و اجتماعی ما را تحت تأثیر قرار بدهد، به سراغ کسانی رفته‌ که تأثیر استفاده از این مهارت را به چشم خود دیده‌اند، و در نوزده فصل داستان هرکدام از این افراد را روایت می‌کنند که ضمن بازگو کردن داستان، توضیحات تکمیلی در مورد چگونه نوشتن را آموزش می‌دهند. ماجرا‌هایی که در هر فصل رخ می‌دهد و شخصیت‌هایی که با آنها آشنا می‌شویم به‌قدری ساده، معمولی و ملموس هستند که مخاطب به‌خوبی این نکته را در می‌یابد که برای رسیدن به خواسته‌هایش لازم نیست انسانی با ویژگی‌های ذاتی منحصربه‌فردی باشد؛ بلکه می‌تواند با تبدیل کردن نوشتن به عادتی روزانه، به خواسته‌هایش برسد و به آدم موفق و البته خوشحالی بدل شود.

با توجه به اهمیت مهارت نوشتن در تحقق بخشیدن به خواسته‌های فردی، خواندن کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد به همه‌ٔ افراد در موقعیت‌های شغلی و اجتماعی مختلف توصیه می‌شود بخصوص کسانی که به‌ شدت به‌دنبال دستیابی به خواسته‌هایشان هستند. همچنین با توجه به آموزش مهارت‌هایی که پیرامون چگونه نوشتن ارائه شده این کتاب می‌تواند برای کسانی که کارشان نوشتن است یا به نوشتن علاقه‌مندند مفید باشد.

برشی از کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

نوشتن راهی است برای صحه گذاشتن بر حضور خدا در زندگی شما، درخواست کمک و شکرگزاری.

به یکی از یادداشت‌های من در دستمال کاغذی از شرکت هواپیمایی یونایتد چسپانده شده که عبارتی روی آن نوشته شده است. وقتی در آسمان بودم و فیلم خواننده عروسی را تماشا می‌کردم این دستمال دم دست‌ترین چیزی بود که برای نوشتن روی آن وجود داشت. خواننده عروسی فیلم شیرینی است اما من توجه چندانی به آن نداشتم تا اینکه در صحنه‌ی گریه و زاری قهرمان در غم از دست دادن محبوب، شنیدم که این بیت روی تصویر خوانده می‌شد: «من به خدای مداخله‌جو اعتقاد ندارم.»

شاید او اعتقاد داشت اما خدا به هرحال مداحله کرد و او به دختری که آرزویش بود نرسید.

من به خدای مداخله‌جو ایمان دارم، خدایی که شخصا از من مراقبت می‌کند. البته گاهی این فکر احمقانه به نظر می‌رسد؛ به خودم می‌گویم، مسلما خدای متعال کارهای به مراتب مهم‌تری از رسیدگی به دفتر یادداشت گم‌شده‌ من دارد. جنگ، قحطی، بمب‌گذاری‌های تروریستی و مردمی که رنج می‌کشند، رنج‌های جسمی و روحی.

چه کسی در آن بالا به نامه‌ای از این دست توجه می‌کند؟

خدای عزیز،

خواهش می‌کنم به من کمک کن دفتر گمشده‌ام را پیدا کنم. مطالب مهمی در آن نوشته‌ام. دفتر من جایی در دنیای توست- آیا آن را در قهوه‌خانه گذاشته‌ام؛ آیا آن‌ها با من تماس نمی‌گیرند؟ یا آن را داخل کشویی می‌اندازند و منتظر تماس من می‌مانند؟ خدایا لطفا کمکم کن. تو می‌دانی دفترم کجاست.

مشخصات کلی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

نویسنده :هنریت کلاوسر

انتشارات:نگاه نوین 

قطع:رقعی

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:237

موضوع:روانشناسی موفقیت

قیمت و خرید کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

خرید آنلاین کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشکاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۱۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۵۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۷۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۶,۵۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۹۵,۰۰۰ تومان