خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / خودنویس نفیس / فابرکستل دیزاین امبیشن خودنویس رزین مشکی 148140

فابرکستل دیزاین امبیشن خودنویس رزین مشکی ۱۴۸۱۴۰


کد محصول: ۱۵۰۹۳۳

قیمت: ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی خودنویس رزین مشکی دیزاین امبیشن فابرکستل 148140:

فابر کاستل Faber-Castell یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم اداری و لوازم تحریر در جهان است. این کارخانه در حقیقت به عنوان قدیمی‌ترین تولیدکننده لوازم تحریر دنیا شناخته می‌شود و هر سال نزدیک به ۲ میلیارد مداد می‌سازد.

نوشتن با خودنویس باعث میشود تا دستخط بهتری داشته باشید. این موضوع هم به خاطر ساختار این نوشت افزار می باشد و هم به خاطر لذت بخش بودن نوشتن با آن است که باعث میشود تا شما با علاقه بیشتری بنویسید و دقت بیشتری روی دستخط خود داشته باشید که دستخط زیباتری نیز بوجود می آید.

یکی از مزیت های اساسی خودنویس رزین مشکی دیزاین امبیشن فابرکستل 148140   این است که دارای تنوع بسیار زیادی است و هر سلیقه ای را در بر می گیرد. به طور مثال افرادی که خوشنویسی می کنند نیاز به این دارند که نوک قلم به شکل خاصی باشد تا انحناها و خطوط را به شکل زیباتری نشان دهد. بعضی از خودنویس ها دقیقا به همین شکل هستند . خودنویس ها در طرح ها ، رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارند. رنگ جوهر آنها ، نوک قلم و حتی بدنه آنها که بعضا به شکل ارگونومیک ساخته می شوند میتواند تنوع بسیار زیاد این محصولات را نشان دهد.

ساختار خودنویس رزین مشکی دیزاین امبیشن فابرکستل 148140 به این شکل است که میتوانند با فشار بسیار کم بنویسند. این دقیقا بر عکس خودکار است که باید برای نوشتن فشار زیادی بر روی کاغذ وارد شود. برای کسانی که در طول روز زیاد می نویسند ، افرادی مثل نویسنده ها ، ژورنالیست ها و … که کار آنها فقط نوشتن است ، استفاده از خودکار زجر آور است و انگشت و دستان آنها قطعا دچار درد و مشکل میشود. پس اگر شما هم جزء کسانی هستید که زیاد می نویسید پیشنهاد ما استفاده از خودنویس است.

شاید در نگاه اول به نظر برسد که قیمت خودنویس نسبت به خودکار بسیار بیشتر است اما همانطور که در مورد قبلی گفتیم اگر قیمت چندین خودکار را کنار هم بگذارید شاید از قیمت یک خودنویس در طول زمان بیشتر شود. به همین دلیل شما نیاز به خرید چندین خودنویس ندارید اما برای استفاده از خودکار بعد از تمام شدن جوهر آن باید خودکار دیگری بخرید و این از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست.

استفاده از اجناس یکبار مصرف مثل خودکار قطعا به طبیعت آسیب می زند. اگر از خودنویس استفاده کنید میتوانید جوهر آنها را بارها و بارها پر کنید و اگر از یک قلم به درستی مراقبت شود تقریبا میتوان گفت که مادام العمر میتواند کار کند. پس خودنویس ها هیچ وقت دور انداخته نمی شوند و مانند خودکار در طبیعت رها نمی شوند. پس اگر به طبیعت اهمیت می دهید از خودنویس استفاده کنید.

مشخصات خودنویس رزین مشکی دیزاین امبیشن فابرکستل 148140:

نام کالا:خودنویس رزین مشکی دیزاین امبیشن

برند:فابرکستل

کشور سازنده:آلمان

ابعاد:160*10*10سانتی متر

وزن:400گرم

ساختار بدنه:فلز

نحوه شارژ جوهر:دستی

سطح مقطع:دایره

قطر نوشتاری:M

 

 

قیمت و خرید خودنویس رزین مشکی دیزاین امبیشن فابرکستل 148140:

خرید آنلاین خودنویس رزین مشکی دیزاین امبیشن فابرکستل 148140 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.