خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / مانیفست قهرمان هر روز

مانیفست قهرمان هر روزقیمت: ۱۱۹,۹۰۰ ۱۰۱,۹۱۵ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651655159
  • رابین شارما
  • نشر نسل نواندیش

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب مانیفست قهرمان هر روز
اثری حیرت‌آور برای آشکار کردن ظریف‌ترین استعدادهایتان.... اسطوره‌ی کتاب‌های خودیاری، رابین شارما، در کتاب مانیفست قهرمان هر روز با مطرح کردن بحث‌هایی کاربردی به شما کمک می‌کند تا سطح زندگی خود را ارتقاء بخشید، نگرشتان را تغییر دهید و انقلابی برای خود رقم بزنید.

درباره کتاب مانیفست قهرمان هر روز:
رابین شارما (Robin Sharma) در کتاب تامل‌برانگیز مانیفست قهرمانِ هر روز (The Everyday Hero Manifesto) شما را فرا می‌خواند تا قدرت‌های اولیه‌‌ی خود را در جهت انجام کارهای شگفت‌انگیز به کار بگیرید، پیشرفتی بزرگ رقم بزنید و زندگی خود را از این رو به آن رو کنید. تمامی کتاب‌های موفقیت که تاکنون مطالعه کرده‌ و از آن‌ها نتیجه نگرفته‌اید را فراموش کنید. چرا که قرار است با این کتاب تحولی عظیم در زندگی شما ایجاد شود.

رابین شارما نامی آشنا برای طرفداران کتاب‌های انگیزشی و موفقیت است. کمتر کسی‌ست که آثار او را مطالعه نکرده و یا نام‌ کتاب‌های پرفروش او را نشنیده باشد. این نویسنده‌ی توانمند که بیش از 25 سال مربی افراد بااستعداد، غول‌های کسب و کار، ستاره‌های ورزش و هنر و بسیاری از افراد نام‌آشنای امروز بوده، در کتاب تازه‌ی خود که در سال 2021 منتشر شده تاکتیک‌ها و روش‌های مربیگری خود را فاش می‌کند. شما با به‌کارگیری اصول این کتاب می‌توانید بهره‌وری خود را به شیوه‌ای تصاعدی بالا ببرید. البته این امر تنها یکی از نتایج و ثمرات بی‌شمار مطالعه‌ی این اثر ارزشمند است.

همه‌ی ما، فارغ از این که چند سال داریم، کجا زندگی می‌کنیم یا مشغول به چه شغلی هستیم، به دنبال موفقیت هستیم. گرچه نمی‌توان تعریف واحدی از موفقیت و خوشبختی ارائه داد، با این حال احتمالاً هدف نهایی هر فردی در زندگی رسیدن به آن است و چه خوب می‌شد اگر نقشه‌‌ای وجود داشت که با استفاده از آن می‌توانستیم به سوی زندگی بهتر گام برداریم. کتاب مانیفست قهرمان هر روز همان نقشه‌ای‌ست که ما را به سمت زیبایی، سادگی، آرامش و رویاها هدایت می‌کند. چه آرزوی رسیدن به ثروتی هنگفت را در سر بپرورانید، چه تمام چیزی که برای چند سال آینده از زندگی بخواهید، لم دادن روی مبل، تماشای تلویزیون و احساس آرامشی وصف‌نشدنی باشد؛ رابین شارما به شما حکمتی می‌بخشد که با به کار بستن آن می‌توانید تمام آن چیزی شوید که همیشه طلب می‌کردید.

نویسنده در این کتاب نفس‌گیر، بیش از هر اثر دیگری به بازگویی زندگی شخصی خود پرداخته است. او به نوعی آسیب‌پذیری خود را با مخاطبانش در میان گذاشته و از این طریق تلاش کرده تا به ما نشان دهد که چگونه می‌توان از طریق زخم‌ها و ناکامیابی‌ها در زندگی به پیروزی و موفقیت رسید. گرچه هر لحظه ممکن است که زخم‌های روح سر باز کنند، جان دوباره بگیرند و داغ تازه‌ای شوند، اما کم‌کم می‌آموزیم که چگونه می‌توان به بهبود آن‌ها کمک کرد و اجازه نداد زخمی تازه بر پیکره‌ی روانمان وارد شود. مانیفست قهرمان هر روز اثری ضروری برای دوام آوردن در زندگی امروز است. کتابی برای بهبود عملکرد، دستیابی به آرامش و تبدیل اضطراب‌ها به فرصت.

کتاب مانیفست قهرمان هر روز مناسب چه کسانی است؟
اگر به کتاب‌های خودیاری و موفقیت علاقه‌مند هستید، کتاب مانیفست قهرمان هر روز شما را شیفته‌ی خود خواهد کرد.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم:
او یکی از برجسته‌ترین متفکران در زمینه‌ی کسب‌وکار است. رابین شارما کتاب‌های بی‌شماری نوشته که اغلب آن‌ها در زمینه‌ی پرفروش‌ترین آثار قرار می‌گیرند. از جمله کتاب راهبی که ماشین فراری‌اش را فروخت که پرفروش‌ترین کتاب در سطح بین‌المللی شد. در سراسر جهان از این نویسنده‌ی برجسته دعوت می‌شود تا برای سازمان‌های فعال در زمینۀ تربیت رهبرانی در تمامی سطوح سخنرانی کند. شرکت‌های موفقی همچون مایکروسافت، جنرال موتورز، آی بی‌ام، فدفکس، شبکه‌های نورتل و نیز انجمن‌های تجاری سرآمد، ازجمله کارفرمایان شارما هستند. از دیگر آثار پرفروش رابین شارما می‌توان به باشگاه پنج صبحی‌ها، وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند، فوق‌العاده باش و زندگی خارق‌‌العاده اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب مانیفست قهرمان هر روز:
- هزاران نابغه بی‌آنکه خودشان یا دیگران آن‌ها را کشف کنند، زندگی می‌کنند و می‌میرند. (مارک تواین)
- فقط آن‌هایی که خودشان را با تمام قدرت و روح و جان وقف هدفی می‌کنند، سرآمد می‌شوند؛ به همین دلیل سرآمدی مستلزم آن است که از همه‌ی وجودت مایه بگذاری. (آلبرت اینشتین)
- مردم همیشه می‌گویند که من جایگاهم را ترک نکرده‌ام چون خسته بودم، اما این درست نیست؛ من فقط از یک چیز خسته بودم: تسلیم شدن. (رُزا پارکس)
- شکستن و از بین بردن همه چیز آسان است. قهرمانان کسانی هستند که صلح می‌کنند و می‌سازند. (نلسون ماندلا)

در بخشی از کتاب مانیفست قهرمان هر روز می‌خوانیم:
داستانی قدیمی را برایتان بازگو می‌کنم که شاید شنیده باشید. هزاران سال پیش در کشور تایلند تندیسی بلند از بودا از طلا ساخته شد. راهبان درمقابلش عبادت می‌کردند، مردم از زیبایی آن لذت می‌بردند و تمام رهگذران و مسافران، این شاهکار عظیم را تحسین می‌کردند. پس از مدتی خبر رسید که مهاجمانی بیگانه قصد لشکرکشی به آن‌جا را دارند و ممکن است این تندیس را به سرقت ببرند.

بنابراین راهبان نقشه‌ای برای پنهان کردن آن کشیدند. آن‌ها لایه‌لایه خاک روی این تندیس طلا ریختند، به‌طوری‌که دیگر قابل‌مشاهده نبود. متجاوزان به آن جا حمله کردند، اما خیال راهبان راحت بود. پس از گذشت قرن‌ها، یکی از بازدیدکنندگان متوجه درخشش طلا از زیر کوه کوچکی از خاک شد. وقتی افراد بیشتری شروع به پس زدن خاک‌ها کردند، طلای بیشتری نمایان شد. ناگهان متوجه شدند که این تندیس بوداست که از طلای ارزشمند و خالص ساخته شده است.

شما نیز همانند این تندیس هستید.

هرچه -‌لایه‌به‌لایه‌- بیشتر به‌سمت گنجینۀ ارزشمند موهبت‌های درونی خود پیش بروید، به فضیلتی عظیم می‌رسید که انتظارش را نداشتید و این فضیلت و غنا در واقعیت بیرونی شما نیز نمود خواهد یافت. پارادوکس عجیبی است. این‌طور نیست؟ این واقعیت را بدانید که دروازۀ کامیابی و بزرگی در زندگی بیرونی و عمومی نیازمند آن است که سفری درونی به عمق جهان خصوصی و شخصی خود داشته باشید تا بتوانید صاحب خود حقیقی‌تان شوید.

۱۵%
15 تخفیف ۳۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۵۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۶۷,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۳۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۹,۵۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۴۷,۰۰۰ تومان