خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / جهانی نو

جهانی نوقیمت: ۲۴۰,۰۰۰ ۲۰۴,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789647974837
  • اکهارت تله
  • کلک آزادگان

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب جهانی نو


اکهارت تله در کتاب جهانی نو مخاطبان را به یک آگاهی معنوی از آهنگ زندگی می‌رساند. این اثر رویکردی معنوی نسبت به جهان دارد و شما را به یک بیداری حقیقی و آگاهی نسبت به دنیای پیرامون و همچنین وجود خودتان می‌رساند.

این اثر را با ترجمه هنگامه آذرمی می‌خوانید.

درباره کتاب جهانی نو

جهانی نو شما را متقاعد نمی‌کند که به مطلبی ایمان بیاورید یا اعتقاد پیدا کنید. برعکس در تلاش است تا به شما کمک کند در جهت بیداری و آگاهی قدمی بردارید. بیداری معنوی حتی یک نفر نیز ارزشمند است چون می‌تواند به بیداری معنوی کل جهان کمک کند. اما مفهوم نهفته در این عبارت چیست؟

شما باید من درونتان را بشناسید. منی که با آگاهی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد اما تا زمانی که آن را نشناسید یا طرز کارش را ندانید در اختیار شما نیست. بلکه ممکن است در حالت‌های مختلفی قرار بگیرد و شما را فریب دهد. اما همین که در این فرایند برگشت‌ناپذیر قرار بگیرید و نور آگاهی را به خود و من درونتان بتابانید، زندگی‌تان متحول می‌شود.

کتاب جهانی نو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم
دوست‌داران کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری را به خواندن کتاب جهانی نو دعوت می‌کنیم. اگر در پی یافتن معنای بیداری حقیقی هستید و دوست دارید در این مسیر قدم بگذارید، این کتاب راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

درباره اکهارت تله
اکهارت تله نویسنده و معلم آلمانی در سال ۱۹۴۸ متولد شد. او دوران کودکی و نوجوانی سختی را پشت‌سر گذاشته و همین نیز سبب شده تا در دوران نوجوانی دچار افسردگی شود. زمانی که اکهارت تله کودک بود، پدر و مادرش از یکدیگر جداش شدند و اکهارت با پدرش به اسپانیا رفت. پدر اکهارت اصراری به درس خواندن پسرش نداشت و این موضوع سبب شد تا او مطالعه نجوم، ادبیات و زبان را در خانه آغاز کند.

اکهارت در نوزده سالگی به انگلستان رفت و به مدت سه سال مشغول تحصیل زبان‌های آلمانی و اسپانیایی شد. در این دوران به خاطر وجود افسردگی، ترس و اضطراب در زندگی‌اش، همواره به دنبال یافتن پاسخ سؤال‌های زندگی خود بود و به همین دلیل در سن ۲۲ سالگی تصمیم گرفت جستجوی خود را در زمینه‌های فلسفه، ادبیات و روانشناسی دنبال کند، بنابراین در دانشگاه لندن ثبت نام کرد. پس از فارغ‌التحصیلی، تحصیلات تکمیلی خود را در سال ۱۹۷۷ در دانشگاه کمبریج آغاز نمود، اما پس از زمان کوتاهی تحصیلاتش را نیمه‌کاره رها کرد.

اکهارت تله می‌گوید پس از ترک کمبریج درحالی که ۲۹ ساله بود دگرگونی عمیقی را تجربه کرد. شبی با رنج غیرقابل تحمل افسردگی، از خواب برخاست و به یک شهود دگرگون‌کننده دست یافت . او این تجربه را اینطور توضیح می‌دهد:

«من نمی‌توانستم خودم را تحمل کنم. ناگهان سؤالی به ذهنم آمد که جوابی برایش نداشتم. این من کیست که نمی‌تواند خودم را تحمل کند؟ ناگهان با یک فضای خالی روبرو شدم. در آن لحظه نمی‌دانستم که خود ساخته شده توسط ذهنم- با تمام سنگینی، مشکلات و زندگی کردن در گذشته ناخوشایند یا آینده ترسناک - فرو ریخته و ناپدید شده است. فردا صبح که از خواب برخاستم همه چیز در صلح و آرامش بود. چون دیگر از خود خبری نبود. تنها حضور و بودن را تجربه می‌کردم. تنها مشاهده‌گر بودم».

این احساس تله ادامه پیدا کرد و او حسی نیرومند از آرامش را در تمام موقعیت‌های زندگی تجربه کرد. تله تحصیلات دکترای خود را هم نیمه کاره رها کرد و تقریباً دو سال بیشتر وقت خود را در پارک راسل در مرکز لندن، در حالتی از سرخوشی عمیق به تماشای جهان نشست.

پس از این تجربه، اکهارت تله چند سال را بدون کار و سرگردان ولی با سرخوشی درونی گذراند و در ادامه به یک معلم معنوی تبدیل شد. پس از آن، او به آمریکای شمالی مهاجرت کرد و کتاب «نیروی حال» را در سال ۱۹۹۷ منتشر کرد. نوشتن این کتاب باعث شهرت جهانی او شد. در ادامه کتاب جهانی نو را تالیف کرد که این کتاب هم با استقبال بی‌نظیری در دنیا روبرو شد.

۱۵%
15 تخفیف ۱۵۲,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۴۸,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۶۱,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۱۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۵,۰۰۰ تومان