خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب زندگینامه / زیر نور شمالی

زیر نور شمالی


کد محصول: ۱۴۹۸۷۲

قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786003380851
  • -
  • بهجت

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب زیر نور شمالی:

انتشارات بهجت منتشر کرد:

خاطراتی که نویسنده در این کتاب با قلب و خون خود به نگارش در آورده درباره دوزخی است که به وسیله فاشیسم سرخ در سده بیستم در‌دنیای ما به وجود آمد . جهنمی که بر سر هر کسی که نظریه بلشویسم را باور نداشت ،هر کسی که صادق بود و‌به مردم خود خدمت می‌کرد، آوار شد . بر چسب ضدخلق به سالخوردگان ، بیماران ، کودکان و دانشجویان زده می‌شد. بنابراین رویدادهایی که در این جا می خوانید اتفاقی و منحصر به فرد نیستند ، بلکه سرگذشت هزاران جوان لیتوانیایی و خانواده های آن هاست .

آن دوزخ تنها به خانواده های لیتوانی محدود نشد و مردمی از کشورهای مختلف را در خود سوزاند. بنابراین، متن ویژگی چند ملیتی دارد و همین نکته، مشوق من برای ترجمه آن به زبان بین المللی بی طرف اسپرانتو شد تا به افراد و خواننده هایی در جای جای جهان با زبان های ملی گوناگون معرفی شود. شاید آنها بهتر پی خواهند برد که چرا اکنون مردم لیتوانی، دوباره متولد شده و قاطع تر برای استقلال خود می جنگند.

مشخصات کتاب زیر نور شمالی:

نویسنده:آلدونا براز جیونیت

مترجم:فاطمه صوت

نشر یهجت

قطع رقعی

جلد شومیز

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب زندگینامه بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب زیر نور شمالی:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب زیر نور شمالی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.