خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب داستان خارجی / گذر از زمستان

گذر از زمستان


کد محصول: ۱۱۷۴۸۹

قیمت: ۲۱,۰۰۰ ۱۷,۸۵۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786002291813
  • اولیویه آدام
  • نشر چشمه

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب گذر از زمستان اثر اولیویه آدام

«من زیاد نوشیده ام و پیالات مرده بود . بچه هادر طبقه بالا خوابیدند. بعد از غذا ، آنها را یه اتاق بردم. سخت بود که آنها را تنها بگذارم ، در آنجا در تاریکی اتاقهایشان ، خودم را از چهره های معصوم ، پیشانی های کم رنگ و دست های ریز آنها روی پتو جدا کردم. آنها خیلی حساس و شکننده اند. یک نفس کافی است که آنها را پایین بکشد.»

 

با این حال ، شخصیت های این کتاب از قدرت درونی غیرمنتظره ای برخوردار هستند. راننده تاکسی ، پرستار ، زندانی سابق یا فروشنده ی قدیمی بازار ، هر آنچه که هستند: آنها ناکام مانده اند.

 

الیویر آدام نویسنده مجموعه گذر از زمستان کتاب خود را بسیار خلاصه و متراکم به نگارش در آورده است. گذر از زمستان او را به عنوان نویسنده ای خوب در زمینه داستان های کوتاه نشان داده است.

جملاتی از کتاب گذر از زمستان اثر اولیویه آدام نشر چشمه

وقتی به خانه رسیدیم، خیلی دیر شده بود. ماری روی بوفه یادداشت گذاشته بود که حدود ساعت یازده بر می گردد. دخترها رفتند بالا توی اتاق شان، من هم رفتم حوله بیاورم. تا غذا را آماده کنم، آن ها هم لباس راحتی شان را پوشیدند. روی کاناپه ی سالن موهای شان را خشک کردم. جلو تلویزیون شام خوردیم، لیلا با هر لقمه ای که می خورد خمیازه می کشید، غذا را نصفه رها کرد و در حالی که شستش را می مکید خودش را چسباند به من. در عرض چند دقیقه خوابش برد. ماریون نمی خواست بخوابد، می گفت که خوابش نمی آید. عصبانی شدم، مجبور شدم صدایم را بالا ببرم، از این کار متنفر بودم، واقعا عذابم می داد. داشتم اولین لیوان ویسکی ام را می خوردم که تصویر پیالا را روی صفحه ی تلویزیون دیدم. دوربین روی چهره اش ثابت شده بود، صدا را زیاد کردم، آن جا بود که فهمیدم؛ فهمیدم مرده. انگار از درون فرو ریختم. جلو تلویزیون بطری شراب را هم تمام کردم. یاد این جمله افتادم «غم همیشه می ماند». پیالا به آن مهمانی شام لعنتی رفته بود، نشسته بود، دسرش را می خورد و درددل می کرد، با هر چه می گفت منقلب می شدم، کوچک ترین حرفش مرا تحت تأثیر قرار می داد. تماشای این صحنه در من میل به مردن ایجاد می کرد. زیبایی همیشه چنین حسی به من می داد، مرا در ضعف شدیدی فرو می برد که قابل توصیف نیست. ناگهان به این فکر افتادم که بروم بالا، بچه ها را ببینم و طوری که انگار آخرین بار است، در خواب تماشای شان کنم. اما از ترس این که مبادا بیدار شوند، در سالن ماندم

 خرید کتاب گذر از زمستان اثر اولیویه آدام:

خرید کتاب گذر از زمستان با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

 

۱۵%
15 تخفیف ۳۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۱۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۸۸,۰۰۰ تومان