خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / 5 زبان عشق مجردها

۵ زبان عشق مجردهاقیمت: ۱۱۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786002914378
  • دکتر گری چاپمن
  • ویدا

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب 5زبان عشق مجردها:

 کتاب 5 زبان عشق مجردها نوشته گری چاپمن به شما می آموزد عاشق بودن یا عاشق شدن بهترین احساس در زندگی است.
درکتاب 5 زبان عشق مجردها  به بررسی اینکه مجردها چه کسانی هستند و چرا عشق کلید اصلی رابطه‌هاست می پردازد و هر پنج زبان عشق را یاد خواهید گرفت. 

توضیحات راجع به کتاب 5 زبان عشق مجردها:

درکتاب 5 زبان عشق مجردها زبان عشق اصلی‌تان را پیدا خواهید کرد و خواهید فهمید که چطور زبان عشق دیگران را پیدا کنید و به شما کمک می‌کند یاد بگیرید که چطور با صحبت کردن به زبان‌های عشق، دوست داشته باشید و دوست داشته شوید.  خواهید آموخت که چطور از اصول5 زبان عشق مجردها در درک والدین، خواهر و برادر، و بقیه خانواده‌تان استفاده کنید. روابط دوست‌یابی، امکان ازدواج، و اهمیت زبان‌های عشق را در ساخت یک رابطه ازدواج موفق بررسی خواهد کرد و انتقال عشق به همکلاسی‌ها، هم‌اتاقی‌ها، و همکاران – زبان‌های عشق فقط برای روابط عاشقانه نیستند .  راهنماهایی برای والدین مجرد دارد تا عشق و محبت را به فرزندان‌شان انتقال دهند. در نهایت، ،به عشق بعنوان کلید اصلی موفقیت، تمرکز خواهیم کرد.در این سفر همراه ما باشید تا به زندگی شخصی مجردهایی وارد شویم که فهمیده‌اند بزرگ‌ترین دستاورد زندگی این است که یاد بگیریم چگونه عشق کاملی بدهیم و بگیریم.

اگر ازدواج کرده ولی جدا شده‌اید، یا بنا به هر دلیلی همسرتان را از دست داده‌اید و یا اگر اصلاً ازدواج نکرده‌اید، بی‌شبهه بزرگترین نیاز عاطفی‌تان این است که دیگران شما را دوست بدارند و این مهم‌ترین خواسته‌ی شماست. این کتاب به شما یاری می‌کند تا دیگران را دوست بدارید و دیگران نیز شما را دوست بدارند.

برشی از کتاب 5 زبان عشق مجردها:

"«وقتی کسی به زبان اصلی عشق ما حرف می‌زنه، از لحاظ عاطفی به سمت اون فرد کشیده می‌شیم. و نگاه مثبت بالایی نسبت به اون آدم داریم. و می‌خوایم کاری انجام بدیم که زندگی اونو بهتر کنه و عشقش به خودمون رو جبران کنیم. احتمالاً به همین دلیله که تو با مارک نامزد شدی. اعمال مهربانانه و بامحبت اون، میل تو به انجام کاری بامحبت برای اونو برانگیخته. پس هر‌چند حس عاشقانه‌ای بهش نداشتی و از نظر فیزیکی جذابیتی برات نداشته، اما هنوز چنین کاری طبیعی و آسون بنظر می‌رسه. حالا تو یه دوستی بامحبت و مهربانانه رو پرورش دادی و نمی‌خوای به مارک صدمه بزنی، اما می‌خوای با مرد دیگه‌ای ازدواج کنی. پس این وسط گیر افتادی.»"

در کتاب 5 زبان عشق مجردها اشاره دارد که ما مخلوقاتی هستیم که با یکدیگر ارتباط داریم. همه انسان ها به صورت اجتماعی زندگی می کنند و اکثر افراد به دنبال تماس و ارتباطات اجتماعی هستند. در فرهنگ غرب، انزوا به مثابه یکی از تلخ ترین کیفرها نگریسته می شود. حتی مجرمان خواهان حبس انفرادی نیستند.
با اطمینان می توان گفت هر کسی که این کتاب را می خواند به نوعی روابطی در زندگی خود دارد پرسش اصلی این است که کیفیت این روابط چگونه است؟
هر قدر روابط مثبت و حمایت گر باعث لذتی عظیم می شوند، روابط ضعیف و منفی درد و رنج عمیق به بار می آورند. من به جرات می توانم بگویم که بزرگ ترین لذت زندگی در روابط خوب نهفته است، و عمیق ترین دردها در روابط بد. اگر شما احساس کنید که مادرتان دوست تان دارد، آن گاه رابطه مادری باعث احساس آرامش و آسایش می شود و دلگرم تان می کند. از سوی دیگر، اگر رابطه شما با مادرتان از هم گسسته باشد، احتمالاً احساس طرد شدن می کنید. اگر مادرتان با شما بدرفتاری کرده باشد، احساس خشم و رنجش می کنید و حتی شاید احساس نفرت کنید.

واقعیت دیگری که درکتاب 5 زبان عشق مجردها به آن اشاره شده درباره  روابط، این است که هیچ رابطه ای هرگز ایستا نیست. همه ما تغییراتی را در روابط مان تجربه می کنیم، اما عده کمی از ما درباره این که چرا رابطه ای بهتر یا بدتر می شود به تعمق می پردازیم. اکثر کسانی که طلاق گرفته اند ابتدا با هدف طلاق ازدواج نکردند. در واقع اکثر آن ها هنگام ازدواج فوق العاده خوشحال بودند. آن ها رابطه زناشویی خود را مثبت، مهرآمیز و دلگرم کننده توصیف می کردند. پس واضح است که بعدا بلایی بر سر رابطه شان آمده است. 

مراحل یک رابطه عاشقانه:
اکنون که سالانه هزاران ازدواج به طلاق می انجامد، آیا زمان آن فرا نرسیده که دیگر نپرسیم چرا؟ چرا ازدواج های خوب، بد از آب درمی آید؟ چرا مردم دوباره مجرد می شوند؟ من به عنوان کسی که بیش از سی سال مشاوره ازدواج انجام داده ام، معتقدم پاسخ این سوال در سوء تفاهمی است که اکثر مردم در مورد ماهیت عشق دارند.
جامعه غربی عمدتا معتاد به عشق رمانتیک است. اگر شک دارید، به آوازهای ما گوش کنید، فیلم هایمان را ببینید، و آمار فروش رمان های عاشقانه را بررسی کنید. از سوی دیگر، ما از حقایق مربوط به عشق به کلی بی خبریم. ما این مفهوم را پذیرفته ایم که عشق چیزی است که ناگهان با آن مواجه می شویم. عشق چیزی جادوئی، مشغول کننده و بی نهایت سرورانگیز است. یا شما صاحب عشق هستید یا نیستید. و هیچ کاری هم در رابطه با آن نمی توانید انجام بدهید. هرچند این توصیفِ از عشق نسبتا دقیق است، اما صرفا مرحله اول یک رابطه عاشقانه را وصف می کند. این چیزی نیست که مرحله دوم و مهم تر عشق رمانتیک را توصیف کند. حالا بیایید به این مرحله یک رابطه عاشقانه نگاهی بیاندازیم.

مشخصات کلی کتاب 5 زبان عشق مجردها:

نویسنده: گری چاپمن

انتشارات:ویدا

قطع:رقعی 

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:275

موضوع:روانشناسی زنان و ازدواج

قیمت و خرید کتاب 5 زبان عشق مجردها:

خرید آنلاین کتاب  5زبان عشق مجردها با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.