خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب سرگذشتنامه / زیبایی در هم شکستن (یک سرگذشت)

زیبایی در هم شکستن (یک سرگذشت)


کد محصول: ۱۴۹۵۷۳

قیمت: ۴۸,۰۰۰ ۴۰,۸۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786009759392
  • میشل هارپر
  • سیزده

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب زیبایی در هم شکستن:

زیبایی درهم‌شکستن داستان واقعی و تلخ از سفرِ میشل هارپر به درونِ خود و خوددرمانی است. هریک از بیمارانی که هارپر درباره‌ٔ آنها می‌نویسد، درسی ارزشمند برای بهبودی روح و جسم به وی آموخته‌اند. اینکه چگونه می‌توان ترس را رها کرد و حتی در صورت تاریک بودن آینده، چطور می‌توان حقیقت را گفت و روی آن پافشاری کرد. اینکه چگونه درک کنیم که ترحم همان عدالت نیست. هارپر رفته‌رفته درک می‌کند که چطور زندگی به ما اجازه می‌دهد با گذشته‌ٔ تلخمان صلح و از خودمان حمایت کنیم. او در این کتاب امیدوارکننده، رشددهنده و زیبا، درس‌های لازم و ارزشمندی را که به عنوان یک دختر، یک زن و یک پزشک آموخته و پشت‌سر گذاشته است، در اختیار خواننده قرار می‌دهد. این کتاب شرح درد و رنج‌ها، شادی و امیدها، آرزوها و شکست‌هاست.

بخشی از متن کتاب زیبایی در هم شکستن:

«فارغ‌التحصیلی‌ام از دورهٔ دستیاری تخصصی طب اورژانس در بیمارستان مرسی در برانکس جنوبی، به‌هیچ‌وجه آن‌طور که تصور می‌کردم نبود، اما قطعاً پایانی پرتنش داشت. من نزدیک راهروی میانی در کنار مادرم که او نیز در کنار ناپدری‌ام بود، نشسته بودم. به برادر و خواهرم گفتم زحمت راه طولانی را نکشند. حدس می‌زدم خواهرم مشغول تعهدات و وظایف خود به‌عنوان یک ستوان ارتشی باشد. تصور می‌کردم برادرم مشغول خانواده خود یا محوطه‌سازی برای خانهٔ جدیدش باشد. این چیزی است که به خودم می‌گفتم. واقعیت بیشتر این بود که نمی‌خواستم مرا این‌طور ببینند؛ نمی‌خواستم شاهدی در آن‌جا باشد تا تأیید کند که این اتفاق واقعاً افتاده بود، این جشنی که من در چهار سال گذشته دانشکده پزشکی و سپس در طی چهار سال دورهٔ دستیاری تخصصی پزشکی در بیمارستان منتظرش بودم برایم بیشتر احساس یک مراسم ختم را داشت. در کنارم، در جایی که همیشه تصور می‌کردم شوهرم خواهد ایستاد، غیبتی محسوس مشاهده می‌شد. «شوهر» این واژه مانند لکهٔ ننگی به نظر می‌رسید. شوهر سابق دقیق‌تر بود. آخرین باری که در کنار دن بودم در ماه می در خانهٔ مشترک صد و ده متری دوخوابهٔ پیش از جنگمان در برانکس جنوبی بود. ازدواج ما بدون شک به پایان رسیده بود اما باید به زندگی در کنار هم ادامه می‌دادیم چرا که یک ماه دیگر تا فارغ‌التحصیلی‌ام مانده بود و بعد از آن به پنسیلوانیا می‌رفتم. (با توجه به این‌که خانهٔ مشترکمان هنوز فروش نرفته بود، نه من و نه دن در آن زمان پولِ گرفتن جای دیگری را نداشتیم.)

قبل از آن در فیلادلفیا اقامت داشتیم. خانواده‌های ما در شمال شرق بودند و ما نیز قلباً شمال شرقی بودیم. شهر نیویورک خیلی گران بود، هر جایی در شمال نیویورک خیلی سرد بود و هر جایی در جنوب واشنگتن دیگر شمال محسوب نمی‌شد. اکثر مکان‌ها در نیوجرسی خیلی برون‌شهری بودند و بخش‌هایی که امکانات شهرهای بزرگ را داشتند به‌اندازه شهر نیویورک گران بودند. برای همین فقط فیلادلفیا باقی ماند که دسترسی آسانی به نیویورک، واشنگتن، نیوجرسی و مریلند داشت و هزینهٔ زندگی در آن نسبتاً معقول بود. هیچ‌کداممان قبلاً آن‌جا زندگی نکرده بودیم، اما بر اساس محاسباتمان، منطقی‌ترین کار به نظر می‌رسید. من کسی را در فیلادلفیا نمی‌شناختم اما والدین دن به‌تازگی به یکی از مناطق مسکونی آن اسباب‌کشی کرده بودند و چند نفر از دوستانش در نزدیکی آن‌جا زندگی می‌کردند.»

مشخصات کتاب زیبایی در هم شکستن:

نشر سیزده

قطع رقعی

جلد شومیز

نویسنده:میشل هارپر

مترجم زهرا میالی

284 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب زندگینامه بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب زیبایی در هم شکستن:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب زیبایی در هم شکستن با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

 

 

۱۵%
15 تخفیف ۲۳۲,۵۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۴,۵۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۸,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۵۸,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۵۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۲۰,۰۰۰ تومان