خانه / انواع کتاب / کتاب هنری / گرافیک و نقاشی / هنرمندانه بقاپید

هنرمندانه بقاپید


کد محصول: ۱۴۸۶۴۸

قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786005253580
  • آستین کلئون
  • سیته

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب هنرمندانه بقاپید :

خلاقیت چگونه بوجود می آید؟
 هر هنرمندی می پرسد: ایده ات را از کجا آوردی؟
 هنرمند صادق پاسخ می دهد: آن را دزدیدم.
 هر ایده ی جدیدی، تنها ترکیب یا تلفیقی از یک یا چند ایده ی قبلی است. 
مثال خوب، ژنتیک است. شما، پدر و مادر دارید. قابلیت هایی را از آن دو به ارث برده اید، اما مجموع قابلیت هایتان بیشتر از آن چیزی است که از آنان گرفتید. شما تلفیقی از پدر، مادر و تمام اجدادتان هستید. درست مانند زمانی که یک درخت ژنتیکیِ فامیلی دارید، یک درخت ژنتیکی ایده هم دارید. شما می توانید دوستانتان را انتخاب کنید. می توانید آهنگی برای گوش دادن، کتابی برای خواندن، فیلمی برای دیدن، مکانی برای رفتن و... را انتخاب کنید. در واقع، شما تلفیقی از آن چیزی هستید که برمی گزینید تا در زندگی تان وارد شود.
شغل شما این است که نسبت به دنیایی که در آن زندگی می کنید، کنجکاو باشید. به دنبال چیزهای مختلف بروید. جستجو کنید. عمیق شوید. تمام منابع را دنبال کنید. مانند یک هنرمند، تنها آنچه را که دوست دارید پیش خود جمع کنید و نگه دارید. آنچه را دوست دارید، کپی کنید. کپی کنید، کپی کنید، کپی کنید. تفکر پشت آن را کپی کنید و آن قدر کپی کنید، تا در پایان هر کپی خودتان را بیابید. آن قدر جعل کنید تا بالاخره آن را خلق کنید. آن چیزی که روح شما را در خود دارد؛ یک ایده ی نو، یک طرح تازه.
 کتاب هنرمندانه بقاپید با زبانی ساده ۱۰ چیزی را که هیچ کس درباره ی خلاق بودن به شما نخواهد گفت، توضیح می دهد. این ایده ها برای هر کسی است که می خواهد مقداری خلاقیت در زندگی و کارش تزریق کند.
 آماده اید؟ شروع کنید و چیزهایی را خلق کنید.

توضیحات راجع به کتاب هنرمندانه بقاپید:

نویسنده‌ی کتاب هنرمندانه بقاپید بر این اعتقاد است که خلاقیت برای همه است و آن را در هر جایی می‌توان یافت. این کتاب یک راهنماست که پیام مثبتش، شکل‌ها و تمرین‌ها و نمونه‌هایش، همه و همه، خواننده را با مستقیماً با بخش هنرمندانه‌ی درون خود روبرو می‌کند.

خواندن کتاب هنرمندانه بقاپید برای تمام کسانی‌که قصد دارند در زندگی فردی و اجتماعی خود خلاق باشند، فعالیت‌های هنری داشته باشند، آثار هنرمندانه و فاخر خلق کنند و ایده‌های ناب برای کسب و کار خود به دست آورند، ضروری است.

این کتاب تنها برای هنر و هنرمند نوشته نشده، بلکه تمام افرادی که قصد دارند خلاقیت خود را افزایش دهند و در هر جایگاهی خلاق باشند، سودمند است.

با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید که:

  • چگونه می‌توانید کارهای نوین انجام دهید و سبک هنری خودتان را پیدا کنید.
  • به دنیای هنر وارد شدن اصلا کار سخت و پیچیده‌ای نیست و شما هم مانند بسیاری از هنرمندان دیگر، می‌توانید ایده‌های خلاقانه خود را به‌گونه‌ای اجرا کنید که خودتان هم از دیدنش شگفت‌زده شوید.
  • خلاقیت یک مهارت است نه یک استعداد. تنها کافی است این مهارت را در خود پرورش دهید تا بتوانید ایده‌های ناب خلق کنید.

 

برشی از کتاب هنرمندانه بقاپید:

تمام چیزی که نیاز دارید، کمی فضا و زمان است. فضایی برای کار و زمانی برای انجام‌دادن آن؛ کمی تنهایی خودساخته و اسارتی مقطعی. اگر شرایط حال حاضر شما، اجازه‌ی این کار را به شما نمی‌دهد، تنهایی و اسارت را در طبیعت بیابید. وقتی کودک بودم، مادرم عادت داشت مرا همراه خود به فروشگاه بکشاند. پیش از این که خریدش را شروع کند، مرا به کتاب‌فروشی می‌برد و هر کتابی که می‌خواستم برایم تهیه می‌کرد. به مغازه‌های مختلف می‌رفتیم و درحالی که مادرم خرید می‌کرد، من روی صندلی‌ای می‌نشستم و کتابم را می‌خواندم. سال‌ها این رویه ادامه یافت و من کتاب‌های بسیاری خواندم.

 

مشخصات کلی کتاب هنرمندانه بقاپید:

نویسنده :آستین کلئون

انتشارات :سیته

قطع :جیبی 

نوع جلد :شومیز 

تعداد صفحه :۱۲۸

موضوع :گرافیک و هنر بصری

 

 

قیمت و خرید کتاب هنرمندانه بقاپید:

خرید کتاب هنرمندانه بقاپید با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.