خانه / انواع کتاب / کتاب هنری / کتاب معماری / فضا زمان و معماری

فضا زمان و معماری


کد محصول: ۱۲۵۵۰۹

قیمت: ۶۵۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786006102092
  • زیگفرید گیدیون
  • کاوش پرداز

پشت جلد این کتاب آمده است

درباره کتاب فضا زمان و معماری:

بلکه با دیده‌ای تیز و اندیشه‌ای عمیق به تجزیه و تحلیل سیر و پیشرفت آن پرداخته است. در این کتاب، ریشه‌های معماری معاصر مورد پژوهش قرار گرفته و مولف همه‌جا فتوای علمی خود را در سیر معماری معاصر و شناخت آن با اطمینان و قاطعیت بسیار، که حاصل مطالعات و تجارب فراوان اوست.

در بین كتاب هاي متعددي كه درمورد تاريخ هنر و معماري به رشته‌ء‌ تحرير درآمده «فضا، زمان و معماري» مقامي ارجمند دارد و شايد بي نظير باشد. از جمله به اين سبب كه مؤلف در آن صرفاً تحولات و رويدادهاي هنر را شرح و توصيف نكرده، بلكه با ديده اي تيز و انديشه اي عميق به تجزيه و تحليل سير و پيشرفت آن پرداخته است. در اين كتاب، ريشه هاي معماري معاصر مورد پژوهش قرار گرفته و مؤلف همه جا فتواي علمي خود را در سير معماري معاصر و شناخت آن با اطمينان و قاطعيت بسيار، كه حاصل مطالعات و تجارب فراوان اوست، بيان داشته است. اين كتاب نخستين بار به سال 1948 به زبان انگليسي منتشر گشت و از آن پس تا سال 1967 شانزده بار تجديدچاپ و پنج بار بر مطالب آن افزوده شد. به بيشتر زبانهاي دنيا، از جمله ايتاليايي، ژاپني و لهستاني ترجمه شده و نسخه‌ء‌ آلماني آن ـ با آنكه مؤلف خود آلماني زبان است ـ به سال 1964 منتشر گشت.

 

مشخصات کتاب فضا زمان و معماری:

نویسنده:زیگفرید گیدیون

مترجم:محمد تقی فرامرزی

ناشر:کاوش پرداز

قطع:وزیری

نوع جلد: گالینگور

 

خرید کتاب فضا زمان و معماری:

خرید کتاب فضا زمان و معماری با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.