خانه / انواع کتاب / کتاب هنری / کتاب گرافیک و نقاشی / هارمونی روان

هارمونی روان


کد محصول: ۱۳۱۳۲۸

قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786001182471
  • علی بابایی زاد
  • نشر ذهن‌آویز

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب هارمونی روان:

هارمونی روان” یا “کشف وجودی در لابه لای تصاویر” اثری است به قلم دکتر “علی بابایی زاد” که “سمانه قاسمی” کار تصویرگری آن را بر عهده داشته است و نشر ذهن آویز، این اثر جذاب را در حجم مناسب صد و بیست صفحه‌ای به انتشار رسانده است. اما “هارمونی روان” چیست و دکتر “علی بابایی زاد” با عنوان مساله‌ی “کشف وجودی در لابه لای تصاویر”، در پی بیان چه مساله‌ای است؟ مفهومی که خودشناسی بر پایه‌ی آن بنا شده، اساسا همان “خود” می‌باشد. درک هر انسانی از “خود”، بودن او را در جهان هستی، معنا می‌دهد و حیات آگاهانه‌ای را فراهم می‌کند که از دیگری متفاوت است و شناختن آن فواید متعددی برای انسان دارد. گونه‌ی انسان به دلیل ساختار مغزی پیچیده و ویژه‌ای که دارد، دائما نیازمند این است که برای حضور در جهان، موقعیت‌گماری کند. اما این مساله برای او اضظراب وجودی را به همراه دارد و تا هنگامی که موفق نشود برای بودن خود، معنایی بیابد، اضطرابش ادامه‌دار و بیش از پیش می‌گردد. او می‌داند که نهایتا عمر هر چیزی در این جهان به سر می‌رسد و عمر او نیز به عنوان موجودی فانی، کوتاه‌تر از بسیاری آفریده‌های دیگر، به پایان خود خواهد رسید. در این راه درک از خود، وابسته به تعاملی است که انسان با محیط و با دیگر هم‌نوعان خود دارد.کتاب پیش رو با عنوان “هارمونی روان”، به نحوی نگارش شده که خواندن هر عبارت کنار یک تصویر، بعدی از ذهن مخاطب را فعال کند که هرچند در ابتدا خودآگاه به نظر می‌رسند اما به مرور با ذهن ناخودآگاه او پیوند برقرار کرده و “کشف وجودی در لابه لای تصاویر” را میسر می‌نماید.

مشخصات کتاب هارمونی روان:

نویسنده:علی بابایی زاد

ناشر:ذهن آویز

قطع:خشتی

جلد زرکوب

120 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب گرافیک و نقاشی بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب هارمونی روان:

خرید کتاب هنری از جمله کتاب هارمونی روان با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.