خانه / گالری و هدایا / گالری و هدایا / گوناگون و متنوع / الیاهو ماشین فلزی 8459

الیاهو ماشین فلزی ۸۴۵۹قیمت: ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات ماشین فلزی 8459 الیاهو :

ماشین فلزی 8459
ساخت کشور چین میباشد.

ماکت فلزی فولکس واگن یک محصول بسیار مناسب برای هدیه دادن و یا تزیین منزل شما میباشد.این محصول کار دست بوده و بدنه آن آهنی میباشد.همچنین این محصول ساخت کشور چین است

مجموعه الیاهو گالری با سالها فعالیت در عرصه تولید ، واردات ، صادرات و عرضه متنوع ، مصنوعات دکور ،کادویی و تزئینی ، همواره توانسته است کالای مربوطه برای فروشگاه های زنجیره ای  ، شهر کتاب ها ، فرهنگسرا ها ، فروشگاه های صنایع دستی  ، دکوری و کادویی و تعاونی ها را در اسرع  وقت و با قیمت مناسب تامین نماید.

در دنیای کنونی تنظیم و نظم بخشیدن به فضای خانه و همین طور تنظیم دید کالاها و اجسام در فضای منزل تاثیر بسیاری در فضای خانه ایفا میکند . مجسمه های دکوری مدرن و انتزاعی یکی از انتخاب های قابل توجه در تنظیم انرژی و فضای خانه شماست .

بزرگترین کاربرد مجسمه ها و تندیس های مدرن و انتزاعی ترکیب فضای خشک منزل با هنر است . ترکیبی که از آمیختگی طرح و رنگ با فضای خانه ایجاد میشود. ترکیبی از رنگ وسایل و تجهیزات خانه با تندیس ها و مجسمه ها. ترکیبی که با خود هزاران طرح و نقش را به همراه دارد . یک فرمول که جای خالی را شما با یک مجسمه انتزاعی پر میکنید.
برای ترکیب هنر با اجسام میتواند با یک مجسمه که حس محیط را به تفکر محیط برمیگرداند استفاده کرد . یک مجسمه ماشین برای نشان دادن علاقه شخصی شما یا محیطی که مربوط به خودرواست استفاده کرد . مانند گالری خودرو و…

مشخصات ماشین فلزی 8459 الیاهو:

ابعاد:28.5*13*16.5 سانتی متر

ساخت کشور چین

 

قیمت و خرید ماشین فلزی 8459 الیاهو :

خرید ماشین فلزی 8459 الیاهو  با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.