خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / لوازم اداری رومیزی / پنتر لاک غلط گیر نواری

پنتر لاک غلط گیر نواریقیمت: ۳۳,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

مقدمه:

لاک غلط گیر چیست؟

در ابتدا بد نیست بدانیم لاک غلط گیر چیست؟

غلط‌گیر ابزاری است که با آن در نوشتارهای کاغذی غلط‌های املایی را پاک می‌کنند. از آن‌جا که نخستین نمونه‌های غلط‌گیر از نوع لاک‌های سفید غلط‌گیر بوده، در کل به آن لاک غلط‌گیر هم می‌گویند. لاک‌های غلطگیر مدل‌های چون مدل لاک، مدل خودکار فشاری و مدل نواری یا رول کشیدنی هستند.

یکی از نخستین غلطگیرها توسط بتی نسمیت گراهام اختراع شد.

در گذشته که لاک غلط گیر هنوز اختراع نشده بود مردم در نوشتار خود از خودکار و یا مداد استفاده می کردند و در صورتی که چیزی را غلط می نوشتند باید از پاک کن معمولی و یا پاکن خودکار استفاده می کردند. اما هنگام استفاده از پاک کن خودکار به دلیل اینکه مواد زبری در آن استفاده شده بود باعث از بین رفتن کاغذ می شد که همین موضوع باعث اختراع غلط گیر توسط یک منشی شد.

غلط‌گیر ابزاری است که با آن در نوشتارهای کاغذی غلط‌های املایی را پاک می‌کنند.

از آن‌جا که نخستین نمونه‌های غلط‌گیر از نوع لاک‌های سفید غلط‌گیر بوده، در کل به آن لاک غلط‌گیر هم می‌گویند. لاک‌های غلط گیر مدل‌های مختلفی مانند لاک، مدل خودکار فشاری و مدل نواری یا رول کشیدنی هستند.

اگر قصد خرید در زمینه مواد شیمیایی یا اولیه برای تولید لاک غلط گیر و یا ظروف مورد نیاز آن را دارید با توجه به اینکه حیطه فعالیت شرکت بازرگانی فیروزه، عمومی است و زمینه فعالیتش شامل واردات انواع کالاهایی( مواد اولیه، آماده مصرف، دستگاه های خط تولید) می شود که ورود آن به کشور، قانونی است می تواند شما را در انجام امور مربوطه همراهی کند.

این شرکت با به روزرسانی اطلاعاتش در زمینه های کاری مختلف و شناخت پیشرفته ترین وسایل و تجهیزات در زمینه های گوناگون و با توجه به سابقه طولانی در امور واردات کالاهای مختلف مصرفی و… می تواند بازرگانانی را که قصد واردات و ترخیص کالای خود در را از بنادر گوناگون ایران دارند همراهی کند تا کالاهای خود را در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه از مجاری قانونی وارد کشور کنند.

 معرفی و توضیحات پنتر لاک غلط گیر نواری:

اشتباه در نوشتن اجتناب‌ناپذیر است؛ به‌ ویژه زمانی که در حال جزوه‌ نوشتن هستیم. استفاده از یک غلط‌‌گیر مناسب مانند «پنتر لاک غلط گیر نواری » می‌تواند به‌سرعت اشتباهات شما را تصحیح کند. این محصول تا مدت‌ها، اشتباهات شما را به‌طور کامل و با دو زاویه‌ی مختلف پوشش می‌دهد. فعالان و دوستداران محیط‌ زیست می‌توانند پنتر لاک غلط گیر نواری را با خیال راحت استفاده کنند و به‌راحتی در جامدادی خود قرار دهند. استفاده‌ی زیاد از پنتر لاک غلط گیر نواری آسیبی به شما وارد نمی‌کند. پنتر لاک غلط گیر نواری مدل بونی دارای نواری به طول 8 متر است. شما می‌توانید نوک پنتر لاک غلط گیر نواری را با دو زاویه‌ی مختلف 45 و 90 درجه روی کاغذ قرار داده و روی اشتباهات نوشتاری خود را بپوشانید. پوشش‌دهی بالا و خشک‌شدن سریع پنتر لاک غلط گیر نواری، امکان تصحیح فوری و کامل اشتباهات را فراهم می‌کند. بدنه‌ی این غلط‌‌گیر قابل‌بازیافت است و به همین دلیل افرادی که برای حفظ محیط‌ زیست تلاش می‌کنند، می‌توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند. از طرفی نوار استفاده‌شده در این محصول کاملا غیرسمی و بدون بوست؛ ازاین‌رو تماس پوست با این نوار یا استشمام آن به پوست و ریه‌ی شما آسیبی نمی‌زند. به دلیل اندازه و حجم کوچک، پنتر لاک غلط گیر نواری  غلط‌‌گیر به‌راحتی در کنار دیگر نوشت‌افزارهای شما در جامدادی‌تان قرار می‌گیرد. این بدنه‌ی شفاف به شما امکان می‌دهد که بتوانید مکانیسم عملکرد این نوار غلط‌‌گیر را ببینید :

مشخصات لاک غلط گیر نواری پنتر PANTER:

ابعاد نوار: 800 × 5 میلی‌متر

فاقد مواد مضر

بدون بوی نامطبوع

خشک‌شدن سریع پس از استفاده

وزن غلط‌گیر: 20 گرم

قیمت و خرید پنتر لاک غلط گیر نواری:

خرید پنتر لاک غلط گیر نواری با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترینم زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود .