خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / روان نویس و خودنویس / زبرا روان نویس ساراسا کلیپس قهوه ای

زبرا روان نویس ساراسا کلیپس قهوه ایقیمت: ۳۲,۰۰۰ تومان

انتخاب رنگ:


مشخصات محصول

توضیحات

مقدمه:

امضا در فعالیت‌های روزانه حکم صدا برای خواننده، رنگ برای نقاش و پارچه برای خیاط را دارد! بنابراین برای رقم‌زدن چنین اتفاق بزرگی در زندگی روزمره‌تان لازم است که روان نویسی درخور در دست داشته باشید. انتخاب روان نویس مناسب اگرچه در ظاهر ساده و بی‌مشکل به نظر می‌رسد، اما برای انتخاب یک روان نویس خوب، باید ویژگی‌های آن را بشناسیم. 

در نخستین اقدام برای انتخاب روان نویس باید به کاربردی که برایمان خواهد داشت توجه کنیم. اگر قرار است خودکارمان همیشه در جیب باشد و برای انجام کارهای روزمره اداری مورد استفاده قرار بگیرد، وزنش مهم‌ترین مولفه‌ایست که باید به ‌آن توجه کرد. اما اگر بنا است روان نویسی را برای قرارگرفتن روی میز مدیریتی‌مان انتخاب کنیم، لازم است ظاهر و جنسش مورد توجه قرار گیرد. ضمن آنکه روان‌بودن، جنس بدنه، تکنولوژی جوهر و نوک قلم نیز از موارد مهم انتخاب خودکار است که در ادامه به تفضیل توضیح داده می‌شوند.

هدف:

برای انتخاب روان نویس در ابتدا باید بدانید هدف از خرید آن چیست. اگر به روان نویس برای نوشتن در محل کارتان مثلا در یک ساختمانی نیمه‌کاره نیاز دارید، باید روان نویسی انتخاب کنید که به‌ دست‌گرفتنش راحت باشد و ترجیحا بدون کلاهک باشد تا هربار نگران افتادن یا گم‌شدن آن نباشید. ضمن‌ آنکه روان نویس باید به اندازه‌ای روان باشد که نوشتن روی سطوح ناهموار را تسهیل کند و جوهرش قطع نشود. اگر طی روز با روان نویس زیاد می‌نویسید وزن و ارگونومیک‌ بودن آن بیش از هرچیز دیگری اهمیت دارد. یا اگر می‌خواهید برای تاثیر روی طرف مقابل، خودکاری صرفا میان انگشتانتان باشد، زیبایی و جذابیت آن مهم‌ترین فاکتور خریدش است.

 

معرفی روانویس ساراسا کلیپس زبرا:

این خودکار دارای فرم سطح مقطع دایره و قطر نوشتاری  0.7 می باشد.

جنس بدنه روان نویس ساراسا کلیپس زبرا:

روان نویس 0.7 ساراسا توسط شرکت زبرا تولید شده. روان نویس ها در همه سایز و مدلی ارائه می‌شوند. اگرچه بدنه آنها مستقیما در نوشتن تاثیر نمی‌گذارد اما در جذابیت و راحتی بسیار موثرند.این خودکار از جنس پلاستیکی است.

اندازه روان نویس ساراسا کلیپس زبرا:

به همان اندازه که لباس اندازه برای بدن مهم و ضروری است، انتخاب ساراسا مناسب اندازه دست هم اهمیت دارد. تعادل میان سایز خودکار و اندازه دستانتان بسیار مهم است. به دست گرفتن خودکاری که برای دستانتان بزرگ یا کوچک است، باعث خستگی زودرس انگشتانتان می‌شود. این محصول دارای ارتفاع  4 میلیمتر و عرض  144 میلیمتر است. قطر نوک خودکار مشخص خواهد کرد که میزان ضخامت خطوط و کلمات روی کاغذ چگونه خواهد بود. بنابراین توصیه می‌شود افرادی که عادت به ریزنویسی دارند و در نوشتارشان کلمات را کوچک می‌نویسند، باید از خودکار‌هایی با نوک ضخیم‌تر استفاده کنند و در مقابل افرادی که دست‌خط درشت‌تری دارند، بهتر است که قلم‌هایی با نوک ریز به دست بگیرند.

شما به راحتی میتوانید این خودکار را از سایت اینترنتی بوک دوک، بخش نوشت افزار، روان نویس خریداری کنید.

وزن روان نویس ساراسا کلیپس زبرا:

به دست گرفتن خودکاری که فشار زیادی به انگشتان دستانتان وارد می‌کند، باعث صدمه دیدن ماهیچه‌ها، ایجاد درد و خستگی می‌شود. با این وجود برخی ترجیح می‌دهند که از خودکار‌های سنگین استفاده کنند و برخی دیگر خودکار‌های سبک‌وزن را ترجیح می‌دهند. بنابراین ویژگی وزن نوشت‌ابزار یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب آن است که در سرعت نوشتن تاثیر بسیاری دارد. این محصول تنها  9 گرم وزن دارد که نوشتاری ساده و آسان را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

مشخصات کلی روان نویس ساراسا کلیپس زبرا:

نام کالا:      زوان نویس 0.7 ساراسا

تولید کننده:           زبرا Zebra

جنس:                    پلاستیکی

رنگ:                      قهوه ای

کد مدل:            JJB15-BK

نوع خودکار:      کلیکی یا فشاری

گریپ پلاستیکی:              دارد

فرم سطح مقطع:              دایره

قطر نوشتاری:                0.7

ابعاد بر اساس میلیمتر:     طول (4) عرض (4) ارتفاع (144)

وزن:                      9 گرم

شناسه کالا:        4901681143214

 

 قیمت و خرید روان نویس ساراسا کلیپس زبرا:

خرید روان نویس ساراسا کلیپس زبرا با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.