خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / روان نویس و خودنویس / اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز

اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمزقیمت: ۵۹,۰۰۰ تومان

انتخاب رنگ:


مشخصات محصول

توضیحات

مقدمه:

آیا به دنبال راهی برای برجسته کردن نام شرکت تجاری‌تان هستید؟ چگونه با یک هدیه ای شیک و زیبا از کارمندان شرکت خود قدردانی کنیم؟ شما لازم نیست که پول زیادی را هزینه تبلیغات کنید. شما می‌توانید روان‌نویس‌ها را در سبک‌های مختلف پیدا کنید و با زدن برچسب شیک و زیبا، مخاطبان و مشتریان را بیشتر به ذوق و شوق آورید. چون گیرندگان برای خرید روان‌نویس‌های زیبا اشتیاق بیشتری نشان می‌دهند.

تاریخچه پیدایش قلم و روان‌ نویس:

نوشت افزارها نقش به سزایی در ثبت وقایع تاریخی انسان‌ها دارند. نخستین نوشته‌ها در مورد ثبت وقایع، به دوران اولیه بشر برمی‌گردد. در آن زمان با کنده‌کاری روی دیوار غارها و سنگ‌ها، نشانه‌هایی برجای‌ مانده است. اینکه قدیمی‌ترین نوشت افزارها مربوط به کدام دوره است هنوز بر ما پوشیده است.

به گفته دانشمندان، با تحقیق روی آثار انسان‌های اولیه، می‌توان اولین ثبت وقایع را میان ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ سال قبل نسبت داد. این آثار روی سنگ‌ها، با نوشته‌های خطی در تمدن‌های یونانی و مصر نسبت می‌دهند. این نوشته‌ها با قلمی که از جنس فلز و یا استخوان و یا عاج فیل ساخته شده، روی لوحه‌های سنگی حک شده است.

مصریان از ریشه و ساقه گیاهان، قلمی را ساختند که نوک آن را تراشیده، بعد در جوهر فرو برده تا بتوانند روی پاپیروس چیزی را بنویسند. در مقاله قبلی به ساخت نخستین خودنویس در سال ۹۵۳٫ م به دستور خیلفی فاطمی اشاره شد. جایی که یکی ‌‌‌‌از خلیفه‌های فاطمی خواستار قلمی بود که دست‌ها و لباس‌هایش را لکه‌دار نکند قلمی که جوهرش را در مخزن خود نگه دارد و جوهر نتواند به بیرون نشت پیدا کند.

اولین خودنویس با مشخصات خودنویس‌ها امروزی، توسط لوئیس واترمن در سال ۱۸۴۳ میلادی اختراع و برای نخستین بار به تولید انبوه رسید.

اطلاعات زیادی در مورد نخستین روان‌نویس وجود ندارد؛ اما در یک مقاله توسط یک نجیب‌زاده لهستانی به نام آدم در مورد تاریخچه روان‌نویس‌ها توضیحاتی داده شده است. با توجه به اطلاعات این مقاله، قلم روان‌نویس، توسط فردی به نام J.Loud در سال ۱۸۸۸ به عنوان ابزاری که قادر به نوشتن در سطح خشن بود ساخته شد. با وجود ثبت این اختراع قبل از دهه ۱۹۰۰، ولی این قلم هرگز تا پایان جنگ جهانی دوم وارد بازار نشد. تا اینکه پس از گذشت چند دهه روان‌نویس‌ها توسط تولید کننده‌ها قلم، از جمله پارکر به عموم مردم معرفی شدند.

با روان نویس ها، زیبا و روان بنویسید:

روان‌نویس‌ها، قلم‌هایی هستند که از یک سیستم گلوله کوچک با جوهر محلول در آب کار می‌کنند. روان‌نویس به کمک یک توپ کوچک که قطر آن بین ۵% تا ۷% میلی متر است جوهر را از مخزن قلم بر روی کاغذ انتقال می‌دهد. در هنگام نوشتن با روان‌نویس ها، به فشار کمتری بر روی غلتک نیاز است. این باعث فشار کم‌تر به دست می‌شود و در نتیجه ما راحت‌تر و به مدت طولانی‌تر می توانیم به نوشتن بپردازیم.

خط‌های نوشته شده با روان نویس ها، معمولا پهن‌تر از خط‌های سایر نوشت افزارها از جمله خودکار و خودنویس است. این کار به دلیل نفوذ بیشتر جوهر روان بر روی کاغذ می‌باشد. اگر شما به‌کندی خطی را می‌نویسید و یا نوک روان نویس را در یک نقطه زیاد نگه می‌دارید این اثر واضح‌تر نشان داده می شود. اگر می‌خواهید خطی خوب داشته باشید و جوهر روان‌نویس در یک نقطه پخش نشود باید اندازه نوک روان‌نویس را یک شماره کوچک‌تر از سایر نوشت افزارهای مشابه، انتخاب کنید.

جوهر روان‌نویس، اغلب دیرتر از جوهر دیگر نوشت افزارها خشک می‌شود. زمان خشک شدن جوهر در روان نویس ها، بستگی به جوهر قلم، سایز نوک و نوع کاغذ مورد استفاده دارد. برای کسانی که در مورد لکه و پخش شدن جوهر روان‌نویس نگران هستند باید از گزینه‌های سریع خشک شدن جوهر، اندازه نوک کوچک‌تر و کاعذ مرغوب استفاده کنند تا لکه‌های خیس جذب کاغذ نشود.

روان‌نویس ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و دربسته‌های ده‌تایی متناسب با نیاز شما وجود دارد. این ابزار نوشتاری در چهار رنگ سیاه، سبز، قرمز و آبی عرضه می‌شوند. هم‌چنین نوک روان‌نویس با توجه به نیاز و کاربردشان، در شماره‌های ۲%، ۵%، ۷%، ۱، ۱٫۵ میلی‌متری موجود می‌باشد.

بدنه روان‌نویس‌ها بیشتر از فلز و پلاستیک ساخته می‌شوند. طراحی بدنه بیشتر مثلثی شکل است. این شیوه طراحی باعث می‌شود که قلم به طور مطلوب بین انگشت شصت و اشاره شما جای بگیرد و در هنگام نوشتن دست خسته نشود و زمان زیادی بتوان به نوشتن ادامه داد. روان‌نویس‌ها، دارای نوکی مقاوم در برابر فشار هستند این بدان معنی است که اگه شما هنگام نوشتن، فشار بیشتری به روان‌نویس وارد کنید نوک آن، فشار را راحت‌تر تحمل می کند.

روان‌نویس ها نه تنها برای نوشتن مورد استفاده قرار می‌گیرند، بلکه ابزاری برای بیان احساسات نیز هستند. امروزه همراه با دیجیتال سازی بخش بزرگی از نوشت افزارها، نوشتن از قلم و کاغذ به ابزارهای دیجیتالی منتقل شده است؛ اما هنوز در زمینه مطالعه و یا امضای اسناد استفاده از روان نویس ها هنوز اجتناب‌ناپذیر است.

معرفی اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز:

یکی از بهترین و پر طرفدارترین محصولات اشنایدر ، روان نویس وان بیزینس اشنایدر ساخت کشور آلمان می باشد

اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز همانند دیگر محصولات شرکت اشنایدر از ظرافت و کیفیت بالای محصولات آلمانی برخوردار است که امکان نوشتن با ضخامت نوک ۰.۶ میلی متر را با جوهری روان که قابلیت زود خشک شدن و تثبیت روی کاغذ را دارد برای شما به .ارمغان می آورد

 طراحی ارگونومیک اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز مانع از خستگی دستان شما می‌شود. در بدنه این روان‌نویس جایی طراحی شده‌ است که به قرارگیری راحت‌تر آن در دست کمک می‌کند و مانع از لغزیدن و سر خوردن آن می‌شود. همچنین نگارشی روان و آسان با نوک مخروطی آن ممکن می‌شود. اگر جز افراد پرمشغله‌ای هستید که مدام از این طرف به آن طرف می‌روید و بارها با باز ماندن در روان‌نویس‌تان به مشکل برخورد کرده‌اید،

خیالتان می‌تواند راحت باشد که اگر دو سه روز هم در اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز باز بماند، جوهر آن خشک نمی‌شود.

جوهر اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز ضد آب بوده و براساس گواهینامه استاندارد ISO 14145-2 طراحی  شده که دارای مقاومت بالا در برابر خشک شدن است.  قسمتی از بدنه اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز از پلاستیک شفاف است که میزان جوهر موجود در مخزن محصول را نشان می‌دهد

اشنایدر روان نویس وان بیزینس رنگ آبی، قرمز ، سبز، مشکی و بنفش موجود و قابل خرید می باشد

 یکی از قابلیت های ویژه و منحصر بفرد اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز در این است که اگر در روان نویس به مدت ۲ ، ۳ روز هم برداشته شود ، جوهر آن خشک نمی شود

با اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز کیفیت و لذت بردن از نوشتن را با هم تجربه کنید

 

نقد و بررسی اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز:

در استفاده از روا‌ن‌نویس‌ها ممکن است ویژگی‌هایی مثل؛ پخش شدن جوهر، وزن زیاد، خوش‌دست نبودن و... نگرانتان کند. نگاهی به روان‌نویس «وان بیزینس» (One Business) از برند معتبر آلمانی «اشنایدر» با برطرف کردن کاستی‌های روان‌نویس‌های معمول، شاید بتواند توجه‌ شما را به‌ خود جلب کند. نوک ۰.۶ میلی‌متری این روان‌نویس دست‌خطی پهن و بسیار خوانا از خود به‌جا می‌گذارد. رنگ سرمه‌ای بدنه‌ی آن به‌همراه قسمت‌های کوچکی که از رنگ مشکی می‌توان برآن مشاهده کرد، این روان‌نویس را به یک ابزار نوشتاری جذاب تبدیل کرده‌است. اشنایدر با طراحی این محصول، کاربرانی نظیر مدیران، مهندسان، کارمندان، تاجران و همه‌ی افرادی که در کار خود با نوشتن و امضا سروکار دارند را مدنظر قرار داده است. اگر مدت طولانی این روان‌نویس را در دست داشته‌ باشید طراحی ارگونومیک آن مانع از خستگی دستان شما می‌شود. در بدنه این روان‌نویس جایی طراحی شده‌ است که به قرارگیری راحت‌تر آن در دست کمک می‌کند و مانع از لغزیدن و سر خوردن آن می‌شود. همچنین نگارشی روان و آسان با نوک مخروطی آن ممکن می‌شود. اگر جز افراد پرمشغله‌ای هستید که مدام از این طرف به آن طرف می‌روید و بارها با باز ماندن در روان‌نویس‌تان به مشکل برخورد کرده‌اید، خیالتان می‌تواند راحت باشد که اگر دو سه روز هم در این روان‌نویس باز بماند، جوهر آن خشک نمی‌شود. برای امضای انواع اسناد و مدارک به روان‌نویس‌هایی روان، خوش‌دست و بدون پخش شدن و قطع جوهر نیاز داریم. اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز با مجهز بودن به سیستم خروج جوهر، در نگارش طولانی مدت بدون قطع جوهر شما را همراهی می‌کند. تمام بدنه و درپوش آن به‌جز گیره‌ی فلزی از جنس پلاستیک است. درپوش گیره‌دار آن علاوه‌بر آن‌ که به‌راحتی به بدنه‌ی روان‌نویس چفت می‌شود، به جیب لباس شما گیر می‌کند و لازم نیست نگران افتادن آن و گم‌ شدنش باشید.

 سایر ویژگی های اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز:

– با سیستم خروج جوهر بسیار روان
– مناسب برای امضای اسناد اداری و قانونی
– یا مخزن بزرگ دارای نشانه‌ی میزان جوهر باقی‌مانده بو درجه‌بندی مقیاس جوهر
– دارای بدنه‌ای با پوشش لاستیکی برای جلوگیری از وارد شدن فشار به انگشتان حین نگارش
– بدون قطع شدن جوهر حین نگارش
– دارای جوهر ضدآب براساس گواهینامه‌ی استاندارد ISO 14145-2
– قابلیت خشک نشدن جوهر در صورت بازماندن درپوش تا 2 الی 3 روز
– با طراحی ارگونومیک برای نگارش بدون خستگی

 

قیمت و خرید اینترنتی اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز:

 

خرید اشنایدر روان نویس وان بیزینس قرمز با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.