خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم التحریر / دفاتر و کاغذ / نهال دفتر نقاشی سیمی طلقی 9464

نهال دفتر نقاشی سیمی طلقی ۹۴۶۴قیمت: ۱۷,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

مقدمه:

دَفتَر مجموعه‌ای از کاغذهای متّصل به یکدیگر هستند که در آن می‌نویسند.

در فرهنگ عمید آمده‌است: «دستهٔ کاغذ ته‌دوزی شده به شکل کتاب که در آن مطالب و اشعار یا حساب‌ها را بنویسند». واژهٔ دفتر از یونانی دیفترای به معنی چرم آمده است که رسانه نوشتاری روزگار باستان در ایونیا بوده است

ابعاد استاندارد

دفترها معمولاً به صورت اندازه کاغذهای نامه آمریکایی یا به صورت A4(یا ایزو ۲۱۶) جهانی بهترین اندازه برای نوشتن جزوه در مدرسه و سر کار است. دفترهای نصف این اندازه A5 می‌باشد که برای مصارف یادداشت و دفترطراحی مناسب است. سایزهای دیگری مانند B5 که اندازه‌ای است بین A4 و A5. این اندازه در آمریکای شمالی طرفدارهای زیادی دارد. اندازه A6 به نام سایز جیبی معروف است زیرکه براحتی می‌توان در جیب لباس حمل شود.

شکل صفحات

مدل خط دار و بدون خط متداول‌ترین انواع دفتر به‌شمار می‌آیند. اما انواع دیگری نیز در بازار یافت می‌شود که بنا بر استفاده می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

دفترهای خط دار

برای کسانی که از دفتر برای نوشتن سود می‌برند بسیار مناسب است.

دفترهای بدون خط

هر شخص که به فضای بدون محدودیت نیاز دارد مانند هنرمندان و متفکران بصری از این دفتر استفاده می‌کنند.

دفترهای نقطه دار

با تشکیل یک بافت بصری می‌تواند برای نوشتن و طراحی استفاده شود.

چهارخانه

این دفترها برای ترسیم مهندسی، دیاگرام وطراحی‌های بصری ایزومتریک استفاده می‌شوند.

خط-نقطه دار

برای دانش‌آموزانی که در نوشتن جزوه اشکال درس را هم ترسیم می‌کنند کاربرد دارد، با کمک این بافت می‌توان نوشته‌ها نظم بخشید.

چهار خانه - خط دار

بدعت جدیدی در دفترها به حساب می‌آید، خطوط ضخیم‌تر و چهارخانه‌های پنج میلی‌متری باریک‌تر چاپ شده‌است.

فضای بین خطوط

بسیاری از مردم از دفترهای متوسط که فاصله بین خطوط آن هفت میلی‌متر است استفاده می‌کنند. دانش‌آموزان و افرادی با دست‌خط بزرگتر از دفترهایی با فاصله خطوط هشت میلی‌متر و افرادی که دست‌خط کوچکی دارند از شش میلی‌متر استفاده می‌کنند. همچنین برای یادداشت‌های عادی و ترسیم هندسی از ۵ میلی‌متر و افرادی که به دنبال ضرافت کار می‌گردندن خط‌های سه میلی‌متری برای هشان مناسب است.

وزن کاغذ

در آمریکای شمالی با واحد پوند و در سایت کشورها با واحد گرم بر متر مربع محاسبه می‌شود. وزن کاغذ لزوماً بر کیفیتی کاغذ بی‌تاثیر است. برخی از کاغذهای سبک مانند Tomoe River pepr با وزن ۵۸ گرم بر متر مربع که برای استفاده توسط خودکار طراحی شده دارای بالاترین کیفیت در میان کاغذها است. در کل کاغذهای سنگین تر مانند ۱۰۱ گرم یا بالاتر، ضخیم‌تر و نامیرا تر هستند. آنها در مقابل پاک شدن و شفاف شدن بسیار مقاوم تر هستند. افرادی که بر روی دو سطح کاغذ می‌نویسند تمایل به استفاده از کاغذهای ضخیم دارند.

تعداد برگه‌ها

علاوه بر نوع و شکل ونوع صحافی دفترها، آن‌ها بر اساس تعداد صفحات داخلی نیز دسته‌بندی می‌شوند. بعضی افراد به دفترهای نازکتر علاقه دارند در حالیکه بعضی دیگر ترجیح می‌دهند که دفترشان به اندازه یک دائرةالمعارف قطور باشد تا بتوانند عقایدشان را در آن ثبت کنند. اگر بدنبال برگه‌های بیشتر بدون وزن زیاد هستند، بدنبال کاغذهای سبک‌تر بگردید، از تعداد کاغذهایی که می‌توانید به این روش حمل کنید شگف زده خواهید شد.

جنس جلد و طراحی

جنس جلد دفتر از مقواهای سبک و مقواهای سنگین تا صفحات پلاستیک منعطف و چرم گران‌قیمت گسترش دارد. اگر دفتر خود را همه جا با خود حمل می‌کنید، باد بدنبال جلد قوی‌تر باشید که ضربه‌هایی را تحمل کند. لبه‌های گرد کاغذ هم انتخاب مناسبی در دفترهاست. جلدهای چند کاره همیشه محبوب بوده‌اند. جلد با جیب که بتوانید در داخل آن کارت ویزیت و چند ورق کاغذ حمل کنید از آنهاست.

ورق‌های کنگره‌دار (پرفراژ)

چه برگی از مشق شب باشد و چه یک طراحی که می‌خواهید قاب کنید، دفترهای کنگره‌دار (پرفراژ شده) بسیار بدرد بخور هستند. کنگره‌هایی که مجموع سوراخ‌های نزدیک به هم هستند بسیار بهتر جدا می‌شوند. آنهایی که فاصلهٔ سوراخ‌ها از هم زیاد هستند با لطف تا کردن می‌بایست آن‌ها را از هم جدا کرد و در این حالت هم ممکن است که صفحات کامل از هم جدا نشوند.

مشخصات نهال دفتر نقاشی سیمی طلقی 9464:

دفتر نقاشی با صحافی سیمی و جلد طلقی با طرح‌های کارتونی جذاب، انتخابی مناسب جهت بچه هایی که دنبال طرح‌های کارتونی و محبوبشان هستند. با شخصیت های کارتونی فروزن، پونی، مرد عنکبوتی و ماشینها می‌باشد و محصول شرکت نهال است.

بالا و پایین صفحات این دفتر نقاشی به صورت طرحدار چاپی می‌باشد.

جلد دفتر مقوایی است. کاغذ بکار رفته در این دفتر از نوع کاغذ تحریر سفید ۷۰ گرمی است.

این دفتر در تعداد برگه‌های ۴۰ برگ و ۸۰ برگ سفید تولید و عرضه شده است که میتوانید انتخاب و سفارش دهید. اندازه دفتر وزیری (۲۴×۱۷ سانتیمتر) است.

دفتر نقاشی با صحافی سیمی و جلد طلقی با طرح‌های کارتونی جذاب، انتخابی مناسب جهت بچه هایی که دنبال طرح‌های کارتونی و محبوبشان هستند. با شخصیت های کارتونی لگو، فروزن، باب اسفنجی و دراگون می‌باشد و محصول شرکت نهال است.

جلد دفتر مقوایی است. کاغذ بکار رفته در این دفتر از نوع کاغذ تحریر سفید ۷۰ گرمی است.

این دفتر در تعداد برگه‌های ۴۰ برگ و ۸۰ برگ سفید تولید و عرضه شده است که میتوانید انتخاب و سفارش دهید. اندازه دفتر وزیری (۲۴×۱۷ سانتیمتر) است.

مشخصات کلی نهال دفتر نقاشی سیمی طلقی 9464:

محصول: دفتر

نوع دفتر: نقاشی

اندازه: وزیری (24×17 سانتیمتر)

نوع صحافی: سیمی

نوع جلد: مجلد شده با طلق شفاف

تعداد برگ: متعیر از 30 تا 50 برگ

انتهاب طرح: پونی
فروزن
ماشین ها
مرد عنکبوتی

برند: نهال

کشور سازنده: نهال

سیم آبکاری ضد حساسیت

قیمت و نهال دفتر نقاشی سیمی طلقی 9464:

خرید نهال دفتر نقاشی سیمی طلقی 9464 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.