خانه / کودک و نوجوان / کتاب کودک و نوجوان / بازی و سرگرمی / ماشین پلیس مشکی شارژی 2082

ماشین پلیس مشکی شارژی ۲۰۸۲قیمت: ۴۱۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی ماشین پلیس مشکی شارژی 2082:

اسباب بازی باعث می‌شود کودک با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کند. به همین علت است که والدین از همان ابتدای خرید خود برای فرزندان تعداد زیادی اسباب بازی را بین لوازم او می‌گنجانند تا هر چه بیشتر در رشد فرزند خود مؤثر باشند. کودک دنیای بیرون را همان گونه که می‌بیند، باور می‌کند. از این رو هنگامی که شروع به بازی می‌کند، اولین اتفاقی که می‌افتد، افزایش اعتماد به نفس اوست. کودک تصور می‌کند تمام اتفاقاتی که با حرکت یک ماشین انجام می‌شود، به علت توانایی اوست. به همین علت خود را باور کرده و از همان کودکی خود را فردی توانمند احساس می‌کند.  اگر فرزندان اعتماد به نفس بالایی داشته باشند، موفقیت آنها تضمین شده است.

کسانی که ماشین کنترلی و دیگر لوازم مورد نیاز کودکان را طراحی می‌کنند، از نظر روانشناسی به روحیه حساس کودک توجه خاص دارند؛ همان گونه که برخی از اسباب بازی‌ها اصلاً توصیه نمی‌شود. ذهن کودک مانند یک لوح سفید است که باید بتوان با ابزار بیرونی آن را به خوبی برنامه ریزی کرد. برنامه‌هایی که بر روی ذهن کودک پیاده می‌شود، از همان ابتدا شکل می‌گیرد. استفاده از اسباب بازی‌‌های مناسب مانند ماشین کنترلی باعث می‌شود تا بهتر با دنیای پر از ماشین بیرون ارتباط برقرار کند و ذهن کودک رشد مناسب داشته باشد.

ماشین کنترلی معمولاً به وسیله‌ی چند دکمه و ولوم کار می‌کند. کودک هنگام بازی با آن، از بخش‌های مختلف بدن خود استفاده می‌کند. او با دو دست خود کنترل را حرکت داده و با آن کار می‌کند. همچنین دیگر اجزا مانند پا، چشم و ... نیز همزمان به کار گرفته می‌شوند. این حرکات به ظاهر ساده، باعث می‌شود تا هماهنگی در مغز ایجاد شود و رشد مغزی بسیار سریع‌تر اتفاق افتد. به همین علت است که به مرور کودک در استفاده از ماشین کنترلی خود بهتر عمل می‌کند و هماهنگی بین دست‌ها و دیگر بخش‌های بدن بالا می‌رود.

ماشین پلیس مشکی شارژی 2028 با قابلیت خاموش شدن خودکار،قابلیت تغییر سرعت،صدای ماشین،دنده عقب،توقف،حرکت به جلو،چرخیدن به چپو راست و چرخش نور

مشخصات ماشین پلیس مشکی شارژی 2082:

نام کالا:ماشین پلیس

نحوه استفاده :ریموت کنترل بی سیم

نحوه شارژ:شارژی و باطری

قیمت و خرید ماشین پلیس مشکی شارژی 2082:

خرید آنلاین ماشین پلیس مشکی شارژی 2082 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.