خانه / انواع کتاب / کتب عمومی / شعر فارسی / هر رازی که فاش می کنی یک ماهی قرمز می میرد

هر رازی که فاش می کنی یک ماهی قرمز می میرد


کد محصول: ۱۳۷۲۶

قیمت: ۱۱۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789643809898
  • ثالث

پشت جلد این کتاب آمده است

مشخصات کتاب هر رازی که فاش می کنی یک ماهی قرمز می میرد:

کتاب «هر رازی که فاش می‌کنی یک ماهی قرمز می‌میرد» را «صابر ابر» تدوین کرده است. این کتاب عکس‌ها و نوشته‌های ابر را دربردارد. در بخشی از مقدمه آمده است: «بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم دلیل بودن آدم‌ها، من، تو، همه یک چیز است: زندگی کردن، در لحظه و برای دیدن لبخندها، مهربانی‌ها و حتما گاهی غم‌ها… من در برگ‌های پیش‌رو نه ادعایی به عکاسی دارم و نه ادبیات، هر آنچه در این صد صفحه می‌بینید و می‌خوانید لحظه‌هاییست که با شما شریک شدم، تمام عکس‌ها با تلفن همراهم گرفته شده و تمام نوشته‌ها در همان لحظه ثبت عکس نوشته شده‌اند… همین‌قدر تکلیف روشن بگویم: صد روز زندگیم را با شما قسمت کردم...» کتاب حاضر را نشر «ثالث» منتشر کرده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

کتاب هر رازی که فاش می کنی یک ماهی قرمز می میرد اثر صابر ابر در 210 صفحه توسط نشر ثالث چاپ شده است

بعضی وقت ها فکر میکنم که دلیل بودن آدم ها من تو همه یک چیز است زندگی کردن در لحظه و برای دیدن لبخندها مهربانی ها و حتما گاهی غم ها من در برگ های پیش رو نه ادعایی به عکاسی دارم و نه ادبیات هرآنچه در این صد صفحه میبینید و میخانید لحظه هایی است که با شما شریک شدم تمام عکس ها با تلفن همراهم گرفته شده...

کتاب مصور حاضر، مجموعه‌ای از عکس‌ها به همراه قطعات ادبی است که با زبانی ساده و مفاهیمی مرتبط با عکس‌ها نگاشته شده‌اند. در قطعه «گاهی» می‌خوانیم: «به آدم‌ها برای موفقیت هاشون، برای بلدهای کوچکشون، برای کم‌ترین پیشرفتشون، برای خوشگل شدن امروزشون، برای رنگ خوب لباسشون، برای اولین خورشت سخت زندگیشون، برای درد دل‌های کوچیکشون، برای چیزهایی که شاید خیلی‌ها نمیفهمنشون... برای کوچیک رفقا، باید بهشون تبریک گفت تا بزرگ‌ها کم‌کم درست بشن. همون کوچیک‌هایی که وقتی دیده نمیشن، کم‌کم حذف میشن».

برشی از کتاب هر رازی که فاش می‌کنی یک ماهی قرمز می‌میرد:بعضى وقت ها فکر مى کنم دلیل بودن آدمها، من، تو، همه یک چیز است:
زندگى کردن، در لحظه و براى دیدن لبخندها، مهربانى ها و حتما گاهى غم ها...

من در برگ هاىِ پیش رو نه ادعایى به عکاسى دارم و نه ادبیات، هر آنچه در این صد صفحه مى بینید و مى خوانید لحظه هاییست که با شما شریک شدم، تمام عکسها با تلفن همراهم گرفته شده و تمام نوشته ها در همان لحظه ثبت عکس نوشته شده اند... همینقدر تکلیف روشن بگویم: صد روز زندگیم را با شما قسمت کردم.

روزی که اینستاگرام آمد و من شناختمش، فکر کردم من هم باید سهمى داشته باشم ، شریک شوم...
با احترام به حریم ها...
هر کس در زندگى اش مدام هایى دارد و حتما گاه هایى...
من هم!
دوستتان دارم ...

مراقب ماهى هاى دلتان باشید!

مشخصات کلی کتاب هر رازی که فاش می کنی یک ماهی قرمز می میرد:

نویسنده: صابر ابر

انتشارات: ثالث

زبان: فارسی

سال انتشار: 1396

جلد: گالینگور با روکش

قطع: خشتی بزرگ

تعداد صفحه: 210

وزن: 252

قیمت و خرید کتاب هر رازی که فاش می کنی یک ماهی قرمز می می میرد:

خرید کتاب هر رازی که فاش می کنی یک ماهی قرمز می می میرد با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.