خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب شعر و ادبیات / منجنیق

منجنیق


کد محصول: ۱۱۸۲۹۸

قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786003673168
  • حسین صفا
  • نشر نیماژ

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب منجنیق:

"منجنیق" نام سومین دفتر از غزل های "حسین صفا" است که نشر نیماژ آن را در صد و هفت صفحه منتشر کرده است. گفتنی است اشعار آلبوم "ابراهیم" از خواننده ی موسیقی پاپ کشور، "محسن چاووشی"، از کتاب "منجنیق" انتخاب شده و پختگی غزل های "حسین صفا" در کنار صدای گرم "محسن چاووشی"، هم آلبوم "ابراهیم" و هم مجموعه ی اشعار "منجنیق" را با استقبال بی نظیر مخاطبان رو به رو کرده است.

از ویژگی های قلم "حسین صفا" این است که انتخاب واژگان منحصر به فردی دارد. او واژه هایی را برمی گزیند که در کنار یکدیگر قادر به انتقال احساسات و تصویرهای مشخصی هستند. واژه ها دستچین شده اند و به ضرب و زور برای جا خوردن در قالب غزل احتیاج ندارند. "حسین صفا" زندگی و سرنوشت را بی پرده، تلخ و رک و راست، درست همانطور که هست روایت می کند. او در "منجنیق" شکل جدیدی از غزل فارسی را ارائه می دهد که سوای شباهت هایش به غزل کلاسیک، تفاوت های مشخصی را با آن نشان می دهد.

تصاویری که "حسین صفا" در "منجنیق" آفریده، ترکیبی است از اشکال بکر و نو به همراه بازآفرینی تصاویر اشعار سابقش در هیئتی جدید و بدیع. او استاد ابداع تصویرهای انحصاری و تازه است و خلاقیت به کار رفته در تصویرسازی هایش همواره ستودنی است. غزل های "صفا" این خاصیت را دارد که چه اهل خواندن و تورق سریع شعر و غزل باشید و چه اهل تعمیق و دقت در مفاهیم استعاری، در هر صورت در مجموعه ی "منجنیق" اشعاری می یابید که پاسخ گوی خواسته ی شما باشند و نهایتا از خوانش این ترکیب عاشقانه و عرفانی، لذت و بهره ی کافی ببرید.

مشخصات کتاب منجنیق:

نویسنده: حسین صفا

ناشر: نیماژ

قطع: رقعی

نوع جلد: شومیز

تعداد صفحه: 108

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب ادبیات و شعر فارسی بر روی لینک نارنجی کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتاب هایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب منجنیق:

خرید کتاب عمومی از جمله کتاب منجنیق با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.