خانه / انواع کتاب / کتاب زبان خارجه / fiction/کتاب داستانی / call me by your name مرا به نام خودت صدا بزن

call me by your name مرا به نام خودت صدا بزنقیمت: ۱۵۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9781250169440
  • -
  • نشر معیارعلم

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب مرا با نام خودت صدا بزن:

این رمان داستان شکوفا شدن عشق ناگهانی و شدید بین یک پسر نوجوان باهوش و کنجکاو ایتالیایی آمریکایی تبار به نام “الیو پرلمن” و یک مهمان ناخوانده تابستانی به نام “الیور” که در منزل پدر مادر او ساکن می شود و در سال ۱۹۸۰ اتفاق می افتد، الیو به همراه پدر مادرش در یک روستا در ایتالیا زندگی می کند.  او دوستدار کتاب و نابغه ای در موسیقی است. پدر الیو، “سمی پرلمن” یک استاد باستان‌شناسی است و تابستان هر سال از یکی از دانشجویان دکترا دعوت می‌کند که در ازای شش هفته اقامت رایگان و نوشتن مقاله‌های دکترای خود، به کارهای دانشگاهی پرلمن کمک کند.

الیور دانشجوی دکترای باستان شناسی دارای شخصیتی با اعتماد بنفس و جذاب برخلاف الیو است که از ابتدای ورود خود توجه الیو کنجکاو را به خود جلب می نماید و در ادامه این عشق سوزنده بین آنها شکل می گیرد هرکدام از آنها نسبت به این احساس عاشقانه و عواقب آن نا آشنا و سردرگم هستند. در طول تابستان پراضطراب این حس تابوشکنانه جامعه ، عشق پاک آن ها هر روز بیشتر می شود، با وجود تمام سختی ها و پستی بلندی هایی که مانند دیوار بین آنهاست دل ناآرام هر دو اشتیاق وصف ناپذیر برای باهم بودن دارد با این حال هردو بی پروایانه در پی رسیدن به ارزوی باهم بودن هستند که بزرگترین ترس زندگی آن دو برآورده نشدن این محال است.

کتاب Call Me By Your Name ( فارسی : مرا با نامت صدا کن ) نوشته Andre Aciman ( آندره آسیمن ) می باشد که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و توانست با سیل بسیاری از مخاطبان روبرو شود. البته لازم به ذکر است که بر اساس رمان ، فیلمی با همین عنوان با بازی Armie Hammer ساخته شد. رمان مرا با نامت صدا کن به همراه یک لوح فشرده صوتی می باشد که با صدای هنرپیشه آن روایت شده که بر جذابیت های این اثر افزوده است. این اثر روایت گر دهه ۸۰ میلادی در ایتالیا است که بین دو نوجوان اتفاق می افتد.

خواندن رمان به زبان انگلیسی:

خواندن کتاب داستان تاثیر زیادی بر یادگیری زبان انگلیسی دارد. پیشنهاد می شود زمانی که کتاب می خوانید دفتر یادداشتی را کنار خود داشته باشید و جملات یا لغات جدید را یادداشت کنید. بعد از این کار باید به دفتر خود رجوع کنید و نکات جدیدی را که یاد گرفته اید مرور کنید. این موضوع در پیشرفت سریع شما بسیار موثر است. باید هر چند وقت یک بار حتما نکات جدید را مرور کنید. سعی کنید اگر ساختاری را یاد می گیرید ، آن را تمرین کنید و مثال های متفاوتی با زمان های مختلف بزنید تا یاد بگیرید. در مورد لغات هم باید با آن ها جمله بسازید و در داخل متن لغات را یاد بگیرید تا طرز استفاده از آن لغت را هم فرا بگیرید. روزی 20 دقیقه زمان گذاشتن برای کتاب خواندن اصلا زمان زیادی نیست و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. بعد از مدت کوتاهی متوجه تغییر سطح زبان خود خواهید شد و همین موضوع در زبان آموزان ایجاد انگیزه خواهد کرد. در ضمن خواندن کتاب داستان یک عادت بسیار خوب است که به مرور باعث می شود شما هرگز زبان را فراموش نکنید و در عین این که از این کار لذت می برید زبان یاد بگیرید.

مشخصات کلی کتاب مرا به نام خودت صدا بزن call me by your name:

نویسنده:Andre aciman

زبان: انگلیسی

قطع:رقعی

جلد:شومیز

دارای سی دی

تعداد صفحات: 204 صفحه

قیمت و خرید اینترنتی کتاب مرا به نام خودت صدا بزن call me by your name:

خرید کتاب مرا به نام خودت صدا بزن call me by your name با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر ایران در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.