خانه / انواع کتاب / کتاب هنری / سینما و تئاتر / راه حل داستان

راه حل داستان


کد محصول: ۱۴۳۹۸۶

قیمت: ۲۹۸,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786004562201
  • -
  • نشر هرمس

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب راه حل داستان:

اریک ادسون با «راه حل داستان» راهکارهایی ارائه می دهد که قهرمان داستان شما برای داشتن یک داستان واضح ، فشرده و معنی دار باید انجام دهد. او نظراتش را تحمیل نمی کند و فضای زیادی برای خلاقیت وجود دارد. فقط کافی است هر یک از فیلم های مورد علاقه خود را بررسی کنید --- همه آنها این مراحل را به طریقی یا دیگری دنبال می کنند.

برای فیلمنامه نویسان آغازین: لطفا در خرید بیش از ده کتاب در زمینه فیلمنامه نویسی اشتباه همانند من را مرتکب نشوید. صادقانه بگویم ، بیش از ده کتاب خوب در زمینه فیلمنامه نویسی وجود دارد. اما ، همانطور که برای من اتفاق افتاد ، به راحتی می توان به جای انجام کارهایی که نویسندگان انجام می دهند ، در مورد نوشتن بخوانید ... بنویسید. به همین دلیل ، برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما ، خرید این کتاب این کتاب به شدت توصیه می شود. این کتاب بزرگترین مزیت را در اجتناب از دو بزرگترین دام به شما می دهد: ساختار ضعیف (راه حل داستان) و داستانی عمیق و احساسی که از همان ابتدا با شخصیت هایی که به آنها اهمیت می دهیم ما را قلاب می کند (داستان درون).

بعد از چهار دهه نظریه‌پردازی در حوزۀ فیلمنامه‌نویسی، ظهور استادان برجسته و نظریات بدیع، و چاپ صدها کتاب و هزاران مقاله، یافتن کتابی که حرف واقعاً تازه‌ای برای علاقه‌مندان این حوزه داشته باشد آسان نیست. اما اریک ادسون در راستای نظریۀ فیلمنامه‌نویسی گام بلندی برداشته و ابزاری بی‌نهایت مفید و مؤثر را در اختیار نویسندگان قرار داده است.

مشخصات کتاب راه حل داستان:

قطع رقعی

جلد شومیز

انتشارات هرمس

نویسنده:اریک ادسون

مترجم:محمد گذرآبادی

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب سینما و تئاتر بر روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب آنلاین به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب راه حل داستان:

خرید کتاب هنری از جمله کتاب راه حل داستان با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.