خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب مدیریت و اقتصاد / شیوه گرگ

شیوه گرگقیمت: ۱۹۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786008738800
  • جوردن بلفورت
  • نشر نوین

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب شیوه گرگ:

کتاب شیوه گرگ یکی از کتاب‌های تاثیرگذار در حوزه‌ی فروش و بازاریابی است که توسط جردن بلفورت نوشته شده است. جردن بلفورت در این کتاب، از تمامی رازهای فروش خود و تیم خود صحبت می‌کند. او تا قبل از نوشتن این کتاب، آموزش‌های خود را با برگزاری کلاس‌هایی به فروش می‌رساند که در این کتاب تمامی آن‌ها آورده شده است.

جردن بلفورت نویسنده‌ی کتاب شیوه گرگ ، یک شخص موفق در وال استریت آمریکا است و فن فروش و متقاعدسازی او آنقدر خوب بود که توانست بسیار سریع به محبوبیت و ثروت بسیار زیادی برسد. او تا حدی تاثیرگذار بود که هالیوود برای او فیلم ساخت و با فیلم «گرگ وال استریت» او بسیار معروف‌تر شد. در واقع اسم فیلم نیز از او الهام گرفته و او را به عنوان گرگ وال استریت می‌شناسند و در این کتاب، او به بیان تمامی تکنیک‌های فروش خود می‌پردازد.

توضیحات راجع به کتاب شیوه گرگ:

کتاب شیوه گرگ، نخستین بار در سال 2017 منتشر شد. جردن بلفورت، در این کتاب، «راهنمایی برای خلق ثروتی انبوه» را ارائه می کند، البته بدون مشکلات عجیب و بزرگی که در طول مسیر خودش برای رسیدن به ثروت، با آن ها مواجه شد. بلفورت، بزرگترین استعداد خود را، توانایی فروختن هر چیزی به هر کسی می داند و البته معتقد است می تواند به همه ی افراد آموزش دهد که چگونه به فروشنده ای افسانه ای تبدیل شوند. او در کتاب شیوه گرگ، روش منحصر به فرد خود یعنی «سیستم فروش خط مستقیم» را مورد بررسی قرار می دهد و به موضوعاتی چون به دست آوردن کاریزما، داشتن چشم اندازهای نویدبخش و نوشتن برنامه ای برای فروش حداکثری می پردازد.

استفاده از سیستم خط مستقیم برای صنعت‌هایی که در ابتدا طراحی شده بود، کلید موفقیت این است که در هنگام ساختن الگوهای زبانی اصلی خود، تا حد نیاز انعطاف‌پذیر باشید و از عقل و منطق خود به عنوان چراغ راهنما استفاده کنید و اینگونه همه چیز را هماهنگ کنید. سیستم خط مستقیم، سیستم متقاعدسازی و قدرتمندی است که می‌تواند زندگی‌تان را طی چند روز دگرگون کند. این موضوع را در سراسر جهان و در صنعت‌های زیادی دیده‌ایم. کسانی که هرگز معنای موفقیت را نمی‌دانستند، به طور ناگهانی دستاوردهایی را کسب کرده‌اند که‌ هیچ‌گاه حتی تصورش را هم نمی‌کردند و به شیوه‌ای بسیار توانمندتر از بزرگ‌ترین رویاهایشان زندگی می‌کنند.

کتاب شیوه گرگ به شما نشان می دهد چگونه چرخه فروشتان را کوتاه کرده، نرخ موفقیت در معامله را افزایش داده، یک جریان ثابت بازگشت مشتری توسعه دهید و مشتریان وفادار خلق کنید. به علاوه، این کتاب به شما فرمولی برای ساخت و نگهداری از یک نیروی فروش سطح جهانی را ارائه می دهد. و برای شما که با فروش سروکار ندارید، این کتاب به همان اندازه برایتان ارزشمند خواهد بود. حتی اگر فروشنده نباشید، هنوز لازم است دست کم در فروش و متقاعد سازی تا سطح معقولی مهارت پیدا کنید. در غیر اینصورت شدیدا اعتماد به نفستان را در زندگی از دست خواهید داد. زیرا که کل زدگی فروش و متقاعد کردن است.

در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا شکست خوردن. مهم نیست که در چه مسیر کاری قرار دارید، ما همیشه سعی داریم افکار، ایده ها، رویاها و امیدهایمان را به گونه ای انتقال دهیم که علاوه بر ترغیب افراد به عکس العمل، به خواسته های خود در زندگی هم دست یابیم. این همان هنر متقاعد کردن اخلاقی است و هدف کتاب شیوه گرگ هم دستیابی به همین موضوع است. با فراهم کردن یک روش ساده و اثبات شده برای تسلط به هنر ارتباط، قادر خواهید بود با قدرت فوق العاده بیشتری در مسیر زندگی قدم برداشته و زندگی بسیار موفق تری داشته باشید.

برشی از کتاب شیوه گرگ:

زمانی که در حال بررسی صلاحیت مشتری هایتان هستید، تمام کاری که باید انجام دهید، پرسیدن سوال و یادداشت برداری ذهنی بر پایه ی پاسخ هایشان است. در این نقطه از فروش، نمی خواهید برای رفع دردشان تلاش کنید. در حقیقت، اگر کاری هم باید در این رابطه انجام دهید، تشدید آن درد است. به یاد داشته باشید، درد برای آن ها نشانه ی هشداری است که مشکلی در زندگیشان وجود دارد که باید برای برطرف کردنش اقدام کنند؛ بنابراین اگر بخواهید دردشان را قبل از انجام ارائه ی خود مداوا کنید، در واقع دارید به آن ها آسیب بزرگی وارد می کنید.

وقتی مشتری مشکل خود را برایتان آشکار می کند، نمی خواهید اسلحه را یک راست به طرف او بگیرید و بگویید: «پس که اینطور! دیگر نیازی به نگرانی نیست! محصول من مشکلت را از بیخ ریشه کن خواهد کرد، پس دیگر دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد. با خیال راحت بنشین و من همه چیز را برایت توضیح می دهم». با انجام چنین کاری، در حقیقت دارید تیشه به ریشه ی خود می زنید. ملاحظه کنید، با به کارگیری درمان موقتی برای درد مشتری، او را از خریدار برانگیخته بودن به خریدار چیره تبدیل می کنید. این دقیقا برخلاف اهداف ما خواهد بود.

مشخصات کلی کتاب شیوه گرگ:

نویسنده:جوردن بلفورت

انتشارات:نشر نوین

قطع:رقعی

نوع جلد: شومیز

تعداد صفحه:280

موضوع:روانشناسی کسب و کار

قیمت و خرید کتاب شیوه گرگ:

خرید آنلاین کتاب شیوه گرگ با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.