خانه / انواع کتاب / کتاب هنری / گرافیک و نقاشی / مرجع آموزش گام به گام نقاشی کودکان

مرجع آموزش گام به گام نقاشی کودکان


کد محصول: ۱۳۳۲۱۹

قیمت: ۷۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786005041958
  • محمدحسن جواهری
  • بیهق کتاب

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب مرجع آموزش گام به گام نقاشی کودکان:

 

توضیحات کتاب مرجع آموزش گام به گام نقاشی کودکان - تجسم و تخیل یکی از مهم ترین ویژگی های انسان است؛ که بالقوه در سرشتش وجود دارد و درهر شرایطی، نسبت به نیاز، به عمل درخواهد آمد. در غیر این صورت زندگی، انسانی نخواهد بود. باروری این پدیده نیازمند آموزش سامان مندی ست که باید از کودکی شکل پیدا کند. یعنی آموزش و پرورش باید با برنامه های پرورشی، علمی این شاخصه تربیتی را نیرو ببخشد تا جامعه ای استوار بر خویشتن خویش بسازد.

نقاشی کودک از گونه های هنر ناب انسان است که ناخودآگاهانه کودکان تابلوئی را می آفرینند که هنرمندان مغرب زمین را جذب خود کرده اند. فضای ذهنی کودکان، فضایی است که آنان در بی واسطه گی با طبیعت به سر می برند که یکی از ویژگی های نقاشی سورئال می باشد و...

 

مشخصات مرجع آموزش گام به گام نقاشی کودکان:

نویسنده:محمدحسن جواهری - آذرخش جواهری

قطع رحلی

جلد شومیز

ناشر بیهق کتاب

159 صفحه

همراه گرامی شما میتوانید برای مشاهده ی کتاب هایی با مضمون کتاب گرافیک و نقاشی بر روی لینک آبی رنگ کلیلک کنید.

فروشگاه اینترنتی بوک دوک دارای کتابهایی با موضوعات مختلف است که شما میتوانید برای خرید کتاب با ارسال رایگان به راحتی محصول مورد نظر خود را در سایت بوک دوک ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید کتاب مرجع آموزش گام به گام نقاشی کودکان:

خرید کتاب هنری از جمله کتاب مرجع آموزش گام به گام نقاشی کودکان با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.