خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / انواع پاستل حرفه ای / گالری پاستل 72 رنگ

گالری پاستل ۷۲ رنگقیمت: ۱,۰۶۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاستل گچی 72 رنگ گالری:

رنگ های زنده و شفاف با بالاترین میزان ثبات 

قابل استفاده بر روی انواع کاغذ و مقوای تیره و روشن

پاستل گچی گالری به دلیل شکل مربعی و جنس نرمی که دارد میتواند ظرافت را به نقاشی شما هدیه دهد

-پاستل گچی 72 رنگ گالری مدل MPV-72

-نوع جعبه : مقوایی 

-پاستل شامل رنگدانه های پودری است که به هم چسپیده اند

-همه پاستل ها ویژه گیهای یکسانی ندارند و بر خلاف سایر رنگهای مایع سرعت و احتمال تخریب و از بین رفتن طرح و نقشهای ایجاد شده بر روی مقوا در صورت تماس با سطح نقاشی بالا است و برای جلوگیری از این اتفاق از اسپری های فیکساتیو استفاده میشود

-پوشانندگی بالا . رنگهای زنده و شفاف با بالاترین میزان ثبات نوری

-قابل استفاده بر روی انواع کاغذ و مقوای تیره و روشن 

پاستل گچی نرم گالری واید، دارای ظرافت و نرمی بسیار برای نقاشی است که دارای طیف وسیعی از رنگ های مختلف و زیبا می باشد و با استفاده از آن می توان به خلق آثار زیبا پرداخت. پاستل های برند گالری در بسته های متعدد (12، 24، 36، 48، 72 و …) عرضه شده اند که در اینجا بسته 72 رنگ آن با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دارد. 

از ویژگی های خوب این محصول می توان به این موارد اشاره نمود: پاستل نرم و حرفه ای، ساخته شده از بهترین رنگدانه و خاک رس کائولین، ایده‌آل و مناسب برای دانش آموزان و هنرمندان، دارای رنگ های زنده و شفاف با قابلیت دردست گرفتن آسان همراه با بالاترین میزان ثبات نوری و …

پاستل گچی گالری واید تولیپ ، محصولی برای استفاده نقاشان و علاقمندان به نقاشی است .پاستل یا گچ رنگ خمیره ای از ماده های رنگی آمیخته با گچ و صمغ است که به صورت چوبچه در آمده است. پاستل ها از ابزار نقاشی هستند که دارای ۴ نوع (سخت ، نرم  ،مدادی و روغنی) می باشند که نرمی و سختی آنها به میزان چسب مورد استفاده در تهیه انها وجود دارد. پاستل های گالری از نوع نرم هستند که بسیار مورد علاقه هنرمندان می باشند. پاستل های گچی گالری واید تولیپ به دلیل شکل مربعی و جنس نرمی که دارند می توانند ظرافت را به نقاشی هدیه دهند.پاستل ها یکی از ابزار نقاشی است که همه هنرمندان و نقاشان مبتدی تا حرفه ای می توانند از آنها در خلق آثار هنری استفاده نمایند.

پاستل گچی گالری به دلیل داشتن کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب بهترین انتخاب برای هنرآموزان و هنرجویان است. از لحاظ شکل پاستل نرم دارای شکلی مربعی است که می توان از گوشه ها برای ایجاد ظرافت و از بخش های مسطح تر ، برای رنگ آمیزی مناطق وسیع تر استفاده نمود.

Artists Soft Pastels:

پاستل های نرم گالری دارای کیفیت و کاربرد بالایی هستند که دارای تنوع رنگی زیاد و تعداد متفاوتی در بسته بندی های ۱۲ تایی ، ۲۴  ،۳۶ و ۴۸ و 72 می باشند که هرکدام دارای تنوع بالای رنگ و قیمت متفاوتی هستند. 

مدادر نگی های خود را کنار بگذارید ، حال زمان نقاشی با پاستل است، پاستل ها به دلیل قابلیت های زیادی که دارند قرن هاست توسط هنرمندان استفاده می شوند. این ابزار در نقاشی نیازی به آب ، قلمو و یا پالت ندارد به همین خاطر بسیار پر طرفدار می باشد. رنگدانه های پاستل مشابه رنگدانه های موجود در سایر ابزار رنگی مانند رنگ روغن است. که نرمی و سختی آنها به میزان چسب مورد استفاده بستگی دارد.

پاستل گچی  72 رنگ گالری به دلیل شکل مربعی و جنس نرمی که دارد، می تواند ظرافت را به نقاشی شما هدیه دهد.

پاستل نه تنها یکی از ابزار نقاشی مورد علاقه ی افراد در کودکی می باشد، بلکه در بزرگسالی نیز طرفداران خاص خود را دارد و هنرمندان و نقاشان مبتدی تا حرفه ای می توانند از این ابزار در خلق آثار هنری استفاده نمایند.

پاستل گچی 72 رنگ گالری با کیفیت فوق العاده ای که داشته، در رده ی قیمتی مناسب، بهترین انتخاب برای هنرآموزان و هنرجویان می باشد.

همانگونه که بیان شد با استفاده از پاستل گچی و بنا به خصوصیاتی که داراست، می توان ظرافت را وارد نقاشی های زیبا و منحصر به فرد نمود.

بنا به شکل مربعی شکل پاستل گچی 72 رنگ گالری ، می توان از گوشه ها برای ایجاد ظرافت و از بخش های مسطح تر، برای رنگ آمیزی مناطق وسیع تر استفاده نمود.

همچنین از دیگر تکنیک های رنگ آمیزی با پاستل های گچی و به منظور رسیدن به ترکیب رنگی کامل، می توان با انگشتان بر روی رنگ ها دست کشید و به رنگ هایی یکنواخت و زیبا دست پیدا نمود.

مشخصات پاستل 72 رنگ گالری:

برند: گالری(ویلدتولیپ)

کشور سازنده برند: کره

تعداد رنگ موجود در بسته: 72

جنس بسته بندی: مقوا

فرم سطح مقطع: مکعبی

نوع پاستل: گچی سافت

وزن کالا: 1020

ساخته شده از مواد استاندارد

پاستل با پوشش کاغذی

قیمت و خرید پاستل 72 رنگ گالری:

خرید پاستل 72 رنگ گالری با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.