خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / ظرف غذا / آریا ظرف غذا سوپاپ دار بزرگ 6024

آریا ظرف غذا سوپاپ دار بزرگ ۶۰۲۴


کد محصول: ۱۹۴۵۲

قیمت: ۱۱۶,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 6260297160243

توضیحات

معرفی و توضیحات ظرف غذا سوپاپ دار 6024 آریا :

 

وقتی کودک به سن مهد کودک یا مدرسه می‌رسد، والدین برای تغذیه و میان وعده آن‌ها اقدام به خرید ظرف غذا می‌کنند. به نظر شما یک ظرف غذای مناسب کودکان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ اولین و مهم‌ترین نکته آن است که از مواد اولیه درجه یک و بهداشتی در تولید ظرف‌های غذا استفاده شود. در کنار آن باید امکان گرم نگه داشتن مواد غذایی را برای چند ساعت داشته باشد. به علاوه از چند بخش مجزا تشکیل شده باشد که بتوان مواد غذایی را به صورت تفکیک شده در آن قرار داد. داشتن یک سوپاپ هوا روی درب ظرف برای خروج بخارهای موجود در ظرف به منظور جلوگیری از خیس شدن غذا نیز یکی از ویژگی‌های مهم ظرف غذا به شمار می‌رود.

ظرف غذا کوچک سوپاپ دار آریا با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و طرح های بچه گانه جذاب طراحی و تولید شده است. این محصول از دو محفظه به همراه قاشق و چنگال پلاستیکی تشکیل شده است. ابعاد و ورزن مناسب ظرف غذا کوچک سوپاپ دار آریا باعث می شود تا این محصول به راحتی در کیف مدرسه جای بگیرد و حمل و نقل آن برای کودکان بسیار راحت باشد.

 

مشخصات ظرف غذا سوپاپ دار 6024 آریا :

 

برند : آریا

نوع کالا : ظرف غذا

دارای سوپاپ خروج بخار

یک ظرف غذای درب دار به همراه قاشق و چنگال

 

قیمت و خرید ظرف غذا سوپاپ دار 6024 آریا :

 

ظرف غذا سوپاپ دار 6024 آریا با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.

[ناموجود]
[ناموجود]