خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / سفر روح

سفر روحقیمت: ۱۲۹,۵۰۰ ۱۱۰,۰۷۵ تومان


مشخصات محصول

  • 9789647253765
  • مایکل نیوتن
  • نشر جیحون

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب سفر روح:

 کتاب سفر روح توسط مایکل نیوتن روانشناس و محقق در زمینه معالجه از طریق خواب درمانی (هیپنوتراپی) نوشته شده است. دکتر نیوتن حرفهای افرادی را که به خواب مصنوعی فرو می برده را به صورت گزارش در کتاب آورده است. در  کتاب سفر روح نویسنده با هیپنوتیزم مراجعه کنندگانش و به کمک روش هیپونیزم درمانی نسبت به زندگی گذشته، دوره بین زندگی ها، نحوه پیوستن روح به جسم و ... آگاهی پیدا کرده و این کتاب را به عنوان یک مدرک علمی در اختیار عموم قرار داده است.

توضیحات راجع به کتاب سفر روح:

سفر روح، سیری در جهان‌های معنوی دیدار از طبقات مختلف برزخ با هیپنوتیزم، نوشته‌ی مایکل نیوتون، روان‌شناس و محقق آمریکایی است. کتاب سفر روح با نگاهی غیرمادی، سعی در اثبات وجودیت عالم برزخ و نفی پوچ‌گرایی و سکولاریسم دارد. مسلما یکی از بزرگ‌ترین ابهامات انسان‌ از ابتدای آفرینش تا انتهای آن، چگونگی مرگ بوده است. مرگ یک معمای چند مجهولی است که حل آن برای هیچ فردی امکان‌پذیر نیست، مگر کسانی که آن را تجربه کرده‌اند که البته فرصت رفع ابهام از این مسئله‌ی مخوف را نداشته‌اند.
این یک امر بدیهی است که خیلی از افراد مخصوصا در جوامع اروپایی، اعتقادی به زندگی پس از مرگ و عالم برزخ و عوالم بعد از آن ندارند. شاید یکی از دلایلی که خیلی از آن‌ها به پوچ گرایی دچار شده و در نهایت با خودکشی به طرق ترسناکی به زندگی‌های خود پایان می‌دهند، نیز همین دید سکولاریسم گونه و مادی‌گرای آن‌ها است. این نکته نه تنها گریبان عوام چنین جامعه‌ای را گرفته، بلکه متخصصین و افراد عالی رتبه و شهیر آنان در زمینه‌های علمی و فرهنگی نیز دچار این عقیده و سرنوشت مشابه می‌شوند. دکتر مایکل نیوتوننویسنده کتاب سفر روح، یکی از محققان و متخصصینی است که قریب به سی سال و در چنین جامعه‌ای تلاش کرد تا با آزمایش‌ها متعدد علمی، این عقیده را با قاطعیت تمام رد کند و به همه‌ نشان دهد که جهان و عوالم پس از مرگ وجود دارند و هدف از خلقت انسان، چیزی ورای این دنیای مادی است.

برشی از کتاب سفر روح:

آیا از مرگ وحشت دارید؟ آیا نگران هستید که پس از مرگ برایتان چه پیش می‌آید؟ آیا ممکن است شما روحی داشته باشید که از جای دیگری آمده و پس از حیات جسمانی به همان‌جا بازگردد؟ یا این تنها یک خوش‌خیالی و فکر واهی ناشی از ترس مرگ است؟
شگفت‌انگیز است که در میان مخلوقات روی زمین تنها آدمیان هستند که باید دائماً ترس از مرگ را در وجود خود سرکوب کنند تا بتوانند به‌ طور عادی به زندگی بپردازند. با این حال، غریزه‌ی حیاتی ما هرگز نمی‌گذارد این دلواپسی را از یاد ببریم. هر قدر سن ما بالاتر می‌رود، شبح مرگ واضح‌تر خود را به ما می‌نمایاند. حتی اشخاص مذهبی هم می‌ترسند که مبادا مرگ پایان موجودیتشان باشد. بزرگ‌ترین واهمه از مرگ، ناشی از اندیشیدن به پوچی آن است، یعنی اینکه مرگ پایان تمامی پیوستگی‌ها و دل‌بستگی‌های ما به خانواده و دوستانمان باشد و اینکه مرگ سبب شود تمام اهداف و آمال و آرزوهای مادی و زمینی ما بی‌حاصل و بیهوده به نظر آید.
اگر مرگ پایان همه چیز ما باشد، به‌راستی زندگی بی‌معنا و بیهوده خواهد بود. اما نیرویی درونی به انسان‌ها این توان را می‌دهد، که به جهان پس از مرگ، ارتباط و وابستگی به یک نیروی برتر و همچنین به جاودانگی روح اعتقاد پیدا کنند. اگر ما واقعاً دارای روح هستیم، پس این روح بعد از مرگ جسم به کجا می‌رود؟ آیا واقعاً در فراسوی جهان خاکی، بهشتی که جایگاه ارواح هوشمند است، وجود دارد؟ این بهشت چگونه جایی است؟ وقتی ما به آن جا می‌رسیم چه می‌کنیم؟ آیا موجود برتری حکمران این بهشت است؟ قدمت این پرسش‌ها به قدمت وجود خود بشر می‌رسد و همچنان برای اکثریت ما به‌صورت معمای حل‌نشده باقی مانده است.
برای اغلب مردم، پاسخ صحیح به اسرار زندگی پس از مرگ، در پشت پرده‌ی شناختن روح پنهان است. این بدان جهت است که ما ذاتاً دچار فراموشی در مورد هویت روح خویشیم. اما اگر پرده را کنار بزنیم و به آگاهی برسیم، رابطه‌ی بین مغز و روح برایمان آشکار می‌شود.

مشخصات کلی کتاب سفر روح:

نویسنده:مایکل نیوتن

انتشارات :موسسه جیحون

قطع:رقعی 

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:356

موضوع:روانشناسی رشد

قیمت و خرید کتاب سفر روح:

خرید انلاین کتاب سفر روح با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۳۲۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۷۹,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۴۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۳۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۵۴,۵۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۷۰,۰۰۰ تومان