خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / پاک کن و غلط گیر / استدلر پاک کن مارس بزرگ کمبی 526 508

استدلر پاک کن مارس بزرگ کمبی ۵۲۶ ۵۰۸قیمت: ۳۸,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاک کن Mars combi بزرگ استدلر : 

پاک کن یک کالای مصرفی و پرکاربرد برای قشر وسیعی از افراد است. تفاوتی در سن و سال و مقطع تحصیلی ندارد همین که ابزار نوشتن دستتان مداد باشد ناخودآگاه به یک پاک‌کن نیاز خواهید داشت.

پاک کن استدلر مدل Mars combi بزرگ  به دلیل نداشتن هیچ نوع مواد شیمیایی در مواد تشکیل دهنده موجب میشود تا این محصول سالهای طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و فاسد نشود و همینطور برای کودکان سیف باشد

پاک کن Mars combi بزرگ استدلر از ترکیب دو رنگ آبی و سفید میباشد که پاک کن آبی رنگ این محصول قابلیت این را دارد که جوهر خودکار و راپید را بر روی کاغذ های شفاف و طلق مات به راحتی پاک کند بدون ایجاد لک روی کاغذ و قسمت سفید رنگ هم مانند پاک کن های دیگر استدلر عمل میکند. 

استدلر یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده نوشت افزار در آلمان است. نام استدلر از سال 1662 میلادی توسط فردریش استدلر به دلیل ساخت مداد نورنبرگ است. اما شهرت اصلی آن به دلیل شخصی به نام یوهان سباستین استدلر است که در سال 1835 یک کارگاه کوچک ساخت مداد را به یک واحد صنعتی تبدیل کرد. امروزه استدلر 21 شعبه رسمی و 150 نمایندگی در سراسر جهان دارد که بالاترین استانداردها در طراحی، تکنولوژی عملکرد، حفظ محیط زیست و کیفیت برند در سطح جهان دارد. 

 

مشخصات پاک کن Mars combi بزرگ استدلر :

 

برند : استدلر

نوع کالا : پاک کن

کشور مبدا محصول : آلمان

بدنه دو رنگ : آبی و سفید

دارای فشردگی بیشتر در قسمت آبی

قسمت آبی رنگ درای قابلیت پاک شدن جوهر

بدون لاتکس و فتالات

بدون ایجاد هیچگونه زباله

 

قیمت و خرید پاک کن Mars combi بزرگ استدلر :

خرید نوشت افزار از جمله پاک کن Mars combi بزرگ استدلر با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.