خانه / نوشت افزار و هنری / نوشت افزار / کیف و کوله مدرسه / گابل کوله پشتی Dream سایز 32*44*15

گابل کوله پشتی Dream سایز ۳۲*۴۴*۱۵قیمت: ۱,۰۳۹,۵۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات کوله پشتی Dream سایز 32*44*15 گابل :

برند گابل هر ساله انواع گوناگونی از طرح و رنگ های مختلف کوله پشتی و کیف را به بازار ارضه میکند از ویژگی های این کیف میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

سبک بودن: اولین مشخصه کیف خوب: کیف مناسب هنگامی که پر از وسایل می شود نباید بیشتر از ۱۰% وزن کودک سنگینی داشته باشد. ازهمین رو بهتر است کیف سبک انتخاب شود زیرا معمولا کودکان کیف خود را با وسایل مختلف پر می کنند که وزن زیادی خواهد داشت.

اندازه ای متناسب با شانه های کودک: نکته بسیار مهم هنگام خرید کیف مدرسه این است که نباید پهن تر از شانه های کودک باشد. همچنین باید متناسب با سطح آموزشی، سن و اندام کودک باشد. به علاوه راحتی در استفاده و حمل نیز از دیگر ویژگی های کیف مناسب است.

محکم و بادوام: معمولا بچه ها وسایل مدرسه را هر طور رسید درون کیف می ریزنند و چندان توجهی به منظم گذاشتن آنها ندارند. انتخاب کیف مقاوم و محکم از این جهت ارجحیت دارد که در این صورت پشت کودک آسیبی از تیز بودن و سفتی وسایل نمی بیند.

بندهای پهن و نرم: بندهای پهن کیف که درون آنها با موادی مانند ابر پر می شود و نرم است باعث راحتی بیشتر کودک می شود. باید توجه داشت که تمام وزن کیف مستقیما روی شانه هاست. بند مناسب، کیف را در وضعیت بهتری قرار می دهد و مانع از حرکت آن می شود.

جنس کیف: کیف و کوله‌های از جنس کتان و جین برای مدرسه مناسب نیستند چون خود پارچه سنگین است و با قرار دادن وسائل مدرسه، حمل آن برای فرزندتان سخت خواهد شد. بهترین جنس برای خرید کیف مدرسه دخترانه ابتدایی و پسرانه، برزنت و پارچه سبک است. از طرفی جنس برزنت محکم و بادوام است و دیرتر خراب می‌شود.

علاقه کودک: درست است که شما به فکر سلامت جسمی و راحتی فرزندتان هستید اما نباید فراموش کنید که او باید در طول یک سال تحصیلی این کیف را با خود حمل کند. بنابراین باید در هنگام انتخاب کیف مدرسه به علایق او نیز توجه کنید. در انتخاب طرح و رنگ او را آزاد بگذارید و اجازه بدهید تا از داشتن کیفش لذت ببرد.

قابل شستشو: کیف و کوله‌ای برای کودک خود بخرید که بتوان آن را به راحتی شست. همه کودکان در طول روز کیف خود را بر روی زمین گذاشته یا آن را روی زمین می‌کشند. به این ترتیب شاید لازم باشد حداقل هفته‌ای یکبار کوله کودک خود را بشویید. پس جنس و مدلی انتخاب کنید که شستشوی آن راحت باشد.

شرکت «گابل» (Gabol) در سال 1965 میلادی در والنسیا تأسیس شده و با تمرکز بر اصل رضایت‌مندی مشتریان، صداقت و کیفیت از سال 1983 فعالیت‌های خود را به‌صورت جهانی گسترش داد. محصولات این کشور از سال 1387 با همکاری مهر پارسی وارد بازار ایران شدند. درحال حاضر شرکت گابل کیف‌های خود را به بیش از 65 کشور دنیا صادر می‌کند. نام گابل Gabol برگرفته از Ga ابتدای نام موست شرکت و Bol مخفف Bolsa به معنای کیف است.

 

مشخصات کوله پشتی Dream سایز 32*44*15 گابل :

 
 
Polyester
 
تک رنگ
 
650 گرم
 
25 لیتر
 
 
 
 
 
 
 
 
Gabol

 

 

قیمت و خرید کوله پشتی Dream سایز 32*44*15 گابل :

خرید کوله پشتی Dream سایز 32*44*15 گابل با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.