خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم هنری / آبرنگ حرفه ای / شین هان آبرنگ آرتیست 13 رنگ 7.5میل

شین هان آبرنگ آرتیست ۱۳ رنگ ۷.۵میلقیمت: ۷۵۴,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی آبرنگ آرتیست 13 رنگ شین هان 7.5 میل:

PWC آبرنگ 13 رنگ 7.5میل محصول برند کره جنوبی شین هان است.

رنگدانه های PWC آبرنگ 13 رنگ 7.5میل برند شین هان خیلی قوی و حرفه ای می باشد.

آبرنگ گونه ای از نگارگری و رنگ آمیزی (آمیختن ‌رنگ های خشک با آب) در نقاشی است که از دوران غارنشینی تا به حال وجود دارد. اما آنچه که اهمیت استفاده از آبرنگ را پر اهمیت می کند، کاربردهای فراوان آن می باشد، که باعث شده این ابزار رنگ آمیزی هنوز جزو سبک های مدرن در هنر نقاشی باشد. 

رنگ های آبرنگ از چهار ماده اصلی تشکیل می شود ، یک رنگدانه، صمغ عربی که به عنوان چسب برای نگه داشتن رنگدانه در حالت تعلیق استفاده می گردد. مواد افزودنی دیگر که شامل گلیسیرین، یک نوع ماده گاوی، عسل، و مواد نگهدارنده برای تغییر چسبندگی، پنهان کردن، دوام یا رنگ و ترکیب رنگدانه ها و غیره هستند که به آن اضافه می شود. همینطور یک حلال برای نازک یا رقیق کردن رنگ، هنگامی که آب بر سطح کاغذ تبخیر می شود ماندگار باشد.

در واقع اصطلاح آبرنگ به رنگ دانه‌هایی گفته می شود که از کربوهیدراتهای پیچیده و محلول در آب به عنوان یک چسب و نگهدارنده رنگ استفاده می کنند. آبرنگ شفاف است، اما می تواند مایع یا ماده ای که بر روی کل سطح را از طریق کاربردهای شستشوی مایع در یک رنگ سفید که به طور کلی از کاغذ ساخته می شود را مات کند.

آبرنگ به رنگ سفید کاغذ اجازه می دهد تا از درخشندگی بیشتر، احساس نور برتر از سایر رنگ ها را نشان دهد، و هر چه آب در شستشوی رنگدانه بیشتر باشد، نور سطح نیز بیشتر می شود. به عنوان مثال یک کبالت آبی به طور فزاینده ای آبی روشن می شود زیرا آب روی سطح جاذب رقیق می شود.

یکی از مزایای استفاده از آبرنگ این است که مقرون به .صرفه می باشد

 

مشخصات آبرنگ آرتیست 13 رنگ شین هان 7.5 میل:

نام کالا:آبرنگ آرتیست

برند:شین هان

کشور سازنده:کره جنوبی

حجم:7.5 میل

نوع بسته بندی:تیوپی

تعداد:13

قیمت و خرید آبرنگ آرتیست 13 رنگ شین هان 7.5 میل:

خرید آنلاین آبرنگ آرتیست 13 رنگ شین هان 7.5 میل با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور درکمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.