خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / خودنویس نفیس / فابرکستل دیزاین نئو اسلیم خودنویس استیل براق 342000

فابرکستل دیزاین نئو اسلیم خودنویس استیل براق ۳۴۲۰۰۰


کد محصول: ۱۳۵۱۰۲

قیمت: ۱,۰۴۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات خودنویس دیزاین نئواسلیم استیل براق فابرکستل:

فابرکاستل از قدیمی ترین برندهای نوشت افزار جهان است که توسط مردی به نام کاسپر فابر در سال 1761 بوجود آمد. دفتر مرکزی این شرکت در اشتاین آلمان واقع است و در مجموع 14 کارخانه و 20 دفتر فروش در سراسر دنیا دارد. این شرکت 7000 نفر پرسنل دارد و در بیش از 100 کشور به تجارت مشغول است. نخستین شعبه خارجی فابرکاستل در کشور امریکا در شهر نیویورک آغاز به کار کرد و بعدها لندن، پاریس، وین، سن پترزبورگ به آن اضافه شد. شرکت فابرکاستل سالانه دو میلیارد مداد در 120 رنگ مختلف تولید و روانه بازار می کند. نکته قابل توجه این است که هر سال فابر کاستل یک قلم را به عنوان قلم برگزیده سال انتخاب می کند که ویژگی خاصی دارد و به عنوان نماد فابرکاستل در آن سال شناخته می شود

 

شاید در نگاه اول به نظر برسد که قیمت خودنویس نسبت به خودکار بسیار بیشتر است اما همانطور که در مورد قبلی گفتیم اگر قیمت چندین خودکار را کنار هم بگذارید شاید از قیمت یک خودنویس در طول زمان بیشتر شود. به همین دلیل شما نیاز به خرید چندین خودنویس ندارید اما برای استفاده از خودکار بعد از تمام شدن جوهر آن باید خودکار دیگری بخرید و این از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست.

استفاده از اجناس یکبار مصرف مثل خودکار قطعا به طبیعت آسیب می زند. اگر از خودنویس استفاده کنید میتوانید جوهر آنها را بارها و بارها پر کنید و اگر از یک قلم به درستی مراقبت شود تقریبا میتوان گفت که مادام العمر میتواند کار کند. پس خودنویس ها هیچ وقت دور انداخته نمی شوند و مانند خودکار در طبیعت رها نمی شوند. پس اگر به طبیعت اهمیت می دهید از خودنویس استفاده کنید.

 

مشخصات خودنویس دیزاین نئواسلیم استیل براق:

ضخامت نوشتاری سایز M

کشور تولید کننده آلمان

رنگ بدنه استیل

بدنه از جنس استیل براق ضد خش

 

قیمت و خرید خودنویس دیزاین نئواسلیم استیل براق فابرکستل 342000:

خرید آنلاین خودنویس دیزاین نئواسلیم استیل براق  فابرکستل با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.