خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / مداد نوکی و نوک / کرونا اتود 6010

کرونا اتود ۶۰۱۰قیمت: ۲۳,۰۰۰ تومان

انتخاب رنگ:


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات اتود کرونا مدل 6010:

اتود کرونا 6010 با داشتن کیفیت بالای نوشتاری مناسب برای استفاده طولانی مدت و با طراحی کلاسیک و وزن سبک و با قیمت مناسب از جمله اتود هایی است که می توان به همراه داشت . اتود یکی از ابزار های نوشتاری پرمصرف در بین دانش آموزان و دانشجویان است بنابراین انتخاب یک اتود با کیفیت و مغزی با کیفیت و مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

مشخصات اتود کرونا مدل 6010:

بدنه اتود کرونا 6010 سه گوش ، دارای جای انگشت (گریپ دار) و از جنس پلاستیک مرغوب و ژله ای مات است که با ظاهری مدرن و کلاسیک بسیار راحت و خوش دست می باشند . طوریکه دست و انگشتان دیرتر خسته میشوند و لیز نمی خورند.


گیره نگه دارنده فلزی اتود کرونا 6010 باعث می شود تا اتود به راحتی در کیف ، کوله و جیب پیراهن قرار گیرد.


محفظه نگه دارنده مغزی اتود کرونا 6010 که نوک یا مغزی اتود در آن قرار می گیرد. انتهای این محفظه پاکن کوچکی قرار دارد که برای پاک کردن اشتباهات نوشتاری مورد استفاده قرار می گیرد.


فنر و فک های فلزی اتود کرونا 6010 که سر محفظه مغزی قرار دارد. ضخامت درون آن هم اندازه با قطر گرافیت و مغزی است که با کمک فنر و دکمه متصل مغزی به صورت تدریجی به بیرون هدایت می شود. این فک ها بعد از اتمام فشار به وسیله فنر در جای اولیه خود قرار می گیرند.


دکمه ای متصل به محفظه اتود کرونا 6010 در قسمت بالای اتود قرار دارد که با فشار خارجی بر روی آن ، مغزی از درون محفظه بیرون می آید و برای نوشتن استفاده می شود.


سر اتود کرونا 6010 یک قطعه پیچی فلزی است که مطابق با سایز مغزی یا نوک اتود طراحی شده و قابل جدا شدن است.

 

قیمت و خرید اتود کرونا مدل 6010:

خرید آنلاین اتود کرونا مدل 6010 با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.