خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / مداد نوکی و نوک / استدلر اتود 779 قرمز 0/5

استدلر اتود ۷۷۹ قرمز ۰/۵قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات اتود 779 قرمز 0/5 استدلر :

 

اتود 779 قرمز 0/5 استدلر یک اتود بادوام با طول عمر بلند مدت است . این اتود در بازوی بالایی دارای گریپ میباشد که جای انگشتان را راحت تر میسازد و از لیز خوردن انگشتان بر روی سطح اتود جلوگیری میکند .این اتود مناسب کسانی است که در طول روز بیشترین زمان خود را در حال نگارش و نوشتن هستند هم به دلیل داشتن گریپ در بازوی بالایی اتود هم به خاطر وزن سبکی که دارد.

این  مداد نوکی یکی از محصولات با دوام و مقرون به صرفه است که شرکت «استدلر» آن را تولید کرده است. «استدلر» یک شرکت تولیدی انواع مدادنوکی است که سال‌ها در این زمینه فعالیت می‌کند و محصولاتش از بازار فروش مناسبی برخوردارند.

استدلر یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده نوشت افزار در آلمان است. نام استدلر از سال 1662 میلادی توسط فردریش استدلر به دلیل ساخت مداد نورنبرگ است. اما شهرت اصلی آن به دلیل شخصی به نام یوهان سباستین استدلر است که در سال 1835 یک کارگاه کوچک ساخت مداد را به یک واحد صنعتی تبدیل کرد. امروزه استدلر 21 شعبه رسمی و 150 نمایندگی در سراسر جهان دارد که بالاترین استانداردها در طراحی، تکنولوژی عملکرد، حفظ محیط زیست و کیفیت برند در سطح جهان دارد. نکته جالت توجه این برند این است که در یک منطقه ای حدود 1800 گونه درختی مطابق با معیارهای محیط زیست کاشته که از این درختان صرفا جهت تولید مداد ها استفاده می شود .

 

مشخصات اتود 779 قرمز 0/5 استدلر :

 

برند : استدلر

ساختار بدنه : پلاستیک

فرم سطح مقطع : دایره

ضخامت نوک : 0.5 میلی متر

وزن : 10 گرم

طول بدنه : 145 میلی متر

دارای گریپ در جایگاه انگشتان جهت جلوگیری از لیز خوردن و آسیب به انگشتان

کشور مبدا محصول : آلمان

 

قیمت و خرید اتود 779 قرمز 0/5 استدلر :

 

خرید اتود 779 قرمز 0/5 استدلر با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.