خانه / نوشت افزار و هنری / لوازم تحریر / پاستل و مداد شمعی / بیک پاستل 12 رنگ 3گوش پلاستی دکور

بیک پاستل ۱۲ رنگ ۳گوش پلاستی دکورقیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی و توضیحات پاستل 12 رنگ بیک مدل 3 گوش  پلاستی دکور:

نقاشی کشیدن بخشی از کودکی همه ما را به خود اختصاص می‌دهد. مهم نیست که در بزرگسالی نیز به نقاشی علاقه‌مند هستیم یا خیر. مهم این است که در طول دوره کودکی نقاشی کشیدن آثار تربیتی و پرورشی بسیار زیادی را به همراه دارد. خیلی از مهارت‌های ابتدایی زندگی را در قالب نقاشی کشیدن می‌توان به کودکان آموزش داد. نقاشی این فرصت را به کودکان می‌دهد که آنچه را در ذهن و خیال خود دارند، روی کاغذ پیاده کنند. استعدادهای زیادی در هر یک از کودکان نهفته است که نقاشی کشیدن می‌تواند آن‌ها را منصه ظهور برساند.

در این بین ابزارهای گوناگونی وجود دارد که به کمک هر کدام از آن‌ها می‌تواند نقاشی‌های هنرمندانه‌ای را خلق کرد و لحظات لذت‌بخشی را برای کودکان به وجود آورد. در اینجا مداد شمعی 12 رنگ سه گوش پلاستی دکور بیک را به شما معرفی می‌کنیم. هر یک از مداد شمعی‌های این محصول از طول 10 سانتی‌متر و قطر 8 میلی متر برخوردار هستند. تجربه استفاده از این مداد شمعی‌ها نشان می‌دهد که خیلی راحت از روی سطوح مختلف پاک می‌شوند. به همین دلیل می‌توان با خیال راحت از آن استفاده کرد. نکته جالب توجه در خصوص این محصول آن است که موم عسل تولید شده است. این محصول برای کودکان 2 سال به بالا طراحی شده است. نوک نرم مداد شمعی باعث می‌شود که حرکت آن روی کاغذ خیلی راحت و روان باشد. در نتیجه کار کردن با آن برای کودکان بسیار آسان خواهد بود. طراحی بدنه این مداد شمعی به صورت مثلثی است و به همین دلیل فشار زیادی به دست کودکان وارد نمی‌کند.

 

مشخصات پاستل 12 رنگ بیک مدل 3 گوش پلاستی دکور:

طراحی ارگونومیک
12 رنگ متنوع
قابل پاک شدن
رنگ مداد شمعی با کیفیت و با دوام طولانی
نوک مقاوم در برابر شکستن
محصول فرانسه
غیر سمی

 

قیمت و خرید پاستل 12 رنگ بیک مدل 3 گوش پلاستی دکور :

خرید پاستل 12 رنگ بیک مدل 3 گوش پلاستی دکور با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک الی سه روزه در فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.