خانه / کودک و نوجوان / کودک و نوجوان / بازی و سرگرمی / کار و بار

کار و بار


کد محصول: ۱۳۶۳۴۵

قیمت: ۹۲,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

توضیحات

معرفی بازی فکری هوپا مدل کار و بار

دست به کار بشید و هوش اقتصادی خودتون رو بسنجید! در بازی کار و بار در نقش میلیونری باشید که روی کسب و کارهای پرخطر سرمایه گذاری می کند. آیا فکر می کنید آمادگی لازم برای انتخاب بهترین و پرسود ترین پروژه ها را دارید؟
بازی کار و بار یک بازی خانوادگی مناسب سه تا پنج نفر است که توسط طراح معروف بازی های رومیزی آقای برونو فدوتی با الهام از روش سرمایه گذاری جمعی طراحی شده است. در بازی کار و بار هر بازیکن تلاش می کند تا از بین پروژه های سرمایه گذاری که پیشنهاد می شود بهترین گزینه را انتخاب کند و پوچ ها و بدرد نخورها را کنار بگذارد.

بازیکنی که بیشترین سهم را در هر پروژه داشته باشد به عنوان پاداش مشارکتش صاحب آن پروژه خواهد بود. بازی کار و بار وقتی پایان می یابد که یکی از بازیکنان به عنوان موفق ترین سرمایه گذار بتواند عنوان دست طلایی را به دست آورد.

اجزای بازی کار و بار:

  • ۲۴ کارت پروژه (۳ رنگ هرکدام ۸ عدد)
  • ۲۶ نشان سرمایه گذاری (۵ رنگ هرکدام ۵ عدد، و یک نشان وام)
  • ۵ نشان بازیکن (در ۵ رنگ)
  • دفترچه راهنما و قوانین بازی کار و بار

روش بازی کار و بار:

در هر دور از بازی یکی از بازیکنان باید نشان سرمایه گذاریش را به پشت در فضای زیر یکی از پروژه های ارائه شده قرار دهد. بعد از تمام شدن نشان های سرمایه گذاری، آن ها را به رو برمی گردانند. سپس پروژه های پوچ و شکست خورده را از بازی خارج می کنند و بازیکنی که بیشترین سهم را در پروژه ی موفق داشته آن کارت را برای خود بر می دارد. در صورتی که تعداد سهم ها روی یک پروژه مساوی باشد بازیکنی که نشان سرمایه گذاریش در صف، جلوتر از بقیه است کارت را بر می دارد.

در دور دوم بازیکنی که کارت های بیشتری دارد بازی را آغاز می کند. هر بازیکن باید به تعداد کارت هایی که به دست آورده نشان سرمایه گذاری بازی کند. در دور سوم امتیاز ها جمع می شود و هر بازیکنی که مجموع اعداد کارت هایی که به دست آورده کمتر از بقیه باشد، نشان وام را دریافت می کند.

قیمت و خرید اینترنتی بازی کار و بار:

خرید آنلاین بازی کار و بار با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر ایران در کمترین زمان از فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.