خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / سرنوشت روح

سرنوشت روحقیمت: ۱۶۷,۵۰۰ ۱۴۲,۳۷۵ تومان


مشخصات محصول

  • 9789649720456
  • مایکل نیوتن
  • مرسل

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب سرنوشت روح:

کتاب سرنوشت روح Destiny of Souls توسط مایکل نیوتن نوشته شده‌است. این کتاب برای اولین بار در سال 2000 منتشر شد. کتاب سرنوشت روح در ژانر روانشناسی نوشته شده‌است. این کتاب در ادامه کتاب سفر روح نوشته است. کتاب سفر روح حاصل سال‌ها تجربیات مایکل نیوتن است. او با روش درمانی هیپنوتیزم، گذشته دور انسان‌ها را به خاطرشان می‌آورد. او با این کار به درمان دردها و رنج‌های آن در گذشته می‌پرداخت. در طول انجام این کار بر مراجعان خود، تجربیات بسیاری از «روح» انسان بدست آورد. این تجربیات باعث شد تا او «دنیای روح» را برای همه مردم به تصویر بکشد. او با این کار تصویری ارائه کرد که در میان بسیاری از مردم غریبه و ناآشنا بود. وجود روح و زندگی پس از مرگ برای مسلمانان مسئله‌ای ملموس و آشنا است. زیرا ما از کودکی در آموزه‌های دینی و معنوی خود به سرگذشت روح پس از مرگ پی می‌بریم. اما در غرب اینطور نیست. بسیاری از غربیان، هیچ اعتقاد و اطلاعی از زندگی روح پس از مرگ ندارند. چند سالی است که چندین پزشک روانشناس با انجام تحقیقات گسترده به اثبات این حقیقت پرداخته‌اند.

کتاب سرنوشت روح درمورد هیپنوتیزم 7000 مراجع به دکتر نیوتن است. او در این کتاب به توضیح اتفاقات در جلسات هیپنوتیزم و توضیح درمورد چگونگی حل مشکلات آن‌ها می‌پردازد.

درباره‌ی نویسنده کتاب سرنوشت روح، مایکل نیوتون

مایکل نیوتن Michael Newton  زاده‌ی نهمین روز از ماه دسامبر سال 1931 است. او در ایالت کالیفرنیا در آمریکا چشم به جهان گشود. او از کودکی علاقه بسیاری به کشف دنیای ذهن و روح داشت. به همین دلیل بعد از اتمام دوران تحصیل در مدرسه وارد دانشگاه شد. نیوتون در دانشگاه به تحصیل در رشته‌ی بهداشت فکر و روان پرداخت. او پس از اتمام دوران تحصیل در دانشگاهی که در آن درس خوانده بود، مشغول تدریس شد. به علاوه او سال‌ها به عنوان مشاور درمان رفتاری برای بسیاری از مراکز سلامت و روان و سازمان‌ها کار می‌کرد. مایکل نیوتون بسیاری از بیماران خود را از روش هیپنوتراپی و یا خواب درمانی درمان می‌کرد. در این روش فرد به گذشته و درون خودش باز می‌گردد. زمانی که این اتفاق رخ می‌دهد پزشک می‌توان آن را درمان کند. این روش باعث شد تا دکتر نیوتون تحقیقات گسترده‌ای را بر تجربیات نزدیک مرگ، روح و زندگی روح پس از مرگ انجام داد. او بیش از پنجاه سال تجربه درمان هیپنوتراپیست دارد. او پس از سال‌ها تجربه تصمیم گرفت تا تجربیات و دستاوردهای خود را در غالب چند کتاب منتشر شد. اولین کتاب او در سال 1994 به نام «سفر روح» منتشر شد. این کتاب درمورد زندگی پس از مرگ روح است. استقبال از کتاب «سفر روح» باعث شد تا او دومین کتاب خود را به نام «سرنوشت روح» در سال 2000 به چاپ برساند. این کتاب در ادامه کتاب اول نوشته شده‌است. به علاوه بخش اعظم کتاب سرنوشت روح در مورد تجربیات مراجعین است. دکتر مایکل نیوتون با انتشار این کتاب موفق به دریافت جایزه «ناشران مستقل کتاب» در سال 2001 شد. او سومین کتاب خود را در سال 2004 به نام «زندگی میان زندگی‌ها» منتشر کرد. این کتاب روش‌های هیپنوتیزم کردن هر بیمار را بیان کرده است. آخرین کتاب منتشر شده از این نویسنده نیز در سال 2009 به نام «سرنوشت ارواح» به چاپ رسید. این کتاب درمورد انسان‌های عادی و سالمی است که به دکتر نیوتون مراجعه کرده بودند. دکتر به هیپنوتیزم آن‌ها پرداخته و نتایج آن را در کتابش بیان کرده است. دستاوردها و تحقیقات دکتر مایکل نیوتون آنقدر ارزشمند و مهم بود که چندین موسسه‌ی روان درمانی به نام او تغییر نام داد. در نهایت دکتر مایکل نیوتون روانشناس محبوب آمریکایی در سال 2016 دار فانی را وداع گفت.

بخشی از کتاب سرنوشت روح:

روش‌های ارتباط روح‌ها با کسانی که در این دنیا زندگی می‌کنند.

تماس با جسم

من اصطلاح بالینی پل زدن به جسم و تماس درمانی را در هم ادغام کرده‌ام، تا بتوانم روشی را توضیح دهم که روح‌هایی که از حیاط جسمانی خارج شده‌اند، آن را به کار می‌برند تا با پرتوی انرژی خود، قسمت‌های بدن مختلفی شخصی را که در قید زندگی جسمانی است، لمس کنند. شقا یافتن مختص نقاط مختلف جسمانی یعنی چاکرا که قبلا در باره‌ی آن‌ها صحبت کردم، نیست. روح‌هایی که برای تسلی بازماندگان برمی‌گردند، به دنبال نقاطی هستند که بیشترین گیرندگی را نسبت به انرژیشان دارد. ما این موضوع را در گزارش شماره‌ی یک، مطالعه کردیم.

 پشت گوش چپ

انرژی هنگامی شفابخش می‌شود که پل‌های ارتباطی برقرار شوند و افکار فرستند و گیرنده را از طریق تله‌پاتی به هم اتصال دهند. اگر ارسال فکر به جسم فرد عزادار از طریق روش‌های مادی صورت گیرد.، به آن تماس با جسم گفته می‌شود. این روش عبارت است از تماس خفیف با اعضای بدن و برانگیختن واکنش‌های عاطفی از طریق حواس. اگر روح پرتوهای انرژی‌اش را ماهرانه به کار گیرد. می‌تواند از طریق بینایی، شنوایی، چشایی یا بویایی حضور خود را اعلام کند. منظور اصلی از ایجاد این احساس آن است که فرد عزادار متقاعد شود، محبوبش هنوز زنده است. قصد از تماس جشمانی این است که فرد عزادار بتواند با احساس از دست دادن عزیزش کنار بیاید و آگاه شود که این فقدان، تنها تغییر از یک واقعیت به یک واقعیت دیگر است و پایان موجودیت وی نیست. امید آن است که فرد عزادار بتواند به حرکت ادامه دهد و زندگی‌اش را به محوه سازنده‌ای به انتها برساند. همچنین امکان دارد، روح‌ها درگیر الگوهای عادتی تماس با جسم شوند. گزارش بعدی مربوط به مرد چهل و نه ساله‌ای است که در اثر بیماری سرطان درگذشته است.

مشخصات کلی کتاب سرنوشت روح:

نویسنده:مایکل نیوتن

مترجم:گلایل پورضیایی

انتشارات: مرسل

جلد:شومیز

قطع: رقعی

قیمت و خرید اینترنتی کتاب سرنوشت روح:

خرید آنلاین کتاب سرنوشت روح با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر ایران در کمترین زمان از فروشگاه اینترنتی بوک دوک انجام میشود.

۱۵%
15 تخفیف ۱۱۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۲۶۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۹۵,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱۵%
15 تخفیف ۷۰,۰۰۰ تومان